Czech Republic Tenders - 23 July 2026

108 tenders published in Czech Republic on 23 July 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Czech Republic on 23 July 2026, across industries like Renewable Energy, Sports Goods, Toys & Recreation, Infrastructure and construction, Industrial Machinery & Equipment, Textiles, Clothing & Leather, Banking, Financial & Insurance, Transportation & Mobility, Healthcare & Medical, Energy, IT-Software, Electrical Equipment & Lighting, Repair, Maintenance & Installation, Transportation-Railways, Environment & Waste Management, Management Consultancy, Park Management, Cyber Security, Defence, Furniture & Furnishings, Laboratory & Scientific Instruments, Office Equipment & Stationery, Education & Training, Government & Community Services, Adhesive & Labels, Telecom.

Why Choose Tender Impulse for Czech Republic?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Czech Republic and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Renewable Energy, Sports Goods, Toys & Recreation, Infrastructure and construction, Industrial Machinery & Equipment, Textiles, Clothing & Leather, Banking, Financial & Insurance, Transportation & Mobility, Healthcare & Medical, Energy, IT-Software, Electrical Equipment & Lighting, Repair, Maintenance & Installation, Transportation-Railways, Environment & Waste Management, Management Consultancy, Park Management, Cyber Security, Defence, Furniture & Furnishings, Laboratory & Scientific Instruments, Office Equipment & Stationery, Education & Training, Government & Community Services, Adhesive & Labels, Telecom, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Czech Republic.

13960254 The subject of the public contract awarded using the "Design & Build" method is: - Preparation of detailed project documentation - Delivery and installation of a rooftop photovolta Deadline05 Aug 2026 13960334 Souprava skialpinistického vybavení Deadline01 Sep 2026 13960337 Dostavba radnice ve Zlíně I. etapa Deadline09 Aug 2026 13960340 Praha, Kbely - hangár 51 rekonstrukce - PD Deadline20 Oct 2026 13960345 Bytový dům J.K.Tyla - projektová dokumentace, inženýring a autorský dozor“ Deadline20 Oct 2026 13960346 Výměna koncových zasněžovacích prvků a výměna čerpadel zasněžovacího systému Vrchlabí-Vejsplachy Deadline10 Aug 2026 13960435 Rámcová dohoda na dodávku odlehčených stejnokrojů pro příslušníky Celní správy ČR Deadline02 Sep 2026 13960443 Pojištění odpovědnosti a vozidel Uherskohradišťské nemocnice Deadline24 Aug 2026 13960535 SŠ řemesel a služeb Moravské Budějovice - Stavební úpravy a přístavba, ul. Chelčického Deadline06 Aug 2026 13960537 Generální projektant - Rekonstrukce objektu D30 Recetox II. etapa - opakované řízení Deadline23 Aug 2026 13960556 Nákup cisternové automobilové stříkačky pro SDH Nejdek Deadline05 Aug 2026 13960560 Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 105 Deadline30 Jul 2026 13961168 Dodávky vybraných druhů jednorázového zdravotnického materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. Deadline23 Aug 2026 13961274 Revitalizace parkovací plochy včetně modernizace technického vybavení Deadline06 Aug 2026 13961860 Pořízení elektromobilů v rámci projektu „Rozvoj digitalizace a mobility pro efektivní ochranu a prevenci veřejného zdraví v Moravskoslezském kraji“ Deadline23 Aug 2026 13961862 OJ-79-04-50798 PŘETRUBKOVÁNÍ ŠO VS III Deadline06 Aug 2026 13961863 Servis a údržba služebních vozidel Renault 2026 - 2029 Deadline24 Aug 2026 13962310 Nákup užitkového vozidla pro zajištění převozu materiálu Krajského úřadu Kraje Vysočina 2026 Deadline23 Aug 2026 13962354 SÚKL VZ15/2026 - Vývoj a zajištění podpory Informačního systému Centrální evidence subjektů a plných mocí Deadline24 Aug 2026 13962356 Projektová příprava Revitalizace a stavby sportovního areálu Olympie Týn nad Vltavou Deadline19 Aug 2026 13962359 Cyklická obnova trati v úseku Choceň (včetně) - Pardubice (mimo) Deadline20 Oct 2026 13962362 Zajištění ostrahy a recepční služby v objektech Ministerstva zahraničních věcí České republiky Deadline09 Aug 2026 13962367 Production, delivery and assembly of a set of modular sales stands II. Deadline20 Oct 2026 13962369 Quality