Czech Republic Tenders - 11 June 2026 (Page 1 of 2)

276 tenders published in Czech Republic on 11 June 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Czech Republic on 11 June 2026, across industries like Infrastructure and construction, Transportation & Mobility, Environment & Waste Management, Healthcare & Medical, Furniture & Furnishings, Office Equipment & Stationery, Transportation-Railways, Energy, Laboratory & Scientific Instruments, Management Consultancy, Telecom, Chemicals & Fertilizers, Government & Community Services, IT-Software, Renewable Energy, Park Management, Repair, Maintenance & Installation, Oil and Gas, Defence, Agriculture, Farming & Forestry, Cyber Security, Electrical Equipment & Lighting, Industrial Machinery & Equipment, Education & Training, Textiles, Clothing & Leather, Banking, Financial & Insurance.

This is page 1 of 2 for tenders published in Czech Republic on 11 June 2026.

Why Choose Tender Impulse for Czech Republic?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Czech Republic and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Infrastructure and construction, Transportation & Mobility, Environment & Waste Management, Healthcare & Medical, Furniture & Furnishings, Office Equipment & Stationery, Transportation-Railways, Energy, Laboratory & Scientific Instruments, Management Consultancy, Telecom, Chemicals & Fertilizers, Government & Community Services, IT-Software, Renewable Energy, Park Management, Repair, Maintenance & Installation, Oil and Gas, Defence, Agriculture, Farming & Forestry, Cyber Security, Electrical Equipment & Lighting, Industrial Machinery & Equipment, Education & Training, Textiles, Clothing & Leather, Banking, Financial & Insurance, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Czech Republic.

13289380 FN Ostrava – Výstavba objektu Comprehensive cancer center - projektová dokumentace Deadline08 Sep 2026 13289381 Modernizace Nemocnice Frýdlant II. etapa Deadline18 Jun 2026 13289383 Výběr zhotovitele na stavbu „JU-PF-REKO sportovního areálu Na Sádkách“ Deadline08 Sep 2026 13289385 Nájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina 2026 Deadline12 Jul 2026 13289386 Převzetí odpadu a jeho využití nebo odstranění Deadline12 Jul 2026 13289387 Léčivý přípravek s účinnou látkou LIPOSOMAL AMPHOTERICIN B II Deadline08 Jul 2026 13289388 Polohovací nemocniční lůžka – Spinální rehabilitační jednotka Deadline24 Jun 2026 13289487 NÁKUP AUTOMOBILOVÝCH PODVOZKŮ VČETNĚ NÁSTAVEB PRO ZIMNÍ A LETNÍ ÚDRŽBU KOMUNIKACÍ V ROCE 2026 A 2027 Deadline08 Jul 2026 13289488 Výstavba domu pro seniory Koryčany včetně demolice stávajícího objektu Deadline08 Sep 2026 13289490 eAmbulance - online pohotovost Deadline14 Jun 2026 13289501 Construction of vocational classrooms at the elementary school at Svážná 2342 in Most Deadline12 Jul 2026 13289516 Semi-kompliantní lékem potažený balónkový katetr Deadline08 Jul 2026 13289518 Rekonstrukce a modernizace Arcibiskupského gymnázia Deadline16 Jun 2026 13289520 Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově Deadline08 Sep 2026 13289524 Achiziționarea Surfactanților și Cafeinei citrat necesare instituțiilor medico-sanitare publice pentru anul 2027 Deadline06 Jul 2026 13289609 Technický dozor stavebníka 2026 VI Deadline09 Jul 2026 13289610 D6 Hořovičky, obchvat Deadline08 Sep 2026 13289611 D6 Knínice - Bošov Deadline08 Sep 2026 13289612 Nová expozice Cesta města v Obecním domě Deadline24 Jun 2026 13289613 Nákup spotřebního materiálu do tiskáren a multifunkčních