Poland Tenders - 4 September 2026 (Page 2 of 4)

633 tenders published in Poland on 4 September 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Poland on 4 September 2026, across industries like Oil and Gas, IT-Software, Education & Training, Infrastructure and construction, Healthcare & Medical, Management Consultancy, Environment & Waste Management, Transportation & Mobility, Laboratory & Scientific Instruments, Industrial Machinery & Equipment.

This is page 2 of 4 for tenders published in Poland on 4 September 2026.

Why Choose Tender Impulse for Poland?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Poland and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Oil and Gas, IT-Software, Education & Training, Infrastructure and construction, Healthcare & Medical, Management Consultancy, Environment & Waste Management, Transportation & Mobility, Laboratory & Scientific Instruments, Industrial Machinery & Equipment, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Poland.

14674185 206PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych do żywienia dojelitowego, igieł iniekcyjnych do znieczuleń przy biopsji oraz resuscytatorów dla UCK Deadline14 Sep 2026 14674197 Dostawa sprzętu jednorazowego użytku stosowanego w procedurach neonatologicznych Deadline11 Sep 2026 14674200 Dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego. Deadline08 Oct 2026 14674207 „Usługa wykonania analiz w podziale na dwie części.” Deadline25 Sep 2026 14674214 Zakup energii elektrycznej dla grupy zakupowej utworzonej przez Gminę Oborniki Deadline02 Oct 2026 14674219 „Budowa węzła integracyjnego „Rumia Biała Rzeka” w Rumi w formule zaprojektuj i wybuduj”. Deadline18 Sep 2026 14674242 Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy w terminie 07-09.10.2026 r. Deadline18 Sep 2026 14674280 Dostawa przeciwciał, odczynników i akcesoriów dla Zakładu Patomorfologii. Deadline08 Oct 2026 14674285 Wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów (.... gmina Bobrowice) Deadline02 Dec 2026 14674289 Modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarow Deadline15 Sep 2026 14674303 Przebudowa i remont wraz ze zmianą sposobu ogrzewania budynku przy ul. 3 Maja 12 w Rybniku w zakresie dostosowania go do obowiązujących warunków technicznych Deadline24 Sep 2026 14674305 Świadczenie usług serwisowych urządzeń diagnostycznych producenta OLYMPUS będących na stanie Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na okres Deadline08 Oct 2026 14674312 „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP KSRG Lipiny Dolne” Deadline11 Sep 2026 14674319 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa Deadline09 Sep 2026 14674321 Zarządzanie i sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowalnych na odcinku Wejherowo – Choczewo w ramach projektu pn.: „Zapewnienie dostępu kolejowego do Deadline18 Sep 2026 14676252 Provision of remote assessment of English language skills Deadline09 Oct 2026 14676278 Leki onkologiczne – 2 Pakiety Deadline05 Oct 2026 14676286 Dostawa wyrobów medycznych stosowanych podczas zabiegów w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej Deadline17 Sep 2026 14676291 Dostawa, montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań i ciśnieniomierze Deadline23 Sep 2026 14676303 Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury Deadline11 Sep 2026 14676306 Dostawa urządzenia wiertniczego na samochodzie ciężarowym wraz z osprzętem Deadline06 Oct 2026 14676308 Świadczenie usług zagospodarowania poszczególnych frakcji odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych dla Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosi Deadline07 Oct 2026 14676309 DZP.242.395.