Poland Tenders - 3 September 2026 (Page 3 of 3)

417 tenders published in Poland on 3 September 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Poland on 3 September 2026, across industries like IT-Software, Education & Training, Oil and Gas, Healthcare & Medical.

This is page 3 of 3 for tenders published in Poland on 3 September 2026.

Why Choose Tender Impulse for Poland?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Poland and beyond.
  • Tailored listings for sectors like IT-Software, Education & Training, Oil and Gas, Healthcare & Medical, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Poland.

14668296 Zakup i dostawa implantów do zabiegów chirurgii kręgosłupa Deadline14 Sep 2026 14668306 Niechemiczne artykuły medyczne III Deadline12 Oct 2026 14668313 Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra Deadline25 Sep 2026 14668334 Zakup pojazdów typu Mała Więźniarka MW Deadline21 Sep 2026 14668798 Dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku Deadline05 Oct 2026 14668801 świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego Deadline02 Dec 2026 14668802 Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwes Deadline21 Sep 2026 14668803 Retrofit systemu bateryjnego w autobusach elektrycznych marki Solaris U12E oraz U18E taboru MPK S.A. w Krakowie Deadline18 Sep 2026 14668808 Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz tabletów dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie Deadline06 Oct 2026 14668817 Świadczenie usług przewozowych dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Deadline15 Sep 2026 14668823 Dostawa wyrobów medycznych jednorazowych dla Pracowni Endoskopii oraz worków stomijnych Deadline08 Oct 2026 14668830 Zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych, roztworów i płynów do hemofiltracji wraz z dzierżawą 3 aparatów do ciągłej terapii nerkozastępczej Deadline02 Oct 2026 14668844 Uzyskanie decyzji środowiskowej dla zadania 1B.2 Etap I i Etap II Prace modernizacyjne na Odrze Granicznej Działanie 1: wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej i opracowanie rapor Deadline11 Sep 2026 14668851 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ryzyk komunikacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie Deadline14 Oct 2026 14668852 Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED Deadline15 Sep 2026 14668860 Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora. Deadline06 Oct 2026 14668878 Usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu w ramach inwestycji pn. „Budowa i doposażenie nowego budynku BCO na potrzeby rozwoju centrów kompetencji leczenia nowotworów pi Deadline15 Sep 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us