tiskových zařízení Deadline08 Sep 2026 13289615 Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově Deadline08 Sep 2026 13289617 Výběr dopravce pro uzavření smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících po železnici na vybraných linkách akutrolejovými elektrickými jednotkami Deadline09 Aug 2026 13289711 Fuel Preparation Civil Deadline06 Jul 2026 13289714 Výstavba a modernizace FI MU – interiérové vybavení Deadline12 Jul 2026 13289803 Monitorování jízdy na červenou CB.23 Dlouhá louka x Husova, České Budějovice Deadline09 Jul 2026 13289805 Areál kolečkových sportů – Ladronka západ Deadline09 Jul 2026 13289806 ÚEB/2026 - Fluorescenční stereomikroskop Deadline07 Jul 2026 13289807 Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím Deadline08 Jul 2026 13289808 D6 Knínice - Bošov Deadline08 Sep 2026 13289810 Léčivé přípravky s obsahem účinné látky Apadamtasa alfa a cinaxadamtasa alfa Deadline08 Jul 2026 13289814 Tvorba a vydávání příloh o evropských fondech 7 Deadline12 Jul 2026 13289919 Delivery of studio camera chains for SK1 including accessories and installation Deadline09 Sep 2026 13289920 City of Chrudim - Speed ​​measurement in municipalities Deadline24 Jun 2026 13289922 The subject of the contract is the construction of the D35 Ostrov – Vysoké Mýto motorway section, marked 3504, between sections D35 3503 Časy – Ostrov and D35 3505 Vysoké M Deadline09 Sep 2026 13289925 Sulfid sodný Deadline08 Sep 2026 13289927 The subject of the public contract is the provision of comprehensive security surveillance services of the Security Operations Center over the environment and information systems o Deadline23 Jun 2026 13289928 Revitalizace parku Jiráskovy sady Nové Město nad Metují – etapa I. – opakované zadávací řízení Deadline08 Sep 2026 13289930 SOC services - security monitoring Deadline23 Jun 2026 13289931 Delivery of promotional materials – DNS Deadline09 Sep 2026 13289932 Delivery of promotional materials – DNS Deadline09 Sep 2026 13289933 D6 Hořovičky, obchvat Deadline08 Sep 2026 13289934 Dodávka a instalace ETCS – podbíječka ASP 09-4x4/4S Deadline15 Jun 2026 13290022 The subject of the public contract is the supply and installation of a photovoltaic power plant (hereinafter referred to as "PV") on the roofs of civic buildings in the Statutory C Deadline12 Jul 2026 13290212 Sadové a terénní úpravy náměstí a hřbitova v Těrlicku – 6/25/OŘ Deadline08 Sep 2026 13290213 Výstavba kolejí Jana Opletala, Kranichova 1433/8, 710 00 Slezská Ostrava Deadline08 Sep 2026 13290214 Dodávky léků - REMSIMA II 2026 Deadline12 Jul 2026 13290217 General designer - Completion of the SKM student dormitory complex Deadline12 Jul 2026 13290218 I/42 Brno VMO Tomkovo náměstí a I/42 Brno VMO Rokytova Deadline08 Sep 2026 13290220 Landfill SKO Deadline09 Jul 2026 13290221 CE TKV – Fuel Logistics Deadline09 Sep 2026 13290222 Supply of reagents, control, calibration and other materials with loan of 2 analytical lines Deadline12 Jul 2026 13290223 Hot water pipeline from Dukovany power plant to Brno – Delivery of pre-insulated fittings for extra-urban areas Deadline09 Sep 2026 13290224 The subject of the public procurement is the supply of a medicinal product according to the specification and under the conditions set out in Annexes No. 2 (Public Procurement Spec Deadline12 Jul 2026 13290225 Steam backpressure turbine service Deadline13 Jul 2026 13290226 Repair of AB road D0 510 and D10 at km 0 - 3 Deadline09 Sep 2026 13290632 ÚP ČR – LS – poskytování ekologických