Latvia Tenders - 31 August 2026

78 tenders published in Latvia on 31 August 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Latvia on 31 August 2026, across industries like Infrastructure and construction, Healthcare & Medical, Oil and Gas, Education & Training, IT-Software, Management Consultancy, Transportation & Mobility.

Why Choose Tender Impulse for Latvia?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Latvia and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Infrastructure and construction, Healthcare & Medical, Oil and Gas, Education & Training, IT-Software, Management Consultancy, Transportation & Mobility, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Latvia.

14591030 Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde Deadline14 Sep 2026 14591058 Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras izbūve Alūksnes novadā Deadline26 Nov 2026 14591106 Būvniecības, remonta, saimniecības, santehnikas preču un elektromateriālu iegāde Deadline26 Nov 2026 14591119 Augsnes gatavošana joslās ar disku arklu un augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar rotējošo pacilotāju, 2027. - 2031. gadā Deadline28 Sep 2026 14591138 Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” trīs otrreizējo nostādinātāju atjaunošana Rīgā, Dzintara ielā 60 Deadline30 Sep 2026 14591160 Stādu piegāde, stādījumu ierīkošana un kopšana Ķekavas novada teritorijā Deadline26 Nov 2026 14591227 Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija Deadline29 Sep 2026 14591272 Transporta pakalpojumu nodrošināšana pasažieru pārvadāšanai 2025.-2027.gadā (18 mēneši) Deadline26 Nov 2026 14591286 KOAGULOĢIJAS TESTU AR ANALIZATORU NODROŠINĀJUMS SIA ”JŪRMALAS SLIMNĪCA” KLĪNISKI DIAGNOSTISKĀS LABORATORIJAS VAJADZĪBĀM Deadline26 Nov 2026 14591299 Fototehnikas, video tehnikas un to aksesuāru iegāde Deadline21 Sep 2026 14591404 Slokas NAI pārbūve. Būvprojekta izstrāde un būvdarbi Deadline12 Oct 2026 14591468 Žirokompasu iegāde un nomaiņa Deadline29 Sep 2026 14591641 Seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanas pasākumu nodrošināšana dažādām mērķa grupām projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.2.0” ietvaros Deadline16 Sep 2026 14591704 Provision of transport services for passenger transportation in 2025-2027 (18 months) Deadline26 Nov 2026 14591708 Provision of transport services for passenger transportation in 2025-2027 (18 months) Deadline26 Nov 2026 14591714 Traffic overpass from Tvaika Street to Kundziņsala Deadline26 Nov 2026 14591742 Jāņa Čakstes gatves izbūve no Valdeķu ielas līdz Ziepniekkalna ielai no Vienības gatves līdz Valdeķu ielai, Rīgā Deadline26 Nov 2026 14591795 Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi Deadline28 Sep 2026 14591818 Delivery of a used dump truck - container carrier Deadline28 Sep 2026 14591911 Portatīvs rokas Rentgenstaru fluorescentais (XRF) spektrometrs elementu analīzei dažāda veida mākslas un kultūras mantojuma paraugos Deadline28 Sep 2026 14592130 Rēzekne Municipality Road and Street Reconstruction Construction Works Deadline29 Nov 2026 14592193 Būvdarbi Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai Deadline29 Nov 2026 14592214 Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos Deadline28 Sep 2026 14592224 Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu un ielu pārbūvju būvdarbi Deadline29 Nov 2026 14592249 Lādētājakumulatoru/pārnēsājamu barošanas staciju iegāde Deadline28 Sep 2026 14592279 Dārzu, parku un skvēru uzturēšana Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā Deadline29 Nov 2026 14592324 Miera ielas posma, no Zemeņu ielas līdz Aizsargu ielas rotācijas aplim, pārbūve, Jelgavā Deadline24 Sep 2026 14592337 Fizisko aktivitāšu nodarbību nodrošināšana personām no 55 gadu vecuma projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.2.0” ietvaros Deadline16 Sep 2026 14592345 Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums Deadline28 Sep 2026 14592385 Vienotā tiesību aktu projektu izstrādes un saskaņošanas portāla papildināšanas, izmaiņu realizācijas, uzturēšanas un garantijas pakalpojumi Deadline14 Sep 2026 14592443 Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Deadline18 Sep 2026 14592459 Fasāžu atjaunošana Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes administratīvajās ēkās Deadline29 Nov 2026 14592529 Ēkas daļēja atjaunošana ar lietošanas veida maiņu Šaurā ielā 28, Daugavpilī (1.etaps) Deadline26 Nov 2026 14592566 Pārtikas produktu piegāde Deadline29 Sep 2026 14592676 Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu un ielu pārbūvju būvdarbi Deadline29 Nov 2026 14592700 Pleca locītavas endoprotēžu piegāde Deadline15 Sep 2026 14592724 Ūdens un kanalizācijas tīklu izbūve jaunajam dzīvojamo māju rajonam Rēznas ielā, Rēzeknē Deadline15 