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki Deadline18 Sep 2026 14676310 Świadczenie usług serwisowych dla aparatów do znieczulenia firmy Draeger Deadline09 Sep 2026 14676324 Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) Deadline06 Oct 2026 14676326 Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, moderni Deadline09 Oct 2026 14676327 Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowica Deadline18 Sep 2026 14676333 208/PN/2026 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby całego szpitala dla UCK Deadline18 Sep 2026 14676336 Dostawa instalacji OZE w ramach Przedsięwzięcia pn. „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Powiatu Ryckiego” Deadline18 Sep 2026 14676339 Przedłużenie wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Relational Database Management System (RDBMS) Deadline05 Oct 2026 14676345 Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora Deadline11 Sep 2026 14676628 Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego - Pożyczka na OZE dla mieszkańców w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Podkarpackiego Deadline07 Oct 2026 14676647 Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych dla PUHP "LECH" Sp. z o.o. (z wyłączeniem lokalizacji ZUOK w Białymstoku) Deadline25 Sep 2026 14676654 Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW Deadline05 Oct 2026 14676664 USŁUGA UBEZPIECZENIA POWIATU GARWOLIŃSKIEGO Deadline08 Sep 2026 14676666 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie negocjacji bez ogłoszenia, o wartości przekraczającej równowartość 20 000 000 euro, na wykonanie rob Deadline02 Dec 2026 14676667 Wybór Partnerów Finansujących w celu zarządzania funduszem pożyczkowym w ramach instrumentu Pożyczka na zakup nieruchomości dla Podmiotów Ekonomii Społecznej Deadline14 Sep 2026 14676674 Rozbudowa budynku WAIWIZ o Budynek Centrum Technologii Zrównoważonego Rozwoju oraz Centrum Nowych Technologii i Innowacji Politechniki Poznańskiej (CZRNTI PP) obejmujący budowl Deadline16 Sep 2026 14676693 NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. Deadline29 Sep 2026 14676696 Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027 Deadline14 Oct 2026 14676711 Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej stanowiska badawczego Deadline17 Sep 2026 14676721 Budowa budynku dla Sądu Rejonowego w Legionowie i Prokuratury Rejonowej w Legionowie przy ul. Jana III Sobieskiego 47 i 47A z koniecznymi rozbiórkami (...) (dalej:Postępowanie) Deadline02 Dec 2026 14676724 Utrzymanie i rozwój urządzeń do odczytu tablic rejestracyjnych na potrzeby Automatycznego Systemu Rozpoznawania Numerów Rejestracyjnych Pojazdów na rzecz izb administracji ska Deadline05 Oct 2026 14676738 Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie. Deadline08 Oct 2026 14676739 Zakup, dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego w fabrycznie nowych pojazdach do zbiórki odpadów Deadline11 Sep 2026 14676745 Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas Deadline18 Sep 2026 14676748 „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych”. Deadline09 Oct 2026 14676751 Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psych Deadline05 Oct 2026 14676760 Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Deadline05 Oct 2026 14676770 Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych Deadline15 Sep 2026 14676793 Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem Deadline17 Sep 2026 14676796 Świadczenie usług kolokacji dla Głównego CPD dla Urzędu Dozoru Technicznego Deadline09 Sep 2026 14676801 Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu” Deadline30 Oct 2026 14676808 Remonty dróg o nawierzchniach twardych na terenie Miasta Łodzi w latach 2027-2028 z podziałem na 3 rejony Deadline06 Oct 2026 14676845 Delivery of sensors for the IMWM-PIB, divided into 10 parts Deadline11 Sep 2026 14676858 DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY Deadline10 Sep 2026 14676861 Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medyc Deadline23 Sep 2026 14676863 Dostawa komponentów systemu magazynowania energii elektrycznej dla BESS Bytom Deadline13 Oct 2026 14676886 Wykonanie Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz z uzyskaniem DŚU dla zadania „Obwodnica Aglomeracji Warszawskiej, odcinek od DK92 (bez węzła) do S7 (z węzłem) Deadline03 Dec 2026 14676907 Delivery, installation and maintenance of the Passenger Counting System for ZTM Operators Deadline25 Sep 2026 14676914 Dostawa zestawów laparoskopowych do zabiegów bariatrycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu Deadline06 Oct 2026 14676926 Świadczenie usług transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami - mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się Deadline21 Sep 2026 14676936 Budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga Deadline15 Sep 2026 14676943 Innowacyjne rozwiązania dotyczące energii cieplnej i elektrycznej Wieniawskiego Klastra Energii Deadline05 Oct 2026 14676952 „Dostawa serwerów stelażowych x86-64 wraz z oprogramowaniem standardowym i oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją – BigData.” Deadline11 Sep 2026 14676953 Zakup i dostawa subskrypcji licencji wirtualizacji serwerowej klasy enterprise oraz systemu kopii zapasowej w celu wdrożenia systemu EZD RP w Jednostkach w podziale na części Deadline06 Oct 2026 14676954 Dostawa sprzętu komputerowego Deadline05 Oct 2026 14676955 Dostawa fabrycznie nowych samojezdnych maszyn górniczych (SMG) przeznaczonych do transportu ludzi w wyrobiskach podziemnych kopalni węgla kamiennego, w warunkach zagrożenia meta Deadline15 Sep 2026 14676959 Dostawa płynów infuzyjnych Deadline09 Oct 2026 14676964 Dostawa leków Deadline28 Sep 2026 14676967 WRKiP Warszawa I - usługi medycyny pracy obszar Ostrołęka Deadline03 Dec 2026 14676978 Infrastruktura sieciowa Deadline08 Sep 2026 14676989 Dostawa sprzętu medycznego Deadline08 Oct 2026 14677012 Świadczenie przez Wykonawców usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ram Deadline05 Oct 2026 14677014 Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Komprachcice Deadline07 Oct 2026 14677025 Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie Deadline17 Sep 2026 14677028 Delivery of licenses to the PAM privileged account system Deadline22 Sep 2026 14677031 Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu do wykonywania zabiegów wewnątrznaczyniowych w podziale na zadania Deadline05 Oct 2026 14677047 Dostawa odczynników do NGS, QPCR, spektrofotometru mas, selekcji komórek, oznaczania amoniaku oraz barwienia IHC wraz z dzierżawą aparatu dla NIO-PIB Oddziału w Gliwicach Deadline11 Sep 2026 14677049 Umowa ramowa nr 2 w zakresie Systemu Ochrony Technicznej (SOT), Systemu Sygnalizacji Pożarowej (SSP) oraz ogrodzeń Deadline15 Sep 2026 14677050 Dostawa koparko-ładowarek wraz z naczepami do transportu Deadline08 Oct 2026 14677051 „Nadbudowa parterowej części „C” i przebudowa części „C” budynku głównego Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego oraz budowę pa Deadline01 Oct 2026 14677053 Usługi związane z przeglądami klasowymi jednostek pływających i usługi serwisowania jednostek pływających w podziale na części Deadline22 Sep 2026 14677054 Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Zator w 2027 roku Deadline07 Oct 2026 14677058 Organizacja konferencji regionalnych z cyklu Innowacyjna Małopolska wraz z prawem opcji Deadline18 Sep 2026 14677061 Zakup systemu robotycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie Deadline17 Sep 2026 14677063 ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA BYTOM Deadline15 Sep 2026 14677070 Dostawa Mammografu screeningowego dla DCOPiH we Wrocławiu wraz z koniecznym wyposażeniem dodatkowym, instalacją i uruchomieniem. Deadline13 Oct 2026 14677071 Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn Deadline05 Oct 2026 14677072 Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2027 - postępowanie nr 1 Deadline03 Dec 2026 14677082 Przebudowa linii tramwajowej na ul. Legionów i ul. Zielonej wraz z infrastrukturą zasilającą i przystankową oraz modernizacją sieci wodociągowej Deadline21 Sep 2026 14677088 Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych – 3 obszary Deadline06 Oct 2026 14677090 Kompleksowa organizacja i obsługa wizyt studyjnych dla przedsiębiorców oraz dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Obszaru Transformacji Deadline10 Sep 2026 14677093 Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027 – 2029. Deadline17 Sep 2026 14677098 Budowa budynku dla Sądu Rejonowego w Legionowie i Prokuratury Rejonowej w Legionowie przy ul. Jana III Sobieskiego 47 i 47A z koniecznymi rozbiórkami (...) (dalej:Postępowanie) Deadline03 Dec 2026 14677108 Opracowanie Projektu Strefowania i dokumentacji projektowej dla Zadania „Opomiarowanie sieci w terenie – wykonanie 24 szt. nowych punktów pomiarowych