úklidových služeb II. Deadline12 Jul 2026 13290721 Motolské onkologické centrum – Vybavení pro rehabilitaci – ostatní Deadline07 Jun 2026 13290722 The subject of the public contract is the production, delivery, installation/assembly and commissioning of various elements of the exhibition within the POHO Park Gabriela project, Deadline18 Jun 2026 13290822 Motolské onkologické centrum – Mamografický RTG Deadline17 Jun 2026 13290823 D35 Hořice - Sadová Změna č. 026.4 Deadline08 Sep 2026 13290824 Prodloužení podpory DB serverů Deadline08 Jul 2026 13290825 I/42 Brno VMO Tomkovo náměstí a I/42 Brno VMO Rokytova Deadline08 Sep 2026 13290826 Modernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice Deadline07 Jul 2026 13290827 Železo, parenterální přípravky 2026 II. Deadline12 Jul 2026 13290828 ZŠ U Krčského lesa 1320, Praha 4 – nástavba objektu Deadline08 Sep 2026 13290829 Obnova Telco-WAN Deadline08 Sep 2026 13290932 SZM k infuzní terapii Deadline13 Jul 2026 13290933 Léčivé přípravky s účinnou látkou BUDESONID - výdej pro veřejnost II Deadline09 Jul 2026 13290965 Clothes and shoe brushes Deadline19 Jul 2026 13290969 The subject of the construction is the repair of the cement concrete roadway of the motorway using blacktopping technology, in 4 technological variants - this is a pilot project wi Deadline21 Jun 2026 13290973 This involves the development of methodologies, procedures and processes for the established flight safety management program for the Air Forces of the Czech Republic (hereinafter Deadline08 Sep 2026 13291271 Výstavba kolejí Jana Opletala, Kranichova 1433/8, 710 00 Slezská Ostrava Deadline08 Sep 2026 13291593 D6 Hořovičky, obchvat Deadline08 Sep 2026 13291732 D1 0136 Říkovice-Přerov Deadline08 Sep 2026 13291826 Podpora SW OpenText Data Protector Deadline12 Jul 2026 13291949 I/20 České Budějovice, severní spojka Deadline08 Sep 2026 13291951 Výstavba výjezdového stanoviště Nový Jičín Deadline08 Sep 2026 13291952 Střelecké terče - nekovové Deadline14 Jul 2026 13291954 Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu Deadline09 Jul 2026 13291955 Dynamický nákupní systém na zajištění odstraňování a údržby břehových porostů Deadline08 Sep 2026 13291956 Systém pro nepřímou kalorimetrii Deadline08 Jul 2026 13291957 Modernizace vybavení na letištích Praha/Ruzyně, Karlovy Vary, Brno/Tuřany, a Ostrava/Mošnov Deadline12 Jul 2026 13291958 Plynový chromatograf s hmotnostním spektrometrem GC-MS Deadline13 Jul 2026 13292117 Medicinal products containing cladribine and guselkumab 200 mg Deadline09 Jul 2026 13292119 The subject of the public contract is the construction of a VMO from Tomkova náměstí to Rokytov. It is a continuation of the main route from the Husovický tunnel to Maloměřic Deadline08 Sep 2026 13292120 Purchase of sports shoes 2025 Deadline21 Sep 2026 13292123 Framework Agreement on Cybersecurity Testing, Verification and Assessment of Cybersecurity Quality Deadline08 Jul 2026 13292129 VŠTE - Laboratory equipment for metalworking Deadline12 Jul 2026 13292130 Supply of battery electric train units BEMU 130 for the purposes of the tender "Strědohorská železnice II Deadline08 Sep 2026 13292360 BESS Project – construction of a PV plant with dispatching control and integration according to PPDS PRE - repetition Deadline09 Jul 2026 13292374 Městská knihovna Česká Třebová č.p. 452 – vybavení interiéru Deadline08 Sep 2026 13292651 Léčivý přípravek s účinnou látkou IVAKAFTOR Deadline08 Jul 2026 13292751 Rekonstrukce městské knihovny Mladá Boleslav - vybavení