Sep 2026 14592747 Saliekamā angāra un inženierkomunikāciju būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība Saldus tehnikumā, Kalnsētas ielā 35, Saldū, Saldus n Deadline08 Sep 2026 14592756 Biogāzes sērūdeņraža attīrīšanas iekārtas piegāde un uzstādīšana Deadline28 Sep 2026 14592771 TAP portāla 2. kārtas izstrādes, uzturēšanas un garantijas pakalpojumi, izmaiņu pieprasījumu realizācija Deadline29 Nov 2026 14592809 Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem Deadline28 Sep 2026 14592868 Būvniecības informācijas sistēmas uzturēšanas un pilnveides pakalpojumi Deadline18 Sep 2026 14592895 Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā Deadline29 Nov 2026 14592905 Bauskas novada pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrības nekustamo un kustamo īpašumu apdrošināšana Deadline15 Sep 2026 14592916 Osteosintēzes implantu piegāde Deadline28 Sep 2026 14592923 Dīzeļdegvielas piegāde SIA “Liepājas RAS” vajadzībām Deadline28 Sep 2026 14592937 Apvienotā projektēšana un būvdarbi dūņu blīvētāja sistēmas izbūvē un attīrīto notekūdeņu izvada atjaunošanā un pārbūvē notekūdeņu attīrīšanas iekārtās � Deadline05 Oct 2026 14592950 Dienas aprūpes centra izbūve Grīzupes ielā 96, Liepājā Deadline21 Sep 2026 14592954 Vispārīgā vienošanās par dažādu inženiersistēmu skaitītāju un to datu eksporta moduļu piegādi, uzstādīšanu un garantijas nodrošināšanu dažādās profesionālaj� Deadline28 Sep 2026 14592959 Jēkabpils militārās bāzes “Indras” izbūve, Krustpils pag., Krustpils nov. (2.kārta) Deadline30 Sep 2026 14594632 Monopulsa automātiskas sekošanas sistēmas ieviešana antenās RT-32 (S/X diapazonos) un RT-16 (X/Ka diapazonos) Deadline29 Nov 2026 14595848 Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu un ielu pārbūvju būvdarbi Deadline29 Nov 2026 14595855 Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana Deadline28 Sep 2026 14603036 Degvielas iegāde kuģošanas līdzekļiem Latvijā uz 4 gadiem Deadline28 Sep 2026 14603080 Būvuzraudzības pakalpojumi Limbažu novada ielu un ceļu pārbūves laikā Deadline28 Sep 2026 14603089 Bauskas ielas posma (no Platones tilta līdz Miera ielas aplim) pārbūves darbu būvuzraudzība, Jelgavā Deadline23 Sep 2026 14604165 Kokskaidu granulu iegāde Siguldas novada pašvaldības vajadzībām Deadline01 Oct 2026 14604181 Eļļu un smērvielu piegāde Deadline28 Sep 2026 14604192 Augšdaugavas novada pašvaldības ceļu un ielu pārbūve Deadline29 Sep 2026 14605609 Koka saplākšņu iegāde Deadline29 Sep 2026 14605646 Projektēšana, autoruzraudzība un būvdarbi divu ēku pārbūvei (kadastra apzīmējumi Nr.84010080066004, Nr.84010080066006) Deadline01 Oct 2026 14605854 Satiksmes drošības un mierināšanas pasākumu uz reģionālā autoceļa P1 Rīga – Carnikava – Ādaži 27,145 – 27,535 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Deadline29 Nov 2026 14605871 Satiksmes pārvada ar pievedceļiem izbūve Smiltenes un Kandavas ielu rajonā Daugavpilī Deadline06 Oct 2026 14605886 Dabā balstītu risinājumu izveide karstumsalu mazināšanai un lietus ūdens savākšanai Cēsu ielā 4, Valmierā, Valmieras novadā Deadline08 Sep 2026 14605934 Šūšanas iekārtu piegāde Gulbenes novada skolām mācību procesa nodrošināšanai Deadline28 Sep 2026 14606056 Visureigių bei jų techninio aptarnavimo pirkimas Deadline05 Oct 2026 14606298 Par B2B tīklošanās vadības platformas licences un uzturēšanas pakalpojuma iegādes iepirkuma nepieciešamību Deadline29 Nov 2026 14606343 Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība daudzdzīvokļu sociālās dzīvojamās mājas jaunbūvei Dzelzavas ielā, Rīgā Deadline18 Sep 2026 14606449 Par B2B tīklošanās vadības platformas licences un uzturēšanas pakalpojuma iegādes iepirkuma nepieciešamību Deadline29 Nov 2026 14606456 Engineering consultant, construction supervision and construction expertise services in the project "Rail Baltica Riga Railway Bridge, Embankment and Riga Central Passenger Station Deadline29 Nov 2026 14606466 Procurement of various laboratory and medical materials, supplies and inventory – 4th round Deadline29 Nov 2026 14606929 Sporta laukumu ar aprīkojumu izbūve, Arhitektu ielā 10, Daugavpilī Deadline29 Sep 2026 14606934 Operatīvā transportlīdzekļa iegāde Ventspils Pašvaldības policijas vajadzībām Deadline29 Nov 2026 14606949 Dažāda veida medicīnas ierīču piegāde Deadline14 Sep 2026 14606952 Virszemes ūdens novadīšanas darbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā Deadline29 Sep 2026 14607000 Būvdarbi transporta savienojuma punkta pilnveidojumam Priedainē Deadline16 Sep 2026 14607020 Satiksmes uzskaites aprīkojuma un momentānā ātruma displeju uzturēšana 4 gadu periodā Deadline16 Sep 2026 14609796 Izvērtējums un rīcības modeļa izstrāde darba samaksas atšķirību mazināšanai Deadline14 Sep 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us