Tender Summary
The Rēzeknes novada pašvaldība in Latvia from Europe region has released this tender for Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 7 (septiņās) daļās:1. iepirkuma priekšmeta 1.daļa “Stacijas ielas Viļānos, Rēzeknes novadā, 0,615 km posma pārbūve”;2. iepirkuma priekšmeta 2.daļa “Latgales ielas Viļānos, Rēzeknes novadā, 1 km posma pārbūve”;3. iepirkuma priekšmeta 3.daļa “Ornicānu ceļa Viļānu pagastā, Rēzeknes novadā, 1,358 km posma (ceļš Nr. VP6-1 Ornicāni - tilts 0,257 km, ceļš Nr. VP27 Počs- Ornicāni- Trūpi 0,193km, ceļš Nr. VP26-A1 Lielie Tuči- Ornicāni- Broki 0,908km) pārbūve”;4. iepirkuma priekšmeta 4.daļa “Pils ielas Lūznavā, Rēzeknes novadā, 0,240 km posma pārbūve”;5. iepirkuma priekšmeta 5.daļa “Autoceļa Nr. 8848 "Štikānu kapi-Štikāni-Borisovka" Silmalas pagastā, Rēzeknes novadā, 2,4 km (tai skaitā 0,210 km autoceļš Nr.8810 “Zuji-Borisovka-Feklistovka-Hatki”) pārbūve”;6. iepirkuma priekšmeta 6.daļa “Autoceļa Nr. 6210 "Pienotavas tilts-vasarnīcas" Kaunatas pagastā, Rēzeknes novadā 0,470 km pārbūve”;7. iepirkuma priekšmeta 7.daļa “Autoceļa Nr. 4618 "Kolpaki-Treuhi", Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā, 0,228 km posma pārbūve”. with tender notice no. 597658-2026 published on 31 Aug 2026. The tender is due to expire on 29 Nov 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Construction work for highways, roads. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14595848.
Tender Details
Tender NoticeTI Ref: 14595848
Tender Notice No
597658-2026
Tender Organisation
Rēzeknes novada pašvaldība
Tender CPV
45233100 : Construction work for highways, roads
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
29 Nov 2026 89 days left
Tender Description
Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 7 (septiņās) daļās:1. iepirkuma priekšmeta 1.daļa “Stacijas ielas Viļānos, Rēzeknes novadā, 0,615 km posma pārbūve”;2. iepirkuma priekšmeta 2.daļa “Latgales ielas Viļānos, Rēzeknes novadā, 1 km posma pārbūve”;3. iepirkuma priekšmeta 3.daļa “Ornicānu ceļa Viļānu pagastā, Rēzeknes novadā, 1,358 km posma (ceļš Nr. VP6-1 Ornicāni - tilts 0,257 km, ceļš Nr. VP27 Počs- Ornicāni- Trūpi 0,193km, ceļš Nr. VP26-A1 Lielie Tuči- Ornicāni- Broki 0,908km) pārbūve”;4. iepirkuma priekšmeta 4.daļa “Pils ielas Lūznavā, Rēzeknes novadā, 0,240 km posma pārbūve”;5. iepirkuma priekšmeta 5.daļa “Autoceļa Nr. 8848 "Štikānu kapi-Štikāni-Borisovka" Silmalas pagastā, Rēzeknes novadā, 2,4 km (tai skaitā 0,210 km autoceļš Nr.8810 “Zuji-Borisovka-Feklistovka-Hatki”) pārbūve”;6. iepirkuma priekšmeta 6.daļa “Autoceļa Nr. 6210 "Pienotavas tilts-vasarnīcas" Kaunatas pagastā, Rēzeknes novadā 0,470 km pārbūve”;7. iepirkuma priekšmeta 7.daļa “Autoceļa Nr. 4618 "Kolpaki-Treuhi", Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā, 0,228 km posma pārbūve”.