Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ, I. etapa ZAV

Tender Summary

The Správa a údržba silnic Pardubického kraje in Czech Republic from Europe region has released this tender for Předmětem Veřejné zakázky je realizace záchranného archeologického výzkumu (dále jen „ZAV“) a jeho následné vyhodnocení, vč. provedení souvisejících prací. Souhrnné označení Veřejné zakázky je „Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ, I. etapa ZAV“. Vlastní záchranný archeologický výzkum zahrnuje zejména terénní část záchranného archeologického výzkumu, tedy začištění terénu, identifikaci jednotlivých archeologických vrstev a objektů, jejich dokumentaci, exkavaci a vyzvednutí movitých archeologických nálezů. Dále je předmětem Veřejné zakázky zpracování záchranného archeologického výzkumu zahrnující laboratorní ošetření movitých archeologických nálezů, zpracování a vyhodnocení nemovitých a movitých archeologických nálezů v nálezové zprávě o provedení záchranného archeologického výzkumu. Nálezová zpráva bude splňovat náležitosti stanovené příslušným předpisem Archeologického ústavu AV ČR, Praha, v. v. i. Veřejná zakázka bude koordinována se související zakázkou „Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ, I. etapa ZAV – zemní práce“, v rámci které dojde v zájmové lokalitě ke skrývkám zeminy, a to plošně, nebo pomocí rýhování. Primárním předmětem Veřejné zakázky bude v těchto lokalitách provést archeologickou činnost tak, aby mohlo být po realizaci ZAV území využito pro výstavbu silniční komunikace. with tender notice no. 593244-2026 published on 28 Aug 2026. The tender is due to expire on 26 Nov 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Archaeological services. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14588593.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 14588593
Tender Notice No
593244-2026
Tender Organisation
Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
71351914 : Archaeological services
Tender Source
TED Europa
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
26 Nov 2026 86 days left
Tender Description
Předmětem Veřejné zakázky je realizace záchranného archeologického výzkumu (dále jen „ZAV“) a jeho následné vyhodnocení, vč. provedení souvisejících prací. Souhrnné označení Veřejné zakázky je „Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ, I. etapa ZAV“. Vlastní záchranný archeologický výzkum zahrnuje zejména terénní část záchranného archeologického výzkumu, tedy začištění terénu, identifikaci jednotlivých archeologických vrstev a objektů, jejich dokumentaci, exkavaci a vyzvednutí movitých archeologických nálezů. Dále je předmětem Veřejné zakázky zpracování záchranného archeologického výzkumu zahrnující laboratorní ošetření movitých archeologických nálezů, zpracování a vyhodnocení nemovitých a movitých archeologických nálezů v nálezové zprávě o provedení záchranného archeologického výzkumu. Nálezová zpráva bude splňovat náležitosti stanovené příslušným předpisem Archeologického ústavu AV ČR, Praha, v. v. i. Veřejná zakázka bude koordinována se související zakázkou „Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ, I. etapa ZAV – zemní práce“, v rámci které dojde v zájmové lokalitě ke skrývkám zeminy, a to plošně, nebo pomocí rýhování. Primárním předmětem Veřejné zakázky bude v těchto lokalitách provést archeologickou činnost tak, aby mohlo být po realizaci ZAV území využito pro výstavbu silniční komunikace.
Tender Bidding Type