Modernizace VO ve městě Hranice – etapa III

The submission deadline for this tender has passed.

Tender Summary

The EKOLTES Hranice, a.s. in Czech Republic from Europe region had released this tender for Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace dodávek svítidel, konstrukčních prvků a elektro-montážního materiálu veřejného osvětlení pro rekonstrukci části veřejného osvětlení ve městě Hranice včetně provedení světelně-technických výpočtů a výpočtů rušivého světla prokazujících splnění normových požadavků. Ve městě Hranice je v rámci zakázky určeno k výměně celkem 506 ks svítidel. Účastník musí deklarovat a prokázat úsporu spotřeby elektrické energie v rozsahu předmětu veřejné zakázky ve výši dle jeho nabídky při dodržení normativních hodnot pro osvětlení komunikací v souladu s ČSN EN 13 201 a ČSN 36 0459 (blíže viz Příloha č. 1a zadávací dokumentace (ZD)). Výše požadovanou úsporu elektrické energie účastník prokáže tím, že v Příloze ZD č. 2 - Krycím listu nabídky vyplní instalovaný příkon jím navržených svítidel výsledným údajem z tabulky Specifikace svítidel (Příloha ZD č. 8), přičemž celková hodnota instalovaného příkonu nově navržených svítidel nepřekročí 12,303 kW. Nesplnění maximálního limitu celkové hodnoty instalovaného příkonu nově navržených svítidel bude zadavatelem považováno za nesplnění zadávacích podmínek a bude důvodem pro vyloučení účastníka ze zadávacího řízení dle § 48 odst. 2 a) ZZVZ. Zadavatel požaduje od účastníka předložení světelně technických výpočtů a výpočtů rušivého světla zpracovaných dle požadavků či doporučení TNI a ČSN pro venkovní osvětlení prokazujících splnění všech náležitostí. Dále účastník doloží údaje o nabízeném svítidle formou technického listu a souvisejících dokladů, z nichž budou patrné elektrické a světelně-technické parametry. Předmětem veřejné zakázky jsou pouze čisté dodávky do sídla zadavatele - veškeré další související práce a činnosti (montáž, zprovoznění, výstupní revize atd.) budou prováděny přímo zadavatelem. with tender notice no. 413240-2026 published on 17 Jun 2026. The tender expired on 16 Jul 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Street lamps. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 13380846.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 13380846
Tender Notice No
413240-2026
Tender Organisation
EKOLTES Hranice, a.s.
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
34928530 : Street lamps
Tender Source
TED Europa
Estimated Budget
8,369,173
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
16 Jul 2026 Deadline passed
Tender Description
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace dodávek svítidel, konstrukčních prvků a elektro-montážního materiálu veřejného osvětlení pro rekonstrukci části veřejného osvětlení ve městě Hranice včetně provedení světelně-technických výpočtů a výpočtů rušivého světla prokazujících splnění normových požadavků. Ve městě Hranice je v rámci zakázky určeno k výměně celkem 506 ks svítidel. Účastník musí deklarovat a prokázat úsporu spotřeby elektrické energie v rozsahu předmětu veřejné zakázky ve výši dle jeho nabídky při dodržení normativních hodnot pro osvětlení komunikací v souladu s ČSN EN 13 201 a ČSN 36 0459 (blíže viz Příloha č. 1a zadávací dokumentace (ZD)). Výše požadovanou úsporu elektrické energie účastník prokáže tím, že v Příloze ZD č. 2 - Krycím listu nabídky vyplní instalovaný příkon jím navržených svítidel výsledným údajem z tabulky Specifikace svítidel (Příloha ZD č. 8), přičemž celková hodnota instalovaného příkonu nově navržených svítidel nepřekročí 12,303 kW. Nesplnění maximálního limitu celkové hodnoty instalovaného příkonu nově navržených svítidel bude zadavatelem považováno za nesplnění zadávacích podmínek a bude důvodem pro vyloučení účastníka ze zadávacího řízení dle § 48 odst. 2 a) ZZVZ. Zadavatel požaduje od účastníka předložení světelně technických výpočtů a výpočtů rušivého světla zpracovaných dle požadavků či doporučení TNI a ČSN pro venkovní osvětlení prokazujících splnění všech náležitostí. Dále účastník doloží údaje o nabízeném svítidle formou technického listu a souvisejících dokladů, z nichž budou patrné elektrické a světelně-technické parametry. Předmětem veřejné zakázky jsou pouze čisté dodávky do sídla zadavatele - veškeré další související práce a činnosti (montáž, zprovoznění, výstupní revize atd.) budou prováděny přímo zadavatelem.
Tender Bidding Type