Dům Svobody Cheb

Tender Summary

The Ekonom Reality Universal (CZ), spol. s r.o. in Czech Republic from Europe region has released this tender for Účelem veřejné zakázky je rekonstrukce a přístavba stávajícího objektu bývalého hotelu a celková revitalizace přilehlého areálu s cílem vybudovat moderní ubytovací zařízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace díla – provedení rekonstrukce a přístavby stávajícího objektu č.p. 575/100 (dále jen jako „Dílo“). Dílo bude provedeno v souladu s Dokumentací pro provádění stavby zpracovanou společností Ing.Arch. Jakub Kuthan, se sídlem Spojovací 467, 25301 Hostivice, IČO 87577402, která tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek, a v souladu s vydaným Rozhodnutím č.j. MUCH 84534/202. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou veškeré práce a dodávky, činnosti a úkony nutné k řádnému a včasnému provedení díla tak, jak je popsáno v těchto zadávacích podmínkách a jejich přílohách. Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v dokumentaci pro provedení stavby a technické zprávě, které tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek (dále jen „DPS“) a ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek (dále jen „soupis stavebních prací“). Podrobná specifikace povinností zhotovitele je dále uvedena v návrhu smlouvy o dílo (dále jen „smlouva o dílo“), který je přílohou č. 1 těchto zadávacích podmínek. Svou cenovou nabídku rozvede účastník zadávacího řízení (dále také „účastník“ nebo „dodavatel“) vyplněním soupisu stavebních prací. Součástí nabídky bude také návrh harmonogramu stavby (viz čl. 3.4. odst. 5 zadávacích podmínek). Pro stavební práce, které jsou předmětem plnění veřejné zakázky, platí příslušné normy ČSN EN ISO. Technické podmínky použitých výrobků a stavebních prací jsou specifikovány v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a výkresové části projektové dokumentace. Technické standardy (popisy jednotlivých částí stavby) se stanovením stavebně fyzikálních požadavků a technických parametrů konstrukcí, technologií, výrobků a materiálů a uživatelské standardy, které jednoznačně stanoví kvalitativní parametry a kompletní požadavky na konečnou podobu stavby, jsou detailně popsány v přiložené projektové dokumentaci, resp. v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a v závazném vzoru smlouvy o dílo. Veškeré použité výrobky musí splňovat příslušná ustanovení zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů. 2.5. Případné nutné zábory pro výstavbu, výkopová povolení, přeložky, vytýčení sítí apod. bude dodavatel zajišťovat na své vlastní náklady, přičemž náklady potřebné pro vyřízení a realizaci těchto činností a prací musí být zahrnuty v nabídkové ceně. Dopravní vzdálenosti pro odvoz vytěženého materiálu budou určeny dodavatelem. Dodavatel je povinen nakládat s vytěženým materiálem v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, a podmínkami stanovenými v příloze č. 6 těchto zadávacích podmínek. Dodavatel je povinen se před podáním nabídky seznámit se všemi obecně závaznými právními předpisy a platnými normami, které se vztahují k předmětu plnění veřejné zakázky. Dodavatel je odpovědný za to, že veřejná zakázka bude plněna v souladu se všemi obecně závaznými právními předpisy a platnými normami, které se vztahují k předmětu plnění veřejné zakázky. Při provádění díla, tj. v průběhu realizačních prací, je nutno postupovat tak, aby byl kontinuálně umožněn vjezd vozidlům záchranného integrovaného systému, zejména vozidlům hasičského záchranného sboru, vozidlům jednotek požární ochrany a zdravotnické záchranné služby. Součástí plnění je též provedení dalších stavebních, zemních a souvisejících prací a dodávek, které jsou nezbytné pro řádné splnění veřejné zakázky. Při plnění veřejné zakázky je vybraný dodavatel povinen zajistit úplné a bezvadné kompletní provedení všech stavebních a montážních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů, zařízení nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla a dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.). Součástí veřejné zakázky je rovněž inženýrská činnost nezbytná pro realizaci stavby. Stavba je navržena v souladu s platnou legislativou a respektuje výsledky dosud provedených průzkumů. Součástí realizace díla je také: a) zpracování dokumentace skutečného provedení díla v listinné podobě, b) zajištění všech nezbytných průzkumů nutných pro řádné provedení a dokončení díla, c) zajištění a provedení všech opatření organizačního a stavebně technologického charakteru k řádnému provedení díla, d) veškeré práce a dodávky související s bezpečnostními opatřeními na ochranu lidí a majetku, e) zřízení, odstranění a zajištění zařízení staveniště včetně napojení na inženýrské sítě, f) likvidace, odvoz a uložení vybouraných hmot a stavební suti na skládku včetně poplatku za uskladnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, g) uvedení všech povrchů dotčených stavbou do původního stavu, h) zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí, i) provedení přejímky stavby, j) zajištění všech nezbytných zkoušek, atestů a revizí podle ČSN a případných jiných právních nebo technických předpisů platných v době provádění a předání díla, kterými bude prokázáno dosažení předepsané kvality a předepsaných technických parametrů díla, péče o nepředané objekty a konstrukce stavby, jejich ošetřování, pojištění atd., k) zkušební protokoly, revizní zprávy, atesty a doklady dle zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů v platném znění, prohlášení o shodě, seznam doporučených náhradních dílů, předepsané ochranné a bezpečnostní pomůcky, l) závazek převzetí garance a odpovědnosti za záruky, závady a nedostatky za objekt. Zadatel nezveřejňuje předpokládanou hodnotu veřejné zakázky. with tender notice no. 588319-2026 published on 26 Aug 2026. The tender is due to expire on 04 Sep 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Construction work. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14540197.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 14540197
Tender Notice No
588319-2026
Tender Organisation
Ekonom Reality Universal (CZ), spol. s r.o.
