P edm tem pln n t to ve ejn zak zky je kompletn proveden v ech stavebn ch prac slu eb a dod vek souvisej c ch s realizac projektu Hol ovice obnova m stn ch komunikac 20c 23c 72 V r mci projektu budou obnoveny t i m stn komunikace v obci Hol ovice v rozsahu projektov ch dokumentac zpracovan ch Lesoprojekt Krnov s r o Revolu n 76 794 01 Krnov I 4797625 pod n zvem zak zky Hol ovice MK pro MK 72c a Hol ovice MK panelov vozovka pro MK 20c a 23c 45233142-6 Pr ce na oprav silnic Moravskoslezsk kraj 45233142-6 Pr ce na oprav silnic Pr ce na oprav silnic

The submission deadline for this tender has passed.

Tender Summary

The Obec Hol ovice in Czech Republic from Europe region had released this tender for P edm tem pln n t to ve ejn zak zky je kompletn proveden v ech stavebn ch prac slu eb a dod vek souvisej c ch s realizac projektu Hol ovice obnova m stn ch komunikac 20c 23c 72 V r mci projektu budou obnoveny t i m stn komunikace v obci Hol ovice v rozsahu projektov ch dokumentac zpracovan ch Lesoprojekt Krnov s r o Revolu n 76 794 01 Krnov I 4797625 pod n zvem zak zky Hol ovice MK pro MK 72c a Hol ovice MK panelov vozovka pro MK 20c a 23c 45233142-6 Pr ce na oprav silnic Moravskoslezsk kraj 45233142-6 Pr ce na oprav silnic Pr ce na oprav silnic with tender notice no. N006/26/V00000510 published on 19 Jan 2026. The tender expired on 16 Feb 2026. This tender is sourced from Sri lb and is eligible for suppliers interested in Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, T-junction construction work, Resurfacing works. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 11009587.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 11009587
Tender Notice No
N006/26/V00000510
Tender Organisation
Obec Hol ovice
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
45230000 : Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork45233127 : T-junction construction work45233251 : Resurfacing works
Tender Source
Sri lb
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
16 Feb 2026 Deadline passed
Tender Description
P edm tem pln n t to ve ejn zak zky je kompletn proveden v ech stavebn ch prac slu eb a dod vek souvisej c ch s realizac projektu Hol ovice obnova m stn ch komunikac 20c 23c 72 V r mci projektu budou obnoveny t i m stn komunikace v obci Hol ovice v rozsahu projektov ch dokumentac zpracovan ch Lesoprojekt Krnov s r o Revolu n 76 794 01 Krnov I 4797625 pod n zvem zak zky Hol ovice MK pro MK 72c a Hol ovice MK panelov vozovka pro MK 20c a 23c 45233142-6 Pr ce na oprav silnic Moravskoslezsk kraj 45233142-6 Pr ce na oprav silnic Pr ce na oprav silnic
Tender Bidding Type