Diagnostické průzkumy komunikací, průzkumné práce, laboratorní zkoušky a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných pozemních komunikacích

Tender Summary

The Statutární město České Budějovice in Czech Republic from Europe region has released this tender for Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvami podléhajícími uveřejnění v registru smluv. Předmět plnění: - Diagnostický průzkum vozovek a chodníků dle TP 82 a TP 87 včetně zpracování návrhů provedení oprav a rekonstrukcí ve variantním řešení na min. 8 a min. 15 let případně návrhovou životnost v případě celkových rekonstrukcí. - Provádění doplňkových činností dle čl. 4.4. TP 87 MD ČR, provedení vizuálních prohlídek dle TP 82 na vozovkách a chodnících pro stanovení rozsahu a upřesnění způsobu provádění sanací podkladních vrstev a podloží. - Odběr vzorků pro provedení environmentálních analýz dle vyhl. č. 273/2021 Sb. a vyhl. č. 283/2023 Sb. - Provádění kontrolních a přejímacích zkoušek akreditovanou laboratoři ČIA o.p.s. v rozsahu dle požadavku objednatele v oblasti zkoušení zemin, kameniva, asfaltového pojiva, asfaltové směsi, nestmelených vrstev, konstrukčních vrstev, betonu včetně vzorkování asfaltových směsí, kameniva, čerstvého betonu. - Provádění dílčích projektových prací v případě požadavku objednatele v rámci přípravy a realizace staveb a následné provádění autorského dozoru projektanta. - Výkon technického dozoru stavebníka dle požadavku objednatele. - Technická a technologická konzultační činnost při realizaci oprav a rekonstrukcí komunikací a chodníků dle TP 170 a souvisejících technických předpisů a norem. Tabulka s modelovým rozsahem prací tvoří přílohu tohoto zadání. Jednotkové ceny za požadovaný druh prací budou zahrnovat veškeré náklady vyplývající ze zadání nutné pro úplné provedení díla. Termín požadované realizace objednaných prací bude uveden ve výzvě k plnění. Provedené práce budou předány fyzicky, elektronicky a protokolárně, přičemž protokoly budou tvořit přílohy faktur. Faktury za provedené práce odsouhlasené objednatelem budou vystavovány po předání prací, splatnost vydaného daňového dokladu – faktury bude 30 dnů od doručení zadavateli. Zadavatel si vyhrazuje právo odebrat menší množství či překročit množství uvedené v Nabídkovém listu prací (modelové zadání). Nabídkový list prací (modelové zadání) obsahuje předpokládané množství jednotlivých služeb za dobu 48 měsíců, jejich skutečný rozsah i rozložení se může lišit a bude vycházet z dílčích výzev k plnění zadavatele (objednatele). Zhotovitel je povinen splnit veškeré výzvy k plnění od zadavatele (objednatele), nedohodnou-li se jinak. Zadavatel se zavazuje odebrat v rozsahu 12 měsíců plnění v hodnotě min. 500 000 Kč bez DPH. Jednotkové ceny uvedené účastníkem zadávacího řízení v Nabídkovém listu prací (modelové zadání) jsou cenami závaznými, nejvýše přípustnými a nepřekročitelnými, garantovanými po celou dobu trvání smlouvy (případně upravené dle inflační doložky). Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen závazným vzorem smlouvy o poskytování služeb včetně příloh, který tvoří přílohu zadávací dokumentace. with tender notice no. 586814-2026 published on 26 Aug 2026. The tender is due to expire on 25 Sep 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Engineering services. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14539362.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 14539362
Tender Notice No
586814-2026
Tender Organisation
Statutární město České Budějovice
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
71300000 : Engineering services
Tender Source
TED Europa
Estimated Budget
8,500,000
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
25 Sep 2026 23 days left
Tender Description
Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvami podléhajícími uveřejnění v registru smluv. Předmět plnění: - Diagnostický průzkum vozovek a chodníků dle TP 82 a TP 87 včetně zpracování návrhů provedení oprav a rekonstrukcí ve variantním řešení na min. 8 a min. 15 let případně návrhovou životnost v případě celkových rekonstrukcí. - Provádění doplňkových činností dle čl. 4.4. TP 87 MD ČR, provedení vizuálních prohlídek dle TP 82 na vozovkách a chodnících pro stanovení rozsahu a upřesnění způsobu provádění sanací podkladních vrstev a podloží. - Odběr vzorků pro provedení environmentálních analýz dle vyhl. č. 273/2021 Sb. a vyhl. č. 283/2023 Sb. - Provádění kontrolních a přejímacích zkoušek akreditovanou laboratoři ČIA o.p.s. v rozsahu dle požadavku objednatele v oblasti zkoušení zemin, kameniva, asfaltového pojiva, asfaltové směsi, nestmelených vrstev, konstrukčních vrstev, betonu včetně vzorkování asfaltových směsí, kameniva, čerstvého betonu. - Provádění dílčích projektových prací v případě požadavku objednatele v rámci přípravy a realizace staveb a následné provádění autorského dozoru projektanta. - Výkon technického dozoru stavebníka dle požadavku objednatele. - Technická a technologická konzultační činnost při realizaci oprav a rekonstrukcí komunikací a chodníků dle TP 170 a souvisejících technických předpisů a norem. Tabulka s modelovým rozsahem prací tvoří přílohu tohoto zadání. Jednotkové ceny za požadovaný druh prací budou zahrnovat veškeré náklady vyplývající ze zadání nutné pro úplné provedení díla. Termín požadované realizace objednaných prací bude uveden ve výzvě k plnění. Provedené práce budou předány fyzicky, elektronicky a protokolárně, přičemž protokoly budou tvořit přílohy faktur. Faktury za provedené práce odsouhlasené objednatelem budou vystavovány po předání prací, splatnost vydaného daňového dokladu – faktury bude 30 dnů od doručení zadavateli. Zadavatel si vyhrazuje právo odebrat menší množství či překročit množství uvedené v Nabídkovém listu prací (modelové zadání). Nabídkový list prací (modelové zadání) obsahuje předpokládané množství jednotlivých služeb za dobu 48 měsíců, jejich skutečný rozsah i rozložení se může lišit a bude vycházet z dílčích výzev k plnění zadavatele (objednatele). Zhotovitel je povinen splnit veškeré výzvy k plnění od zadavatele (objednatele), nedohodnou-li se jinak. Zadavatel se zavazuje odebrat v rozsahu 12 měsíců plnění v hodnotě min. 500 000 Kč bez DPH. Jednotkové ceny uvedené účastníkem zadávacího řízení v Nabídkovém listu prací (modelové zadání) jsou cenami závaznými, nejvýše přípustnými a nepřekročitelnými, garantovanými po celou dobu trvání smlouvy (případně upravené dle inflační doložky). Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen závazným vzorem smlouvy o poskytování služeb včetně příloh, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Tender Bidding Type