Údržba veřejného osvětlení na území města Šumperk

The submission deadline for this tender has passed.

Tender Summary

The Město Šumperk in Czech Republic from Europe region had released this tender for Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržby veřejného osvětlení komunikací, chodníků a ostatních ploch a údržby zařízení světelných křižovatek a jejich příslušenství a provozování pohotovostní služby na území města Šumperka. Jedná se zejména o provádění těchto prací: a. provádění běžné údržby zařízení a oprav – jedná se o provádění průběžného čištění svítidel, nátěrů stožárů sloupů veřejného osvětlení, provádění periodických revizí zařízení a odstraňování revizních závad, provádění oprav světelných zdrojů, objímek, tlumivek a ostatních prvků svítidel, výměny částí přívodních kabelů-silové kabely 16-35 mm, provádění rýh pro výměnu kabelů veřejného osvětlení, opravy rozvaděčů a jejich zařízení, provádění montáže a demontáže zařízení, prvků vánoční a světelné výzdoby v majetku města, provádění pohotovostní služby po pracovní době pro odstraňování případně vzniklých závad zařízení, b. kontrola a údržba zařízení pro provoz světelných křižovatek – provádění opakované kontroly funkčnosti zařízení a provoz světelných křižovatek na území města Šumperka a to 2 x za rok spočívající ve výměně světelných zdrojů, čištění těles svítidel, opravy svorek a tlačítek, c. dodávka materiálu – jedná se o dodávku materiálu potřebného pro řádné provedení oprav a údržby zařízení v rozsahu dle odst. a) až c) tohoto článku, d. pohotovostní služba – jedná se o zajištění příjmu nahlášení závad po pracovní době a ve dnech pracovního klidu a o svátcích a pro odstraňování případných závad na zařízení, e. provádění aktualizace pasportu veřejného osvětlení města Šumperka, f. údržba varovného systému nainstalovaného na sloupech veřejného osvětlení, g. uskladnění rozvaděčů, přejezdových můstků a vánoční výzdoby v areálu dodavatele, h. obsluha aplikace řízení VO – monitoring stavu komponentů VO, dálkový dohled nad funkčností a hlášením poruch aplikace LightNET, včetně následného odstranění poruch zaznamenaných v aplikaci. Předmětem této zakázky není lokalita VO Přednádraží, lokalita vymezena v pasportu veřejného osvětlení písmenem S před číslici identifikující sloup veřejného osvětlení (např. S65029) a SMART rozvaděč RVO PE/65 Přednádraží. with tender notice no. 399711-2026 published on 11 Jun 2026. The tender expired on 12 Jul 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 13297509.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 13297509
Tender Notice No
399711-2026
Tender Organisation
Město Šumperk
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
50232000 : Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
Tender Source
TED Europa
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
12 Jul 2026 Deadline passed
Tender Description
Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržby veřejného osvětlení komunikací, chodníků a ostatních ploch a údržby zařízení světelných křižovatek a jejich příslušenství a provozování pohotovostní služby na území města Šumperka. Jedná se zejména o provádění těchto prací: a. provádění běžné údržby zařízení a oprav – jedná se o provádění průběžného čištění svítidel, nátěrů stožárů sloupů veřejného osvětlení, provádění periodických revizí zařízení a odstraňování revizních závad, provádění oprav světelných zdrojů, objímek, tlumivek a ostatních prvků svítidel, výměny částí přívodních kabelů-silové kabely 16-35 mm, provádění rýh pro výměnu kabelů veřejného osvětlení, opravy rozvaděčů a jejich zařízení, provádění montáže a demontáže zařízení, prvků vánoční a světelné výzdoby v majetku města, provádění pohotovostní služby po pracovní době pro odstraňování případně vzniklých závad zařízení, b. kontrola a údržba zařízení pro provoz světelných křižovatek – provádění opakované kontroly funkčnosti zařízení a provoz světelných křižovatek na území města Šumperka a to 2 x za rok spočívající ve výměně světelných zdrojů, čištění těles svítidel, opravy svorek a tlačítek, c. dodávka materiálu – jedná se o dodávku materiálu potřebného pro řádné provedení oprav a údržby zařízení v rozsahu dle odst. a) až c) tohoto článku, d. pohotovostní služba – jedná se o zajištění příjmu nahlášení závad po pracovní době a ve dnech pracovního klidu a o svátcích a pro odstraňování případných závad na zařízení, e. provádění aktualizace pasportu veřejného osvětlení města Šumperka, f. údržba varovného systému nainstalovaného na sloupech veřejného osvětlení, g. uskladnění rozvaděčů, přejezdových můstků a vánoční výzdoby v areálu dodavatele, h. obsluha aplikace řízení VO – monitoring stavu komponentů VO, dálkový dohled nad funkčností a hlášením poruch aplikace LightNET, včetně následného odstranění poruch zaznamenaných v aplikaci. Předmětem této zakázky není lokalita VO Přednádraží, lokalita vymezena v pasportu veřejného osvětlení písmenem S před číslici identifikující sloup veřejného osvětlení (např. S65029) a SMART rozvaděč RVO PE/65 Přednádraží.
Tender Bidding Type