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
45000000 : Construction work
Tender Source
TED Europa
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
04 Sep 2026 3 days left
Tender Description
Účelem veřejné zakázky je rekonstrukce a přístavba stávajícího objektu bývalého hotelu a celková revitalizace přilehlého areálu s cílem vybudovat moderní ubytovací zařízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace díla – provedení rekonstrukce a přístavby stávajícího objektu č.p. 575/100 (dále jen jako „Dílo“). Dílo bude provedeno v souladu s Dokumentací pro provádění stavby zpracovanou společností Ing.Arch. Jakub Kuthan, se sídlem Spojovací 467, 25301 Hostivice, IČO 87577402, která tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek, a v souladu s vydaným Rozhodnutím č.j. MUCH 84534/202. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou veškeré práce a dodávky, činnosti a úkony nutné k řádnému a včasnému provedení díla tak, jak je popsáno v těchto zadávacích podmínkách a jejich přílohách. Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v dokumentaci pro provedení stavby a technické zprávě, které tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek (dále jen „DPS“) a ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek (dále jen „soupis stavebních prací“). Podrobná specifikace povinností zhotovitele je dále uvedena v návrhu smlouvy o dílo (dále jen „smlouva o dílo“), který je přílohou č. 1 těchto zadávacích podmínek. Svou cenovou nabídku rozvede účastník zadávacího řízení (dále také „účastník“ nebo „dodavatel“) vyplněním soupisu stavebních prací. Součástí nabídky bude také návrh harmonogramu stavby (viz čl. 3.4. odst. 5 zadávacích podmínek). Pro stavební práce, které jsou předmětem plnění veřejné zakázky, platí příslušné normy ČSN EN ISO. Technické podmínky použitých výrobků a stavebních prací jsou specifikovány v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a výkresové části projektové dokumentace. Technické standardy (popisy jednotlivých částí stavby) se stanovením stavebně fyzikálních požadavků a technických parametrů konstrukcí, technologií, výrobků a materiálů a uživatelské standardy, které jednoznačně stanoví kvalitativní parametry a kompletní požadavky na konečnou podobu stavby, jsou detailně popsány v přiložené projektové dokumentaci, resp. v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a v závazném vzoru smlouvy o dílo. Veškeré použité výrobky musí splňovat příslušná ustanovení zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů. 2.5. Případné nutné zábory pro výstavbu, výkopová povolení, přeložky, vytýčení sítí apod. bude dodavatel zajišťovat na své vlastní náklady, přičemž náklady potřebné pro vyřízení a realizaci těchto činností a prací musí být zahrnuty v nabídkové ceně. Dopravní vzdálenosti pro odvoz vytěženého materiálu budou určeny dodavatelem. Dodavatel je povinen nakládat s vytěženým materiálem v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, a podmínkami stanovenými v příloze č. 6 těchto zadávacích podmínek. Dodavatel je povinen se před podáním nabídky seznámit se všemi obecně závaznými právními předpisy a platnými normami, které se vztahují k předmětu plnění veřejné zakázky. Dodavatel je odpovědný za to, že veřejná zakázka bude plněna v souladu se všemi obecně závaznými právními předpisy a platnými normami, které se vztahují k předmětu plnění veřejné zakázky. Při provádění díla, tj. v průběhu realizačních prací, je nutno postupovat tak, aby byl kontinuálně umožněn vjezd vozidlům záchranného integrovaného systému, zejména vozidlům hasičského záchranného sboru, vozidlům jednotek požární ochrany a zdravotnické záchranné služby. Součástí plnění je též provedení dalších stavebních, zemních a souvisejících prací a dodávek, které jsou nezbytné pro řádné splnění veřejné zakázky. Při plnění veřejné zakázky je vybraný dodavatel povinen zajistit úplné a bezvadné kompletní provedení všech stavebních a montážních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů, zařízení nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla a dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.). Součástí veřejné zakázky je rovněž inženýrská činnost nezbytná pro realizaci stavby. Stavba je navržena v souladu s platnou legislativou a respektuje výsledky dosud provedených průzkumů. Součástí realizace díla je také: a) zpracování dokumentace skutečného provedení díla v listinné podobě, b) zajištění všech nezbytných průzkumů nutných pro řádné provedení a dokončení díla, c) zajištění a provedení všech opatření organizačního a stavebně technologického charakteru k řádnému provedení díla, d) veškeré práce a dodávky související s bezpečnostními opatřeními na ochranu lidí a majetku, e) zřízení, odstranění a zajištění zařízení staveniště včetně napojení na inženýrské sítě, f) likvidace, odvoz a uložení vybouraných hmot a stavební suti na skládku včetně poplatku za uskladnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, g) uvedení všech povrchů dotčených stavbou do původního stavu, h) zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí, i) provedení přejímky stavby, j) zajištění všech nezbytných zkoušek, atestů a revizí podle ČSN a případných jiných právních nebo technických předpisů platných v době provádění a předání díla, kterými bude prokázáno dosažení předepsané kvality a předepsaných technických parametrů díla, péče o nepředané objekty a konstrukce stavby, jejich ošetřování, pojištění atd., k) zkušební protokoly, revizní zprávy, atesty a doklady dle zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů v platném znění, prohlášení o shodě, seznam doporučených náhradních dílů, předepsané ochranné a bezpečnostní pomůcky, l) závazek převzetí garance a odpovědnosti za záruky, závady a nedostatky za objekt. Zadatel nezveřejňuje předpokládanou hodnotu veřejné zakázky.
Tender Bidding Type