na sieci wodociągowej m. Deadline17 Sep 2026 14677112 Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracow Deadline05 Oct 2026 14677128 Rozbudowa infrastruktury serwerowej Deadline05 Oct 2026 14677129 ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY MSZANA DOLNA W SEZONIE 2026/2027 Deadline05 Oct 2026 14677132 „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Godów” Deadline09 Oct 2026 14677134 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jasienica w sezonie 2026/2027 Deadline05 Oct 2026 14677135 Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2027 - 2028 Deadline06 Oct 2026 14677140 Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Czosnów. Deadline05 Oct 2026 14677152 Poprawa jakości i efektywności energetycznej oświetlenia – wykonanie usług oświetlenia na terenie administrowanym przez Gminę Lubasz wymiana oświetlenia ze środków bież Deadline03 Dec 2026 14677160 Dostawa aparatury medycznej - robotycznego ramienia ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w Deadline17 Sep 2026 14677164 Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim II Deadline01 Oct 2026 14677175 Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników. Deadline11 Sep 2026 14677179 Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2. Deadline09 Sep 2026 14677184 Servicing of technical protection systems and CCTV at KOGENERACJA SA Deadline13 Oct 2026 14677185 Winter maintenance of municipal, internal and district roads in the Masłów Commune in the winter seasons 2026/2027 and 2027/2028 Deadline02 Oct 2026 14677189 Purchase and delivery of 3 zero-emission electric buses as part of the project entitled "Launching zero-emission public transport in the Bogatynia Commune" Deadline11 Sep 2026 14677195 Modernizacja Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wraz z pomieszczeniami niezbędnymi dla jej funkcjonowania Deadline03 Dec 2026 14677245 ENERGIA ELEKTRYCZNA -dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa Deadline05 Oct 2026 14677250 Dostawa sprzętu medycznego dla zadania "Doposażenie poradni specjalistycznych oraz utworzenie form leczenia jednego dnia w SPZZOZ w Przasnyszu Deadline09 Oct 2026 14677252 Transporty sanitarne i przewóz osób Deadline16 Sep 2026 14677260 Dostawa rozwiązania informatycznego obejmującego funkcjonalność rozszerzonego wykrywania i reakcji na zagrożenia w różnych warstwach zabezpieczeń (XDR) Deadline07 Oct 2026 14677269 Dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego Deadline21 Sep 2026 14677273 Zakup serwera AI na potrzeby CTB - KC-DE-zp.25.388.2026 Deadline05 Oct 2026 14677274 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajoweg Deadline16 Sep 2026 14677276 Rozbudowa dróg powiatowych ulicy Katowickiej oraz ulicy Wojska Polskiego wraz z budową zintegrowanego centrum przesiadkowego „Mijanka” w Świętochłowicach Deadline28 Sep 2026 14677281 Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie odczynników chemicznych i laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 2 Deadline08 Oct 2026 14677285 Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi gminnej ul. Potułkały w Dzielnicy Wilanów w m.st. Warszawie Deadline09 Oct 2026 14677291 DOSTAWA LEKÓW I WYROBÓW MEDYCZNYCH Deadline13 Oct 2026 14677292 Dostawa elementów doposażenia do mikroskopu fluorescencyjnego posiadanego przez Zamawiającego Deadline03 Dec 2026 14677293 Zaciągnięcie kredytu długoterminowego Deadline09 Oct 2026 14677307 Zakup samochodów elektrycznych dla Straży Miejskiej m.st. Warszawy z podziałem na części – 2 nieoznakowane samochody (9-osobowe) Deadline05 Oct 2026 14677316 Wykonanie ekranów termoizolacyjnych metodą iniekcji na budowli - bryle rekultywacyjnej Marcel Oddziału KWK ROW Ruch Marcel Deadline09 Oct 2026 14677318 Dostawa serwerów i macierzy dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Deadline21 Sep 2026 14677383 Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wisła w roku 2027 Deadline02 Dec 2026 14677385 Usługi utrzymania i rozwoju systemu Rejestracji i Ewidencji Firm Audytorskich STREFA PANA Deadline08 Oct 2026 14677390 ZAKUP FABRYCZNIE NOWEGO SYSTEMU DO DETEKCJI OBIEKTÓW PODZIEMNYCH (GEORADAR) Deadline05 Oct 2026 14677402 Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR Deadline14 Sep 2026 14677407 Modernizacja infrastruktury sprzętowej oddziałów zabiegowych WSS w Czerwonej Górze w celu podniesienia gotowości obronnej oraz ochrony ludności. Deadline02 Oct 2026 14677412 „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Og� Deadline05 Oct 2026 14677421 Ubezpieczenie komunikacyjne dla Jednostek Administracji Państwowej Deadline03 Dec 2026 14677422 Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Deadline06 Oct 2026 14677430 Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Zabudowa systemu ERTMS/ETCS poziomu 2 na liniach kolejowych nr 133 i 91 odc. Kraków Główny – Podłęże” w ramach proj Deadline17 Sep 2026 14677448 Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. świadczących pracę na terenie województwa podkarpackiego - Stalowa Wola Deadline14 Sep 2026 14677463 Zakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap II - postępowanie powtórzone. Deadline14 Sep 2026 14677471 Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie Deadline12 Oct 2026 14677479 Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sulechów w roku 2026. Deadline03 Dec 2026 14677481 Świadczenie usługi łącza internetowego w ośrodkach OPP,OPR, OPW (zapas) Deadline03 Dec 2026 14677483 Utworzenie w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Obrazowej poprzez wymianę aparatu RTG i zaku Deadline14 Sep 2026 14677492 Budowa odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Włodowice (II postępowanie) Deadline25 Sep 2026 14677495 Dostawa, instalacja i uruchomienie dwóch komór do dezynsekcji: mroźniczej i grzewczej dla Panoptikum – Oddziału Narodowego Instytutu Muzeów z podziałem na dwie części Deadline21 Sep 2026 14677503 Zakup Asystenta Lekarza zintegrowanego z systemem HIS z Clininet finansowany z projektu Medical University of Lodz – Digital Medicine Center ( MULDiMediC ). Deadline16 Sep 2026 14677510 Dostawy materiałów niezbędnych do prowadzenia badań w zakresie szybkiej identyfikacji drobnoustrojów i oznaczania mechanizmów oporności na aparacie FilmArray Torch (nr katal Deadline06 Oct 2026 14677511 Dostawa butelek, smoczków, pojemników na siarę i nakładek ochronnych do karmienia noworodków i niemowląt Deadline09 Oct 2026 14677516 Płyny infuzyjne, żywienie kliniczne oraz płyny do hemofiltracji – 67 Pakietów Deadline08 Oct 2026 14677523 Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomski Deadline12 Oct 2026 14677530 Budowa Zajezdni Autobusowej wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą oraz budowa stacji tankowania wodoru Deadline03 Dec 2026 14681740 project execution olsztyn branch i awa obi 2601740 nejdyki Deadline14 Sep 2026 14681750 project execution olsztyn branch i awa obi 2601572 i awa ul ko ciuszki Deadline14 Sep 2026 14681757 project execution olsztyn branch lidzbark obi 62 2601858 markajmy Deadline14 Sep 2026 14681766 execution of works koszalin branch s upsk gwiazd wko colony Deadline21 Sep 2026 14681770 execution of works koszalin branch bia ogard red o village Deadline21 Sep 2026 14681779 execution of works koszalin branch cz uch w piaskowo Deadline15 Sep 2026 14681802 execution of works koszalin branch cz uch w ko dowo Deadline15 Sep 2026 14681813 Execution of earthworks road works and specialist works accompanying works on the gas network performed by the technical services of psg sp z o o ozg in warsaw in the area of Deadline15 Sep 2026 14681838 Construction of gas pipelines with 3 connections in warsaw podkowy and wi zowska streets plots 102 5 107 108 86 78 12 location plot 79 plots 8 15 ozg warszawa Deadline11 Sep 2026 14681867 execution of works p ock branch sierpc obi 75 2501510 glinojeck city glinojeck city Deadline11 Sep 2026 14681880 Rehabilitation of the medium-pressure gas pipeline 10 connections in bujak w szkolna street reh sg 00108601 Deadline11 Sep 2026 14681904 execution of works p ock branch p ock obi 71 2402705 nowy dunin w rural commune stary dunin w village Deadline11 Sep 2026 14681933 execution of works koszalin branch cz uch w lipnica Deadline15 Sep 2026 14681948 execution of works under a framework agreement olsztyn branch execution of lv cable connections lines with a length of 31 meters to 