interiéru Deadline06 Jul 2026 13292753 Rekonstrukce a modernizace Arcibiskupského gymnázia Deadline17 Jun 2026 13292754 Zpracování aktivního harmonogramu činností povodňové komise pro město Hradec Králové Deadline14 Jul 2026 13292756 DNS- Léčivé přípravky a doplňky stravy Deadline09 Sep 2026 13292760 Pořízení fotovoltaických elektráren pro potřeby Kraje Vysočina IV Deadline09 Sep 2026 13292770 Nákup traktoru na školní statek Měšice I. Deadline13 Jul 2026 13292780 Areál kolečkových sportů – Ladronka západ Deadline13 Jul 2026 13292793 Laboratorní služby v rezortu Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra Deadline09 Sep 2026 13293134 Ostraha pro objekty Národního muzea Deadline03 Aug 2026 13293159 Rozšíření zázemí pro chemickou službu HZS MSK Deadline17 Jun 2026 13293178 Notebooky 2026 Deadline08 Jul 2026 13293237 SPŠ Třebíč - Rekonstrukce stravovacího provozu – dodávka gastrotechnologie Deadline12 Jul 2026 13293289 Rámcová dohoda na zajištění externích kapacit na podporu a rozvoj AI cloudových řešení v prostředí Microsoft Azure Deadline16 Jul 2026 13293564 Dodávky nástrojů elektrochirurgických, elektrod a souvisejícího spotřebního materiálu – ČÁST III. k radiofrekvenčnímu generátoru VAPR VUE výr. DePuy Mitek Deadline09 Jul 2026 13293586 Rozšíření digitalizace J + M autodíly, s.r.o. – pořízení softwaru Deadline12 Jul 2026 13294128 Služby reklamních agentur a tvorba audiovizuálních děl pro ČEZ, a. s. a vybrané IDS Deadline09 Sep 2026 13294129 Sety pro bezpečné podávání cytostatik k infuzním pumpám – sdružený nákup Deadline14 Jul 2026 13294130 AREÁL PRO SENIORY - VELKÉ BÍLOVICE - DOMY A BYTOVÝ DŮM NA ULICI ČEJKOVSKÁ Deadline09 Sep 2026 13294131 Rekonstrukce ústřední knihovny 1., 3. a 4. NP v areálu VŠB-TUO Deadline23 Jun 2026 13294133 Kremační pec Deadline12 Jul 2026 13294134 Správa, opravy a údržba veřejného osvětlení ve městě Nový Bor 2027-2030 Deadline12 Jul 2026 13294141 The subject of the public contract is the continuous supply of collection material, i.e. test tubes of various types and volumes, collection needles Deadline21 Jun 2026 13294143 rovision of laundry, dry cleaning and laundry repair for the South Moravian Region repeated announcement Deadline08 Jul 2026 13294144 TERRITORIAL STUDY OF THE SETTLED GREEN SYSTEM – CONCEPT OF DRAINAGE PROPORTIONS OF THE CITY OF KARLOVY VARY Deadline08 Jul 2026 13294147 Reconstruction of the Democracy Center – IV Deadline13 Jul 2026 13294326 Dodávky implantabilního materiálu - defibrilátorů/kardioverterů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. Deadline12 Jul 2026 13294327 SO7 LŮŽKOVÝ PAVILON S LABORATOŘEMI A URGENTNÍM PŘÍJMEM KLATOVSKÉ NEMOCNICE Deadline25 Jun 2026 13294674 Smlouva o zajištění prodeje pohonných hmot na servisním plavidle Deadline08 Jul 2026 13294725 LP s obsahem isavukonazolu 2026 Deadline13 Jul 2026 13294777 „Zkapacitnění výtlačného potrubí pitné vody z ÚV Troubky do VDJ Polkovice, Etapa km 4,702 – VDJ Polkovice Deadline09 Jul 2026 13294785 Rámcová dohoda na dodávky motorové nafty Deadline12 Jul 2026 13294831 KoPÚ in the area affected by the construction of D35 in the Svitavy district – II. stage Deadline08 Sep 2026 13294882 D55, 5509 Moravský Písek - Bzenec Deadline08 Sep 2026 13294927 PdF/UPOL – Rekonstrukce vybraných prostor objektu Žižkovo nám. 5 Deadline08 Sep 2026 13294987 RUK – ÚKUK – Electronic books for doctoral studies - Elgar Law collection 2026 Deadline09 Jul 2026 13294988 Ensuring the operation of ZOS ZZS KVK – infrastructure operation services Deadline12 Jul 