Tender Summary
The Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa in Poland from Europe region has released this tender for Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi sprzątania biur na lata 2027-2029 - usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35, na którą składają się: 1.1. sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (traktów komunikacyjnych, wejść, pomieszczeń sanitarnych, kuchni - zwanych dalej: „pomieszczeniami”) o łącznej powierzchni nie większej niż 18 112,8 m2 usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 – budynek Vienna Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 14 327,39 m2 i ul. Poleczki 35 - budynek Amsterdam Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 1 913,30 m2 oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (archiwa, magazyny, pomieszczenia techniczne itp.) o łącznej powierzchni nie większej niż 1 872,11 m2. 1.2. obsługa nie więcej niż 20 sal konferencyjnych (zwanych dalej: „salami”), usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35. 2. Usługa sprzątania polegać będzie na utrzymywaniu porządku i czystości w zajmowanych przez Zamawiającego pomieszczeniach, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi sprzątania pomieszczeń, określa Załącznik nr 2 do ppu. 3. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi obsługi sal konferencyjnych określa Załącznik Nr 2 do ppu. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez cały okres wykonywania usługi: 4.1. sprzątania - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 18 osób świadczących pracę w czasie serwisu dziennego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. a) do ppu do realizacji zadań określonych w Załączniku nr 2 w tabeli część I, II, III, IV i V z wyłączeniem czynności wskazanych w części I tabeli w pozycji 15, 17, 18, 19 i 20. 4.2. sprzątania - na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 7 osób świadczących pracę w czasie serwisu popołudniowego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. b) do ppu. 4.3. obsługi sal konferencyjnych - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 2 osoby świadczące pracę, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. c) do ppu. 5. Wykonawca ma prawo spełnienia obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji wyżej wymienionych usług przy udziale Podwykonawcy. 6. Szczegółowe wymagania w odniesieniu do przedmiotu zamówienia, w tym warunków i zasad jego realizacji zostały opisane przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do ppu. with tender notice no. 610479-2026 published on 04 Sep 2026. The tender is due to expire on 17 Sep 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Cleaning services. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14677093.
Tender Details
Tender NoticeTI Ref: 14677093
Tender Notice No
610479-2026
Tender Organisation
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Tender CPV
90613000 : Cleaning services
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
17 Sep 2026 11 days left
Tender Description
Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi sprzątania biur na lata 2027-2029 - usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35, na którą składają się: 1.1. sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (traktów komunikacyjnych, wejść, pomieszczeń sanitarnych, kuchni - zwanych dalej: „pomieszczeniami”) o łącznej powierzchni nie większej niż 18 112,8 m2 usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 – budynek Vienna Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 14 327,39 m2 i ul. Poleczki 35 - budynek Amsterdam Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 1 913,30 m2 oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (archiwa, magazyny, pomieszczenia techniczne itp.) o łącznej powierzchni nie większej niż 1 872,11 m2. 1.2. obsługa nie więcej niż 20 sal konferencyjnych (zwanych dalej: „salami”), usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35. 2. Usługa sprzątania polegać będzie na utrzymywaniu porządku i czystości w zajmowanych przez Zamawiającego pomieszczeniach, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi sprzątania pomieszczeń, określa Załącznik nr 2 do ppu. 3. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi obsługi sal konferencyjnych określa Załącznik Nr 2 do ppu. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez cały okres wykonywania usługi: 4.1. sprzątania - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 18 osób świadczących pracę w czasie serwisu dziennego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. a) do ppu do realizacji zadań określonych w Załączniku nr 2 w tabeli część I, II, III, IV i V z wyłączeniem czynności wskazanych w części I tabeli w pozycji 15, 17, 18, 19 i 20. 4.2. sprzątania - na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 7 osób świadczących pracę w czasie serwisu popołudniowego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. b) do ppu. 4.3. obsługi sal konferencyjnych - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 2 osoby świadczące pracę, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. c) do ppu. 5. Wykonawca ma prawo spełnienia obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji wyżej wymienionych usług przy udziale Podwykonawcy. 6. Szczegółowe wymagania w odniesieniu do przedmiotu zamówienia, w tym warunków i zasad jego realizacji zostały opisane przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do ppu.