JPÚ Tlučná

Tender Summary

The Státní pozemkový úřad in Czech Republic from Europe region has released this tender for Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu jednoduchých pozemkových úprav (dále jen „JPÚ“) v katastrálním území Tlučná, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh JPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh JPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). JPÚ budou řešeny se zvláštním zřetelem na úpravu vodohospodářských poměrů. Pro předmětnou lokalitu v k. ú. Tlučná byl vyhotoven projekt „Biotop Tlučná“ (zadavatel obec Tlučná), který zahrnuje mimo jiné i revitalizaci Vejprnického potoka. Cílem jednoduché pozemkové úpravy s výměnou vlastnických práv v k.ú. Tlučná je, na základě žádosti obce Tlučná a SPÚ, navrhnout a následně vybudovat biotop, jehož primární funkcí bude zadržení vody v krajině a sekundární funkcí bude fungující přírodní systém, který podporuje biodiverzitu. Do předpokládaného obvodu jednoduché pozemkové úpravy bude zahrnuta pouze lokalita Pod Němčím dolem. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území (dále jen „k. ú.“) 4 ha. with tender notice no. 587950-2026 published on 26 Aug 2026. The tender is due to expire on 30 Sep 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Architectural, engineering and surveying services. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14540110.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 14540110
Tender Notice No
587950-2026
Tender Organisation
Státní pozemkový úřad
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
71250000 : Architectural, engineering and surveying services
Tender Source
TED Europa
Estimated Budget
148,480
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
30 Sep 2026 29 days left
Tender Description
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu jednoduchých pozemkových úprav (dále jen „JPÚ“) v katastrálním území Tlučná, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh JPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh JPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). JPÚ budou řešeny se zvláštním zřetelem na úpravu vodohospodářských poměrů. Pro předmětnou lokalitu v k. ú. Tlučná byl vyhotoven projekt „Biotop Tlučná“ (zadavatel obec Tlučná), který zahrnuje mimo jiné i revitalizaci Vejprnického potoka. Cílem jednoduché pozemkové úpravy s výměnou vlastnických práv v k.ú. Tlučná je, na základě žádosti obce Tlučná a SPÚ, navrhnout a následně vybudovat biotop, jehož primární funkcí bude zadržení vody v krajině a sekundární funkcí bude fungující přírodní systém, který podporuje biodiverzitu. Do předpokládaného obvodu jednoduché pozemkové úpravy bude zahrnuta pouze lokalita Pod Němčím dolem. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území (dále jen „k. ú.“) 4 ha.
Tender Bidding Type