Tender Summary
The Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. in Czech Republic from Europe region had released this tender for Předmětem této veřejné zakázky je běžná údržba komunikační zeleně. Předmětem veřejné zakázky je provádění seče komunikační zeleně, resp. liniové vegetace (trávy a keřů), výsběr odpadků a řez keřů, a to zejména podél silnic I. a II. třídy, na celém území hl. m. Prahy. Vymezení území hl. m. Prahy je vyznačeno v mapce, která tvoří Přílohu č. 13 ZD. Přehled výměry tvoří Přílohu č. 14 ZD. Předmět této veřejné zakázky je vymezen formou seznamu zadavatelem požadovaných prací a služeb. Součástí Příloh č. 15 ZD je mj. Ceník, resp. Model pro výpočet nabídkové ceny (dále jen „Model“). V Modelu jsou podrobně specifikovány jednotlivé konkrétní práce a služby, jejichž realizaci zadavatel předpokládá během jednoho kalendářního roku, a to včetně předpokládaných četností/množství provádění těchto prací a služeb. V závislosti na klimatických či jiných objektivních podmínkách je zadavatel oprávněn některé práce a služby požadovat i častěji nebo naopak méně často, resp. ve větším nebo naopak menším množství. Práce na údržbě zeleně budou prováděny dle všeobecného DIRu, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 25 odst. 6 písm. c) bod 3 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů - provádění stavebních prací a na základě OOP stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci Brněnská a OOP - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci jižní Spojka, 5. Května, Spořilovská, Vydaných SSÚ. Plnění dílčích zakázek bude probíhat za pomoci aplikace CDSw-zeleň, ve které je veden Pasport zeleně ve správě zadavatele. Zadavatel prostřednictvím této aplikace zejména: a) stanoví závazný Plán údržby zeleně pro příslušný kalendářní rok (vč. požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), b) zasílá požadavky na provedení dalších činností (s vymezením druhu, četnosti, místa a času - požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), příp. upraví či blíže specifikuje požadavky dle Plánu údržby zeleně. Veškeré plnění této veřejné zakázky (tj. především zadávání veškerých činností, výkaznictví a fakturace) bude tedy probíhat pomocí aplikace CDSw-zeleň, přičemž vybraný dodavatel bude povinen si zakoupit příslušnou licenci, pokud ji již nemá k dispozici. Cena licence na celou dobu trvání smluvního vztahu nepřesáhne 20.000 Kč. Zadavatel poskytne vybranému dodavateli zaškolení pro práci s tímto informačním systémem. Zakoupení licence je podmínkou pro uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem (viz též čl. 23. ZD). with tender notice no. 578104-2026 published on 21 Aug 2026. The tender expired on 28 Aug 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Planting and maintenance services of green areas. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14492961.
Tender Details
Tender NoticeTI Ref: 14492961
Tender Notice No
578104-2026
Tender Organisation
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
Tender CPV
77310000 : Planting and maintenance services of green areas
Estimated Budget
64,912,014
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
28 Aug 2026 Deadline passed
Tender Description
Předmětem této veřejné zakázky je běžná údržba komunikační zeleně. Předmětem veřejné zakázky je provádění seče komunikační zeleně, resp. liniové vegetace (trávy a keřů), výsběr odpadků a řez keřů, a to zejména podél silnic I. a II. třídy, na celém území hl. m. Prahy. Vymezení území hl. m. Prahy je vyznačeno v mapce, která tvoří Přílohu č. 13 ZD. Přehled výměry tvoří Přílohu č. 14 ZD. Předmět této veřejné zakázky je vymezen formou seznamu zadavatelem požadovaných prací a služeb. Součástí Příloh č. 15 ZD je mj. Ceník, resp. Model pro výpočet nabídkové ceny (dále jen „Model“). V Modelu jsou podrobně specifikovány jednotlivé konkrétní práce a služby, jejichž realizaci zadavatel předpokládá během jednoho kalendářního roku, a to včetně předpokládaných četností/množství provádění těchto prací a služeb. V závislosti na klimatických či jiných objektivních podmínkách je zadavatel oprávněn některé práce a služby požadovat i častěji nebo naopak méně často, resp. ve větším nebo naopak menším množství. Práce na údržbě zeleně budou prováděny dle všeobecného DIRu, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 25 odst. 6 písm. c) bod 3 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů - provádění stavebních prací a na základě OOP stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci Brněnská a OOP - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci jižní Spojka, 5. Května, Spořilovská, Vydaných SSÚ. Plnění dílčích zakázek bude probíhat za pomoci aplikace CDSw-zeleň, ve které je veden Pasport zeleně ve správě zadavatele. Zadavatel prostřednictvím této aplikace zejména: a) stanoví závazný Plán údržby zeleně pro příslušný kalendářní rok (vč. požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), b) zasílá požadavky na provedení dalších činností (s vymezením druhu, četnosti, místa a času - požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), příp. upraví či blíže specifikuje požadavky dle Plánu údržby zeleně. Veškeré plnění této veřejné zakázky (tj. především zadávání veškerých činností, výkaznictví a fakturace) bude tedy probíhat pomocí aplikace CDSw-zeleň, přičemž vybraný dodavatel bude povinen si zakoupit příslušnou licenci, pokud ji již nemá k dispozici. Cena licence na celou dobu trvání smluvního vztahu nepřesáhne 20.000 Kč. Zadavatel poskytne vybranému dodavateli zaškolení pro práci s tímto informačním systémem. Zakoupení licence je podmínkou pro uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem (viz též čl. 23. ZD).