Tender Summary
The Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy in Poland from Europe region has released this tender for Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowego sprzętu medycznego w zakresie następujących części: Część 1. Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych CPV - 33140000-3 Część 2. Przedłużacze do pomp infuzyjnych CPV - 33140000-3 Część 3. Strzykawki do pomp infuzyjnych CPV - 33141310-6 Część 4. Przyrządy do przetaczania krwi CPV - 33194000-6 Część 5. Cewnik Tiemann CPV - 33141200-2 Część 6. Cewnik Foley CPV- 33141200-2 Część 7. Cewnik Nelaton CPV- 33141200-2 Część 8. Cewniki do embolektomii CPV - 33141200-2 Część 9. Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych CPV- 33141200-2 Część 10. Dwudrożny przyrząd do podawania tlenu przez nos CPV - 33140000-3 Część 11. Rurka ustno-gardłowa CPV - 33140000-3 Część 12. Rurka intubacyjna bez mankietu uszczelniającego CPV - 33140000-3 Część 13. Rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym CPV - 33140000-3 Część 14. Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem CPV - 33140000-3 Część 15. Ostrza jednorazowe CPV: 33141400-4 Część 16. Igły iniekcyjne CPV - 33141320-9 Część 17. Igły do penów 33140000-3 Część 18. Igła do nakłuć lędźwiowych CPV -33141323-0 Część 19. Wkłucia do naczyń centralnych CPV - 33141320-9 Część 20. Strzykawki jednorazowego użytku CPV - 33141310-6 Część 21. Strzykawki cewnikowa Janeta CPV - 33141310-6 Część 22. Kaniula do pobierania i wstrzykiwania leków CPV - 33141220-8 Część 23. Kranik trójdrożny CPV - 33140000-3 Część 24. Koreczki do kaniuli dożylnej CPV - 33140000-3 Część 25. Kaniule dożylne CPV - 33141220-8 Część 26. Rękawice nitrylowe bezpudrowe CPV - 18424300-0 Część 27. Rękawice chirurgiczne bezpudrowe CPV- 33141420-0 Część 28. Zgłębniki żołądkowe CPV: 33140000-3 Część 29. Cewniki do karmienia CPV - 33141200-2 Część 30. Wzierniki ginekologiczne CPV - 33141000 Część 31. Pojemniki do odsysania ran typu Redon CPV - 33141000-0 Część 32. Pojemniki na odpady o ostrych końcach i/lub krawędziach 33140000-3, 34928480-6 Część 33. Fartuch ochronny niejałowy 35113400-3 Część 34. Pokrowiec na materac 39512300-7 Część 35. Pościel jednorazowa 39512000-4 Część 36. Kaniule dożylne dziecięce Część 37. Fartuchy jałowe standardowe 33199000-1 Część 38. Fartuchy jałowe wzmocnione 33199000-1 Część 39. Elektrody CPV - 33140000-3 Część 40. Fartuchy foliowe CPV - 33199000-1 Część 41. Kieliszki do leków CPV - 33140000-3 Część 42. Tasiemki do identyfikacji, zaciskacz CPV - 33140000-3 Część 43. Termometry CPV - 38412000-6 Część 44. Filtr p/bakteryjny, elektrostatyczny CPV - 33140000-3 Część 45. Wapno do aparatów do znieczulania CPV - 33140000-3 Część 46. Jednorazowe produkty z pulpy celulozowej CPV - 33140000-3 Część 47. Osłonki do termometrów dousznych typu Genius 2 CPV - 33140000-3 Część 48. Żel do USG CPV - 33140000-3 Część 49. Wieszaki do worków na mocz CPV - 33141000-0 Część 50. Worki do moczu CPV - 33141610-9 Część 51. Pasta ścierna do przygotowywania naskórka CPV - 39812000-7, a także szkolenia wskazane w SWZ I. Warunki udziału w postępowaniu: O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie: art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego(Dz. U. z 2022 poz. 835 z późn. zm). art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2025/2033. 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie c) zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie d) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie. with tender notice no. 610709-2026 published on 04 Sep 2026. The tender is due to expire on 16 Sep 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Medical consumables, Medical equipments. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14688962.