2026 13294989 VLL Karlovy Vary – LH Sadový Pramen - Construction modifications of balneology, wellness, cooling TMV Deadline09 Jul 2026 13294990 The subject of the contract is the implementation of the construction of the D35 Litomyšl - Janov motorway section according to the VD-ZDS project documentation prepared by Valbek Deadline08 Sep 2026 13295173 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Zaječov a Kvaň Deadline08 Sep 2026 13295176 ZBV 22 ZL 3 I/36 Sezemice obchvat Deadline08 Sep 2026 13295213 Provoz, rozvoj a technická podpora služeb NIPEZ Deadline06 Jul 2026 13295263 II/128 Pacov – Lukavec, 1. stavba Deadline08 Sep 2026 13295371 Oprava AB vozovky D0 510 a D10 v km 0 - 3 Deadline09 Sep 2026 13295373 Motolské onkologické centrum Deadline09 Sep 2026 13295375 Tlumoky 2016 Deadline09 Sep 2026 13295376 VN Brno – zdravotnická technika pro odborná oddělení - nákup 2026 Deadline09 Sep 2026 13295377 Vypracování projektové dokumentace a související práce pro „Stavební úpravy Zámek Liberec“ Deadline14 Jul 2026 13295378 Rámcová dohoda na projektové práce pro menší zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2024 Deadline09 Sep 2026 13295379 Dodávky reagencií a spotřebního materiálu, včetně výpůjček přístrojů pro úsek lékařské mikrobiologie Deadline12 Jul 2026 13295380 Zajištění služeb odpadového hospodářství ve městě Žďár nad Sázavou Deadline09 Sep 2026 13295432 Periodické revize elektroinstalací 2023 - 2026 Deadline08 Sep 2026 13295433 Dodávka vybavení pro projekt Intenzifikace regranulační linky plastových odpadů Deadline12 Jul 2026 13295678 Obalový materiál a jednorázové papírové výrobky 2026-2027 Deadline09 Jul 2026 13295679 I/2 Říčany průtah, rekonstrukce Deadline08 Sep 2026 13295680 ZBV 23 ZL 3 I/36 Sezemice obchvat Deadline08 Sep 2026 13295731 Centrální zajištění logistických služeb Deadline24 Jun 2026 13295783 Support and development of laboratory information system Deadline21 Jun 2026 13295784 Expozice Klatovská 19 Deadline18 Jun 2026 13295785 Nákup DWDM zařízení pro připojení DC3 Deadline12 Jul 2026 13295786 Sety pro enterální výživu pro pumpy Flocare Infinity Deadline25 Jun 2026 13295788 Projektová dokumentace CHS Semily a ÚO Semily Deadline22 Jul 2026 13295841 Zajištění diagnostik pro imunoanalytické stanovení autoprotilátek - UKIA Deadline12 Jul 2026 13296102 : I/2 Říčany extension, reconstruction Deadline08 Sep 2026 13296130 Framework Agreement for Technical Assistance I - Repetition II Deadline09 Jul 2026 13296131 Ixekizumab Deadline12 Jul 2026 13296325 D35 Hořice - Sadová - Změna č. 026.3 Deadline08 Sep 2026 13296345 Tandem ešeletového spektrometru s laserovým ablačním systémem (LILA) Deadline12 Jul 2026 13296523 Systém kvalifikace - Výstavba, montáž a doplnění optických tras na linky VN Deadline08 Sep 2026 13296524 Komplex bytových domů Třešňovka – Design and Build Deadline20 Jul 2026 13296525 Komplexní pojištění města Židlochovice a jeho organizací Deadline12 Jul 2026 13296526 D7 MÚK Kutrovice – Panenský Týnec Deadline09 Sep 2026 13296527 Oprava AB vozovky D0 510 a D10 v km 0 - 3 Deadline09 Sep 2026 13296579 Souvislá oprava povrchu silnice III/4735 Horní Bludovice II. etapa Deadline08 Sep 2026 13296633 Multifunkční objekt pro sport a rekreaci u 3. ZŠ Jirkov - znovuvyhlášení Deadline08 Sep 2026 13296634 Dynamický nákupní systém na nákup technického a techno-logického vybavení Deadline08 Sep 2026 13296635 Dodávka systému pro robotickou operativu TEP kolenního kloubu Deadline12 Jul 2026 13296672 Generální projektant – víceúčelový