Dodávka interiérového vybavení v budově Q

The submission deadline for this tender has passed.

Tender Summary

The Mendelova univerzita v Brně in Czech Republic from Europe region had released this tender for Předmětem této veřejné zakázky je dodávka: • Vybavení studijních zálivů v prostorách chodeb u učeben ve 2NP až 5NP budovy Q nábytkem za účelem vytvoření prostor pro individuální i týmovou práci studentů mimo běžnou výuku a neformální setkávání s vyučujícími. Součástí plnění bude dodávka typového sedacího nábytku – modulárních čalouněných sestav s možností využití zástrčky a USB portu a rovněž dodávka stolků se židlemi. Prostor u schodišťové stěny bude vybaven atypickým nábytkem. • Shodného vybavení pěti učeben Q05 (N1050), Q06 (N1044), Q07 (N1037), Q08 (N1031) a Q09 (N1028) volně stojícími, systémovými a vzájemně propojitelnými stoly pro studenty, volně stojícími stoly pro vyučující a volně stojícími židlemi pro vyučující a studenty. with tender notice no. 418830-2026 published on 19 Jun 2026. The tender expired on 24 Jun 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Furnishing. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 13423398.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 13423398
Tender Notice No
418830-2026
Tender Organisation
Mendelova univerzita v Brně
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
39200000 : Furnishing
Tender Source
TED Europa
Estimated Budget
3,094,350
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
24 Jun 2026 Deadline passed
Tender Description
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka: • Vybavení studijních zálivů v prostorách chodeb u učeben ve 2NP až 5NP budovy Q nábytkem za účelem vytvoření prostor pro individuální i týmovou práci studentů mimo běžnou výuku a neformální setkávání s vyučujícími. Součástí plnění bude dodávka typového sedacího nábytku – modulárních čalouněných sestav s možností využití zástrčky a USB portu a rovněž dodávka stolků se židlemi. Prostor u schodišťové stěny bude vybaven atypickým nábytkem. • Shodného vybavení pěti učeben Q05 (N1050), Q06 (N1044), Q07 (N1037), Q08 (N1031) a Q09 (N1028) volně stojícími, systémovými a vzájemně propojitelnými stoly pro studenty, volně stojícími stoly pro vyučující a volně stojícími židlemi pro vyučující a studenty.
Tender Bidding Type