Tender Details
Tender NoticeTI Ref: 14688962
Tender Notice No
610709-2026
Tender Organisation
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Tender CPV
33140000 : Medical consumables33100000 : Medical equipments
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
16 Sep 2026 10 days left
Tender Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowego sprzętu medycznego w zakresie następujących części: Część 1. Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych CPV - 33140000-3 Część 2. Przedłużacze do pomp infuzyjnych CPV - 33140000-3 Część 3. Strzykawki do pomp infuzyjnych CPV - 33141310-6 Część 4. Przyrządy do przetaczania krwi CPV - 33194000-6 Część 5. Cewnik Tiemann CPV - 33141200-2 Część 6. Cewnik Foley CPV- 33141200-2 Część 7. Cewnik Nelaton CPV- 33141200-2 Część 8. Cewniki do embolektomii CPV - 33141200-2 Część 9. Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych CPV- 33141200-2 Część 10. Dwudrożny przyrząd do podawania tlenu przez nos CPV - 33140000-3 Część 11. Rurka ustno-gardłowa CPV - 33140000-3 Część 12. Rurka intubacyjna bez mankietu uszczelniającego CPV - 33140000-3 Część 13. Rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym CPV - 33140000-3 Część 14. Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem CPV - 33140000-3 Część 15. Ostrza jednorazowe CPV: 33141400-4 Część 16. Igły iniekcyjne CPV - 33141320-9 Część 17. Igły do penów 33140000-3 Część 18. Igła do nakłuć lędźwiowych CPV -33141323-0 Część 19. Wkłucia do naczyń centralnych CPV - 33141320-9 Część 20. Strzykawki jednorazowego użytku CPV - 33141310-6 Część 21. Strzykawki cewnikowa Janeta CPV - 33141310-6 Część 22. Kaniula do pobierania i wstrzykiwania leków CPV - 33141220-8 Część 23. Kranik trójdrożny CPV - 33140000-3 Część 24. Koreczki do kaniuli dożylnej CPV - 33140000-3 Część 25. Kaniule dożylne CPV - 33141220-8 Część 26. Rękawice nitrylowe bezpudrowe CPV - 18424300-0 Część 27. Rękawice chirurgiczne bezpudrowe CPV- 33141420-0 Część 28. Zgłębniki żołądkowe CPV: 33140000-3 Część 29. Cewniki do karmienia CPV - 33141200-2 Część 30. Wzierniki ginekologiczne CPV - 33141000 Część 31. Pojemniki do odsysania ran typu Redon CPV - 33141000-0 Część 32. Pojemniki na odpady o ostrych końcach i/lub krawędziach 33140000-3, 34928480-6 Część 33. Fartuch ochronny niejałowy 35113400-3 Część 34. Pokrowiec na materac 39512300-7 Część 35. Pościel jednorazowa 39512000-4 Część 36. Kaniule dożylne dziecięce Część 37. Fartuchy jałowe standardowe 33199000-1 Część 38. Fartuchy jałowe wzmocnione 33199000-1 Część 39. Elektrody CPV - 33140000-3 Część 40. Fartuchy foliowe CPV - 33199000-1 Część 41. Kieliszki do leków CPV - 33140000-3 Część 42. Tasiemki do identyfikacji, zaciskacz CPV - 33140000-3 Część 43. Termometry CPV - 38412000-6 Część 44. Filtr p/bakteryjny, elektrostatyczny CPV - 33140000-3 Część 45. Wapno do aparatów do znieczulania CPV - 33140000-3 Część 46. Jednorazowe produkty z pulpy celulozowej CPV - 33140000-3 Część 47. Osłonki do termometrów dousznych typu Genius 2 CPV - 33140000-3 Część 48. Żel do USG CPV - 33140000-3 Część 49. Wieszaki do worków na mocz CPV - 33141000-0 Część 50. Worki do moczu CPV - 33141610-9 Część 51. Pasta ścierna do przygotowywania naskórka CPV - 39812000-7, a także szkolenia wskazane w SWZ I. Warunki udziału w postępowaniu: O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie: art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego(Dz. U. z 2022 poz. 835 z późn. zm). art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2025/2033. 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie c) zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie d) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.