Czech Republic Tenders - 5 August 2026

119 tenders published in Czech Republic on 5 August 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Czech Republic on 5 August 2026, across industries like Infrastructure and construction, Transportation-Railways, Laboratory & Scientific Instruments, Healthcare & Medical, Telecom, Education & Training, Defence, IT-Software, Renewable Energy, Electrical Equipment & Lighting, Transportation & Mobility, Industrial Machinery & Equipment, Park Management, Government & Community Services, Environment & Waste Management, Sports Goods, Toys & Recreation, Furniture & Furnishings, Office Equipment & Stationery, Repair, Maintenance & Installation.

Why Choose Tender Impulse for Czech Republic?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Czech Republic and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Infrastructure and construction, Transportation-Railways, Laboratory & Scientific Instruments, Healthcare & Medical, Telecom, Education & Training, Defence, IT-Software, Renewable Energy, Electrical Equipment & Lighting, Transportation & Mobility, Industrial Machinery & Equipment, Park Management, Government & Community Services, Environment & Waste Management, Sports Goods, Toys & Recreation, Furniture & Furnishings, Office Equipment & Stationery, Repair, Maintenance & Installation, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Czech Republic.

14167882 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Klášterní Skalice a Klučov u Českého Brodu Deadline02 Nov 2026 14167886 I/68 Hrádek - hranice ČR, II. etapa Deadline09 Aug 2026 14167887 Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo) – Zabezpečovací zařízení Deadline14 Sep 2026 14167891 KoPÚ Dobešov Deadline08 Sep 2026 14167896 Zpracování projektové dokumentace III/15267 STŘELICE – OŘECHOV DPZ, IČ, PDPS, SP, AD Deadline02 Nov 2026 14167898 PČOV Kolovraty – zkapacitnění, I. a II. etapa Deadline02 Nov 2026 14167987 Transformace Domova Černovice - Lidmaň II. - Telč Deadline02 Nov 2026 14167988 Dodávky vozidel BEMU121-150, BEDMU 180, EMU121-150 a EMU230 a služby Full-Service Deadline02 Nov 2026 14167989 Systém pro rentgenovou fotoelektronovou spektroskopii a povrchovou analýzu materiálů Deadline16 Aug 2026 14167995 https://www.tenderarena.cz/profily/NNF (dál Deadline30 Sep 2026 14167996 Audiovisual equipment of the PF JU auditorium and audio equipment of the PF JU classroom Deadline03 Sep 2026 14168001 Tampony, kompresy, vata Deadline31 Aug 2026 14168004 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14168005 Rekonstrukce budov Domu pánů z Fanalu, Alžbětinské scény a Nové scény – projektová dokumentace Deadline10 Sep 2026 14168007 I/27 Klatovy přeložka 1. stavba Deadline02 Nov 2026 14168014 SŠ řemesel a služeb Moravské Budějovice - Stavební úpravy a přístavba, ul. Chelčického Deadline17 Aug 2026 14168016 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14168017 Nákup 9 kusů přenosných spektrálních analyzátorů do kmitočtu 13 GHz Deadline17 Aug 2026 14168020 Kroměřížská nemocnice a.s. – Severní přístavba východního křídla budovy A Deadline02 Nov 2026 14168103 Svazková základní škola Mratín – Nová Ves Deadline31 Aug 2026 14168199 ZBV 29 ZL 3 I/36 Sezemice obchvat Deadline02 Nov 2026 14168201 Stavba č. 45029 Rek. a dost. Průmyslového paláce; zhotovitel Deadline02 Nov 2026 14168292 PURCHASE OF AMMUNITION ČSS 2026 Deadline17 Aug 2026 14168293 „V 00870 – dodávka vybavení a techniky - nové vyhlášení“ Deadline10 Aug 2026 14168303 Elektromagnetický navigační systém včetně spotřebního materiálu a servisu Deadline07 Sep 2026 14168304 ZBV 28 ZL 3 I/36 Sezemice obchvat Deadline02 Nov 2026 14168306 Dodávka a instalace větrných turbín o výkonu 3 až 4 MW s dosahem do 150 m Deadline18 Sep 2026 14168307 Purchase of ICP-MS/MS instrument Deadline02 Sep 2026 14168315 Rekonstrukce budovy A Městského úřadu - č.p.53/40, v Říčanech