60 meters in the area of rd i awa Deadline16 Sep 2026 14681966 execution of works toru branch w oc awek brzezie Deadline18 Sep 2026 14681970 execution of works toru branch w oc awek Deadline18 Sep 2026 14681973 execution of works toru branch w oc awek bo a wola Deadline18 Sep 2026 14682005 execution of works koszalin branch cz uch w debrzno Deadline15 Sep 2026 14682008 project execution toru branch w oc awek mielinek Deadline18 Sep 2026 14682035 execution of works toru branch w oc awek szczutkowo Deadline18 Sep 2026 14682058 execution of works toru branch w oc awek in the town of czarne plot 337 5 baruchowo commune Deadline15 Sep 2026 14682073 50239634 - gaskets Deadline11 Sep 2026 14682120 execution of works koszalin branch byt w suchorze settlement Deadline18 Sep 2026 14682122 project execution olsztyn branch lidzbark obi 62 2601878 d browa Deadline14 Sep 2026 14682125 project execution olsztyn branch lidzbark obi 62 2601790 bartoszyce Deadline14 Sep 2026 14682143 project execution olsztyn branch i awa obi 2602496 i awa ul ignacego paderewskiego Deadline14 Sep 2026 14682146 project execution olsztyn branch i awa obi 2602512 tuszewo Deadline14 Sep 2026 14682214 Rehabilitation of the n c gas pipeline 7 connection points in mys owice le mian tuwima bo czyka street reh sg 00108631 Deadline11 Sep 2026 14682241 Rfi - request for information on the possibility of implementing mobile methane emission measurements using top-down methods on the distribution network - ldar and mrv applications Deadline21 Sep 2026 14682313 execution of works gda sk branch wejherowo 2503643 execution of works construction of cable connection using yakxs 4x240 cable fed from the existing t-9193 transfer station Deadline15 Sep 2026 14682352 execution of works gda sk branch wejherowo 2505075 execution of works insertion of krsn-00 and further construction of a connection to p1 according to wp-p 25 081837 and proj Deadline15 Sep 2026 14682421 execution of works gda sk branch wejherowo 2505671 execution of works splicing of yakxs 4x120 cable into the existing one and installation of krsn-00 distribution cabinet cab Deadline15 Sep 2026 14682462 execution of works gda sk branch wejherowo 2600325 execution of works installation of the krsn-00 switchboard and further construction of the connection to p1 according to wp Deadline15 Sep 2026 14682469 project execution p ock branch p ock obi 71 2602189 s upno rural commune s upno village szeligi ul klonowa Deadline11 Sep 2026 14682480 Btv-4000 cordless torque wrench Deadline11 Sep 2026 14682498 execution of works koszalin branch bia ogard smardzko village Deadline21 Sep 2026 14682549 Bronze rods 70 160 and copper sheets 4mm vp d0248956 d0254036_c11036 Deadline09 Sep 2026 14682566 Construction of comprehensive concrete paving at sp gliwice sowi skiego street Deadline09 Sep 2026 14682576 execution of works gda sk branch wejherowo - 2504762execution of works weaving in krsn-00 and further construction of the connection to p2 according to wp-p 25 079774 and proje Deadline14 Sep 2026 14682586 execution of works olsztyn branch k trzyn obi 61 2502901 owczarnia hamlet Deadline09 Sep 2026 14682587 execution of works p ock branch sierpc obi 75 2600322 siemi tkowo rural commune siciarz village Deadline11 Sep 2026 14682589 execution of works p ock branch ciechan w obi 77 2601122 p o sk municipal commune p o sk city grunwaldzka street Deadline11 Sep 2026 14682590 execution of works p ock branch kutno obi 74 2501440 kiernozia town kiernozia town nowy rynek street Deadline11 Sep 2026 14682593 execution of works kalisz branch ostr w wielkopolski przygodzice rural commune topola wielka village Deadline16 Sep 2026 14682594 execution of works kalisz branch ostr w wielkopolski sieroszewice rural commune westrza settlement Deadline16 Sep 2026 14682595 execution of works toru branch toru branch w oc awek city Deadline14 Sep 2026 14682596 execution of works toru branch toru ubianka village Deadline16 Sep 2026 14682597 execution of works toru branch toru kowalewo pomorskie city Deadline16 Sep 2026 14682598 execution of works toru branch toru kowalewo pomorskie city Deadline16 Sep 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us