sportovní areál UKB Deadline08 Sep 2026 13296689 Rekonstrukce budovy a spojovací chodby Máchova II Deadline09 Sep 2026 13296871 The subject of the construction is the connection of the airport in České Budějovice to the I/3 road in the municipality of Planá via a newly designed intersection in the area Deadline08 Sep 2026 13296872 The subject of the public contract is the construction of the D6 Olšová Vrata – Žalmanov motorway construction section, further construction of the D6 Odpočívka Andělská H Deadline16 Jul 2026 13296873 The construction of the D11 1109 Trutnov state border of the Czech Republic/Republic of the Czech Republic continues with the construction of the D11 1108 Jaroměř Trutnov at km 1 Deadline08 Sep 2026 13296874 Personnel and payroll information system of the Regional Office of the Zlín Region Deadline08 Sep 2026 13296880 Brno - Chodská, dormitory buildings B3 and B4 – implementation – ensuring the performance of author's supervision Deadline19 Jul 2026 13296881 Ensuring graffiti removal in the Prague 3 district Deadline09 Jul 2026 13297093 Rámcová dohoda na zajištění služeb řemeslné povahy Deadline09 Jul 2026 13297114 Přenosný vysoce přesný 3D měřící systém na bázi laserového trackeru Deadline12 Jul 2026 13297115 Monitory vitálních funkcí s centrální stanicí Deadline30 Jun 2026 13297116 Motolské onkologické centrum – Vybavení onkologických oddělení – EKG, defibrilátory, odsávačky Deadline11 Jun 2026 13297117 Krajský manažerský informační systém pro oblast zdravotnictví II. Deadline09 Sep 2026 13297118 Stavební úpravy objektu č.p. 241 SPŠOW ve Velkém Poříčí – stavební práce Deadline22 Jun 2026 13297157 Dodání analyzátorů plynů a systémů pro ověřování správné funkce analyzátorů Deadline28 Jun 2026 13297261 Electrolyzer plant Deadline09 Sep 2026 13297263 PdF/UPOL – Reconstruction of selected areas of the building Žižkovo nám. 5 Deadline08 Sep 2026 13297267 Conducting a Cybersecurity Audit Deadline09 Jul 2026 13297270 Intersection to connect to the JLČB in the village of Planá near České Budějovice Deadline08 Sep 2026 13297271 ementary School Kindergarten, Chomutov, Palachova 4881, relaxation, consulting, training activities-furniture Deadline09 Jul 2026 13297273 Purchasing commercial kitchen equipment – ​​Belt dishwasher Deadline21 Jul 2026 13297274 AGEL SMN as – Přerov Hospital – emergency admission Deadline08 Sep 2026 13297277 Dodávka absolutních (HEPA) filtrů, kapsových filtrů, filtračních přířezů a filtračních materiálů pro VZT ve FN Ostrava Deadline01 Jul 2026 13297279 Jízdárna Louckého kláštera ve Znojmě – kulturní a kreativní centrum - dodávky vybavení pro KKC – nové vyhlášení Deadline08 Sep 2026 13297500 Údržba a provoz odpadkových košů, stojanů na sáčky na psí exkrementy (včetně dodávání sáčků) na území MČ Praha 6 Deadline09 Jul 2026 13297505 Dodání sanitních vozidel Deadline13 Jul 2026 13297506 Technické úpravy prostor VŠE 2025, část A.3 Bezbariérový vchod JM (OP JAK – Specifické potřeby) – stavební práce Deadline19 Jul 2026 13297508 Oprava AB vozovky D0 510 a D10 v km 0 - 3 Deadline09 Sep 2026 13297509 Údržba veřejného osvětlení na území města Šumperk Deadline12 Jul 2026 13297510 Pozáruční podpora informačního systému interní komunikace Deadline21 Jun 2026 13297511 Výstavba dobíjecích stanic pro bezemisní vozidla MHD Deadline10 Jul 2026 13297513 Přeložka silnice II/137 v úseku I/3 - Slapy a Křižovatka – přeložka silnice II/137 – Slapy - dohled nad realizací stavby Deadline09 Jul 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us