Deadline02 Nov 2026 14168316 MODERNIZATION OF PUBLIC LIGHTING IN THE CITY OF KRASLICE – PHASE III Deadline04 Sep 2026 14168321 Léčivý přípravek ATC skupiny S01LA09 s účinnou látkou FARICIMAB Deadline03 Sep 2026 14168324 Nákup a dodání železničních výhybek a náhradních dílů Deadline03 Sep 2026 14168330 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14168333 NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026 Deadline17 Aug 2026 14168338 D3 0310/I Úsilné - Hodějovice Deadline02 Nov 2026 14168417 Ekologizace kovárny TATRA METALURGIE a.s. – kovací linka Deadline25 Aug 2026 14168418 D55, 5506 Napajedla - Babice Deadline24 Sep 2026 14168419 Rodinný park Husovy sady Deadline02 Sep 2026 14168425 Zajištění komplexního úklidu prostor Magistrátu města Mostu a dalších zařízení města Deadline07 Sep 2026 14168429 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14168433 Výběr dodavatele pro odběr kalu z čištění komunálních odpadních vod na ÚČOV Ostrava pro období od 1.1.2027 do 31.12.2029 Deadline11 Sep 2026 14168600 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14168606 Město Chrudim - Měření rychlosti v obcích Deadline14 Aug 2026 14168610 ZBV 37 ZL 3 D35 Litomyšl - Janov Deadline02 Nov 2026 14168616 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, p. o. - rekonstrukce objektu na Slovanské – dostavba Deadline02 Nov 2026 14168617 Obnova sanitních převozových vozidel Deadline07 Sep 2026 14168619 Rozšíření diskové kapacity NKP Deadline07 Sep 2026 14168626 UK – FF – Rekonstrukce a dostavba objektů Opletalova 47 a 49 – stavební práce Deadline02 Nov 2026 14168627 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14168630 Stavba č. 0211 Lipnická - Ocelkova; stavební práce Deadline25 Aug 2026 14168631 Fakoemulzifikační přístroj včetně spotřebního materiálu Deadline01 Sep 2026 14168732 „Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov“ – provádění stavby Deadline07 Sep 2026 14169768 EHEALTH V NEMOCNICÍCH SKUPINY NEMOCNICE PLZEŇSKÉHO KRAJE – DODÁVKA NIS, ESB A INTEGRACÍ Deadline01 Sep 2026 14169776 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14169779 Výpočetní stanice pro numerické simulace spalovacích procesů a přenosu tepla (opakované vyhlášení) Deadline04 Sep 2026 14169780 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14169783 Centrální nákup osobních vozidel s elektrickým pohonem – kategorie 4 EV Deadline04 Sep 2026 14169784 Zajištění projektových prací pro TT a metro Deadline07 Sep 2026 14169786 Stavba č. 42821 Deadline02 Nov 2026 14169794 ZBV 36 ZL 3 D35 Litomyšl - Janov Deadline02 Nov 2026 14169795 D3 0310/II Hodějovice - Třebonín Deadline02 Nov 2026 14169797 Kroměřížská nemocnice a.s. – Severní přístavba východního křídla budovy A Deadline02 Nov 2026 14184513 Náhrada kyčelního kloubu Deadline04 Sep 2026 14184515 Výměna svítidel VO za LED (Rekonstrukce VO ve městě Teplice) Deadline13 Aug 2026 14184519 The subject of the contract is the implementation of the work - delivery and installation of three photovoltaic systems, including assembly and wiring. The work will be carried out Deadline04 Sep 2026 14184581 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14184619 I616 - 0JOUL - (NAPO 86167) Záložní nádrž změkčené vody na SVT Deadline10 Sep 2026 14184724 Revitalizace bývalé klášterní zahrady - projekční práce Deadline02 Nov 2026 14184779 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14184812 SÚ Česká Třebová – Prodloužení haly pro údržbu jednotek - realizace Deadline02 Nov 2026 14184838 I/27 Klatovy přeložka 1. stavba Deadline02 Nov 2026 14184897 I/20 Bečov, serpentiny Deadline02 Nov 2026 14185202 Stavba 11 – Technická a dopravní infrastruktura uvnitř SPZ Holešov – západ a střed Deadline02 Nov 2026 14185307 II/523 Jihlava - most ev. č. 523-000a Deadline28 Aug 2026 14185308 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14186747 DNS – Nákup ojetých autobusů Deadline31 Aug 2026 14186799 Dvorní přístavba osobního výtahu - Archiv bezpečnostních složek, Praha / Braník Deadline31 Aug 2026 14186956 ZBV 27 ZL 3 I/36 Sezemice obchvat Deadline02 Nov 2026 14187006 Domov pro seniory Hovězí – výběr manažera stavby Deadline31 Aug 2026 14187020 Náplasti a fixace Deadline02 Sep 2026 14187063 ZALOŽENÍ VÝVOJOVÉHO CENTRA SPOLEČNOSTI METALSAFE s.r.o.