checks of vertical, horizontal traffic signs including traffic equipment Deadline21 Jul 2026 13962373 SINGLE CONTRACTING AUTHORITY: PROVINCE OF BERGAMO. MUNICIPALITY OF MOZZO (BG). SCHOOL EDUCATIONAL ASSISTANCE SERVICE AND SUPPLEMENTARY SERVICES FOR THE SCHOOL YEARS Deadline17 Sep 2026 13962374 Delivery of solutions for intensive computing II Deadline20 Aug 2026 13962380 The subject of the public contract is the preparation of project documentation at the stage of documentation for the permit of the plan, including complete engineering work necessa Deadline27 Jul 2026 13962474 Dodávka elektrobusu kategorie 8-10 m pro MHD Tábor Deadline19 Aug 2026 13962565 Erozní program pro český bentonit Deadline20 Oct 2026 13962696 Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 103 Deadline30 Jul 2026 13963103 Močové cévky a katetry Deadline29 Jul 2026 13963106 UTB – MILAN – FMK Kontroler pro zvukové studio Deadline23 Aug 2026 13963107 Zajištění provozu systémů VZT na roky 2027 - 2029 Deadline30 Jul 2026 13963110 Modernizace trati Praha-Bubny (včetně) - Praha-Výstaviště (včetně) - D18 Deadline20 Oct 2026 13963203 Dodávka kompaktoru a odkup použitého kompaktoru Deadline19 Aug 2026 13963204 Mechanická srdeční podpora Deadline11 Aug 2026 13963205 MARCHE DE NETTOIEMENT, CHAULAGE DES VOIES PUBLIQUES, NETTOIEMENT DES PLAGES, ENTRETIEN ET FAUCHAGE DES ACCOTEMENTS ET DES BORDS DES VOIES COMMUNALES Deadline01 Sep 2026 13963206 I/27 Přeštice, obchvat Deadline21 Oct 2026 13963207 PROCEDURA APERTA, EX ART. 71 DEL D. LGS. 36/2023 E S.M.I., PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI SPECIALISTICI DI SUPPORTO PER IL SISTEMA BIBLIOTECARIO BRIANZABIBLIOTECHE PER LA DURATA D Deadline09 Sep 2026 13963210 Dodávky řiditelných diagnostických elektrofyziologických katétrů pro EP laboratoř Deadline23 Aug 2026 13963211 Ultrazvukové přístroje Deadline20 Aug 2026 13963212 LP s obsahem fidaxomicinu 2026 Deadline25 Aug 2026 13963214 Ostraha Václavské pasáže, Karlovo náměstí 7 a Václavských garáží Deadline23 Aug 2026 13963223 D11 1109 Trutnov - státní hranice ČR/PR - Změna č.139.3 Deadline20 Oct 2026 13963329 GENERÁLNÍ SERVIS TECHNOLOGIE VN A VVN Deadline20 Oct 2026 13963331 Modernizace trati Brno-Přerov, 4. stavba Nezamyslice - Kojetín Deadline20 Oct 2026 13963332 Vsetínská nemocnice a. s. – Areál – CO I – projektová dokumentace Deadline28 Jul 2026 13963427 Greening of the forge TATRA METALURGIE as - general contractor Deadline24 Aug 2026 13963429 Processing of a data protection impact assessment (DPIA) for the ŘSD sp camera system on motorways and class I roads (without tunnel technologies) Deadline26 Aug 2026 13963434 Optimization and electrification of the České Velenice (outside) – Veselí nad Lužnicí (outside) line – Energy Deadline30 Aug 2026 13963525 I/16 Nová Paka, obchvat - Změna č.149.4 Deadline20 Oct 2026 13963526 Speciální výstroj pro hasiče - Nátělník se sníženou hořlavostí s krátkými rukávy Deadline14 Sep 2026 13963527 Dodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor Deadline19 Aug 2026 13963528 Dodávky reklamních předmětů 2026 - 2028 Deadline06 Aug 2026 13963531 Rekonstrukce vzletové a přistávací dráhy a navazujících provozních ploch Letiště Leoše Janáčka Deadline06 Aug 2026 13963533 Obnova přístrojové techniky PZV Deadline23 Aug 2026 13963535 Accord cadre visant à la réalisation de prestations de géomètres experts et de topographes Deadline09 Sep 2026 13963540 Rámcová dohoda na dodávky dobíjecích stanic - BENZINA - konfigurace all-in-one Deadline23 Aug 2026 13963541 Systém pro tvorbu rozdělovníku Deadline02 Sep 2026 13963712 Dodávky obvazového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. Deadline23 Aug 2026 13963775 Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 104 Deadline30 Jul 2026 13963776 Oprava trati v úseku Tanvald - Kořenov Deadline20 Oct 2026 13963818 Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek – dílčí část DEMOLICE a PŘÍSTAVBA Deadline21 Oct 2026 13963823 I/27 Přeštice, obchvat Deadline21 Oct 2026 13963826 Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek – dílčí část DEMOLICE a PŘÍSTAVBA Deadline21 Oct 2026 13963844 Large-scale disposal of construction waste containing