“ - DODÁVKA SPECIÁLNÍHO TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ II. Deadline08 Sep 2026 14187099 MUNI BioPharma Hub – Dodávka laboratorního nábytku Deadline02 Nov 2026 14187162 Rozšíření technologie bezpečnostního systému PZTS, SKV, DVS do haly nacházející se na pozemku parc. č. 1638/69, 1638/88 v k.ú. Šenov u Nového Jičína Deadline07 Sep 2026 14187214 Odstranění následků havárie Hustopeče nad Bečvou - II. etapa sanace - monitoring a supervize Deadline04 Sep 2026 14187608 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14187744 Dar – Terénní automobily typu Pick Up 4x4 se speciální zástavbou Deadline07 Sep 2026 14187995 Zabezpečení náhradního napájení ve vybraných objektech MO II. Deadline11 Sep 2026 14187997 ZŠ Sever, Lužická 1208, Hradec Králové – stavební úpravy pavilonu stravování – stavba Deadline27 Aug 2026 14188051 Sofosbuvir a velpatasvir Deadline04 Sep 2026 14188179 Zámek Pardubice – dodávka typového a sedacího nábytku do reprezentativního sálu a foyer Deadline04 Sep 2026 14188189 MUNI BioPharma Hub – Dodávka laboratorního nábytku Deadline03 Nov 2026 14188452 Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo) – Infrastruktura Deadline18 Sep 2026 14188454 I/27 Přeštice, obchvat Deadline02 Nov 2026 14188737 ZBV 30 ZL 3 I/36 Sezemice obchvat Deadline02 Nov 2026 14188738 Pořízení autobusu pro rozšíření výuky žáků v autoškole SOŠAIG Deadline23 Sep 2026 14189013 Údržba zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna - 2026 Deadline02 Nov 2026 14189054 Vybavení interiéru – nábytkové sestavy do Obecního domu - Vracov Deadline04 Sep 2026 14189055 D3 0310/II Hodějovice - Třebonín Deadline02 Nov 2026 14189070 Rekonstrukce budovy A Městského úřadu - č.p.53/40, v Říčanech Deadline02 Nov 2026 14189115 Delivery of a ticketing system for public transport in Kroměříž Deadline31 Aug 2026 14189118 Delivery of an electronic filing system and provision of its support and development services for SFDI Deadline18 Sep 2026 14189120 UK – FF – Rekonstrukce a dostavba objektů Opletalova 47 a 49 – stavební práce Deadline02 Nov 2026 14189150 D3 0310/I Úsilné - Hodějovice Deadline02 Nov 2026 14189152 I/27 Klatovy přeložka 1. stavba Deadline02 Nov 2026 14189153 MUNI BioPharma Hub – Dodávka laboratorního nábytku Deadline02 Nov 2026 14189157 Dostavba radnice ve Zlíně I. etapa Deadline14 Aug 2026 14189159 Výstavba tréninkové haly, Che Deadline07 Sep 2026 14189165 Dodávka manipulační techniky Deadline03 Sep 2026 14189166 Léčivý přípravek s účinnou látkou IVAKAFTOR Deadline03 Sep 2026 14189169 Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro gastroenterologickou ambulanci Deadline09 Sep 2026 14189173 Síťová řešení v Centru BIOCEV Deadline11 Sep 2026 14189177 Spotřební materiál pro systémy stanovení hladin volných lehkých řetězců včetně výpůjčky analyzátorů Deadline01 Sep 2026 14189178 Zajištění zimní a běžné údržby silnic II. a III. tříd na území statutárního města Ostrava 2027-2031 Deadline09 Sep 2026 14189255 Rekonstrukce skipové věže bývalého dolu František v Horní Suché -1 Etapa Deadline07 Sep 2026 14189269 REP-rozšíření, rekonstrukce, přeústění (P.0600), stavebně-montážní práce Deadline14 Sep 2026 14189271 D3 0310/I Úsilné - Hodějovice Deadline02 Nov 2026 14189272 AV, ICT TECHNOLOGY PRO HFK34 – AV, ICT TECHNOLOGY PRO HF Deadline07 Sep 2026 14189427 DNS - Směs mletého vápna a aktivního uhlí Deadline04 Sep 2026 14189429 Rozvoj a podpora lékárenského informačního systému II. Deadline07 Aug 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us