asbestos Deadline25 Aug 2026 13963847 Bezpečnostní služby – fyzická ostraha objektů ve správě zadavatele Deadline23 Aug 2026 13964016 Malotraktor s lesnickou nástavbou pro práci v lese a komunální údržbu Deadline30 Jul 2026 13964018 Dodávka nízkopodlažních elektrobusů Deadline24 Aug 2026 13964106 Obnova přivaděče Štěpánovice – Čebín HOBAS DN1400 – V. etapa Deadline01 Aug 2026 13964111 Zajištění licencí, podpory výrobce a provozní podpory technologie Fidelis v ICT prostředí MHMP a MPP Deadline21 Oct 2026 13964113 Doplnění technologie 4 plnící místo - Depo AC Deadline03 Aug 2026 13964217 Delivery of 2 pieces of ice skates for ice surface preparation Deadline18 Aug 2026 13964223 Supplies of drugstore and cleaning products for the needs of charitable organizations in the City of Prague 2027 - 2028 Deadline21 Oct 2026 13964308 LERCO – Skener skel vč. fluorescence a příslušenství Deadline23 Aug 2026 13964309 Rekonstrukce skipové věže bývalého dolu František v Horní Suché -1 Etapa Deadline03 Aug 2026 13964311 Poskytnutí licencí, podpory a rozvoje CAFM systému pro CKTCH Deadline23 Aug 2026 13964315 Stavební úpravy kuchyně ZŠ Přílepy (stavební práce) Deadline27 Aug 2026 13964318 063_MK_Servo-driven press for forming operations Deadline23 Aug 2026 13964322 DODÁVKY NAFTY PRO TSM LITOMĚŘICE Deadline24 Aug 2026 13964323 ZŠ Sever, Lužická 1208, Hradec Králové – stavební úpravy pavilonu stravování – gastrotechnologie Deadline25 Aug 2026 13964328 I/27 Přeštice, obchvat Deadline21 Oct 2026 13964399 ÚVN-VoFN Praha - rekonstrukce Energocentra jih u Pavilonu CH3 - realizace Deadline26 Aug 2026 13964420 Stavební úpravy kuchyně ZŠ Přílepy (dodávka nábytku) Deadline27 Aug 2026 13964422 VZ 91226 – Dodávka užitkového vozidla kategorie M1 pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy Deadline09 Aug 2026 13964426 Server pro detekci anomálií Deadline27 Aug 2026 13964439 VZ 69.25 Rekonstrukce sportovního centra Ostrava-Dubina, sportovní povrch Deadline21 Oct 2026 13964518 FN Brno - Dětská skupina - stavba Deadline21 Oct 2026 13964540 PROVOZOVÁNÍ VODOVODNÍHO PŘIVADĚČE PRO ZÁSOBENÍ MNÍŠECKÉHO REGIONU PITNOU VODOU Deadline25 Aug 2026 13964541 Vypracování projektové dokumentace a související práce pro „Stavební úpravy Zámek Liberec“ Deadline09 Aug 2026 13964561 HPCQC-AI výpočetní cluster Deadline12 Aug 2026 13964568 ZBV 1 ZL 3 D35 Opatovice - Časy, III/0373 Hradiště na Písku - Staré Ždánice, oprava návozových tras, I. etapa Deadline21 Oct 2026 13975712 Stavební úpravy kuchyně ZŠ Přílepy (dodávka technologie kuchyně) Deadline27 Aug 2026 13975715 KoPÚ Mělčany u Ivančic Deadline24 Aug 2026 13975720 LERCO – CO₂ inkubátor s regulací koncentrace O₂ a aktivní regulací vlhkosti Deadline30 Jul 2026 13976114 Specified part A: Sports utility vehicle for the transport of VIP persons, police special - version 1 The subject of the public contract is the acquisition of 1 VIP SUV vehicle for Deadline25 Aug 2026 13976266 Rozvoj dostupnosti komunitních sociálních služeb – výstavba CHB Hořice – stavební práce Deadline21 Oct 2026 13976268 Nepravidelný servis a revize úniku chladiva chladírenské a mrazící technologie ve FNO Deadline23 Aug 2026 13976269 SEZ - sanační zásah v areálu společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. Deadline30 Aug 2026 13976322 Předmětem plnění veřejné zakázky „Rekonstrukce žst. Turnov – Infrastruktura“ a „Rekonstrukce výpravní budovy ŽST Turnov, 3. etapa“ je: • zhotovení souboru s Deadline10 Aug 2026 13976511 Zajištění projektových prací pro TT a metro Deadline24 Aug 2026 13976544 Rekonstrukce a doplnění přenosové sítě pro ERTMS - doplnění BTS GSM-R Deadline14 Sep 2026 13976646 Svoz a nakládání s odpadem pro Dobrovolný svazek obcí Policka Deadline24 Aug 2026 13978648 Poskytování ICT služeb 2026 Deadline26 Aug 2026 13979074 Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo) – Infrastruktura Deadline30 Aug 2026 13979142 Léčivé přípravky s obsahem semaglutidu Deadline23 Aug 2026 13979196 Rekonstrukce toalet MPSV – Na Poříčním právu 1 a Podskalská 19 Deadline19 Aug 2026 13979248 LFP - Dodávka AV techniky – modernizace vybavení výukových prostor U2 Deadline30 Jul 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us