Dostawa 4 szt. tabletów wraz z akcesoriami (rysik, klawiatura, ładowarka) oraz 4 szt. mobilnych drukarek kolorowych

Tender Summary

The [ZAMAWIAJĄCY] Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie in Poland from Europe region has released this tender for I. ZAMAWIAJĄCY Zamawiającym jest Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (NIP: 712-29-04-545 / REGON 431019170) w imieniu i na rzecz którego postępowanie prowadzi Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii z siedzibą przy ul. Mieczysława Karłowicza 4, 20-027 Lublin (adres korespondencyjny: ul. Marii Curie - Skłodowskiej 3, 20-029 Lublin, I piętro pokój 1.20 / NIP: 7123412672 / REGON: 387842118) Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii (dalej – LCIT) zostało powierzone przeprowadzenie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i rozstrzygnięcie jego wyniku, w tym: wybór najkorzystniejszej oferty lub unieważnienie postępowania a także zawarcie umowy w imieniu Województwa Lubelskiego, na podstawie Uchwały nr CCXVI/5123/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 23 czerwca 2026 r. w sprawie powierzenia Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii realizacji zadania polegającego na zakupie sprzętu informatycznego na potrzeby wykonywania zadań z zakresu szacowania szkód łowieckich. II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Sprzętu”, na który składają się: 1) 4 szt. jednakowych tabletów wraz z wyposażeniem obejmującym rysik, klawiaturę i ładowarkę (traktowane jako zestaw) 2) 4 szt. mobilnych drukarek bezprzewodowych. 2. Wymagane okresy gwarancyjne dla zestawu tabletów wraz z akcesoriami oraz dla 4 szt. mobilnych drukarek bezprzewodowych wskazane zostały w OPZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do lokalizacji: Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii, ul. Uniwersytecka 4, pok.1, Lublin 20-029, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko. 4. Dostawa w godzinach urzędowania LCIT, tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 5. Wykonawca dostarczy Sprzęt wraz ze wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy. 6. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 7. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Zamawiającego wynikających z przepisów prawa o rękojmi za wady fizyczne oraz wady prawne sprzętu. Zamawiający uprawniony jest do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. 8. Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji zawarte zostały w §8. Warunki gwarancji i serwisu w treści Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych funkcjonalności, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. III. ZGODNOŚĆ Z UNIJNYM AKTEM O CYBERBEZPIECZEŃSTWIE. 1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT (których definicje w rozumieniu unijnego aktu o cyberbezpieczeństwie znajdują się w ust. 2 w Rozdziale II SWZ) wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: a) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacjach, o których mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 z późn. zm.), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 z późn. zm.), ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 2. Wykonawca, w celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi powyżej, winien załączyć do oferty w osobnym pliku odpowiednio podpisane przedmiotowe środki dowodowe w postaci „Oświadczenia dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia”, którego wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ 3. Oświadczenie to stanowi integralną część oferty i posłuży Zamawiającemu do identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. 4. Szczegółowe informacje dotyczące składania przedmiotowych środków dowodowych znajdują się w treści SWZ, Rozdział XII, ust. 6 i następne. Wymagane środki przedmiotowe to: a. oświadczenie dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia, o których mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 1.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 8 do SWZ; b. oświadczenie o zgodności przedmiotu Oferty z przedmiotem zamówienia, o którym mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 2.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 9 do SWZ. 5. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w art 107 Pzp. co oznacza, że będzie zobowiązany w przedmiocie tego uzupełnienia do zażądania od Wykonawcy: 1) Złożenia przedmiotowego środka dowodowego, który nie został złożony wraz z ofertą; 2) Uzupełnienia części złożonego dokumentu o brakującą (niezłożoną) część. with tender notice no. 599276-2026 published on 31 Aug 2026. The tender is due to expire on 29 Sep 2026. This tender is sourced from TED Europa and is eligible for suppliers interested in Tablet computer, Printers and plotters. Interested bidders can obtain further information including complete bid documents or ways to participate by registering on Tender Impulse and referencing via Tender Impulse ID 14606064.

Tender Details

Tender NoticeTI Ref: 14606064
Tender Notice No
599276-2026
Tender Organisation
[ZAMAWIAJĄCY] Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
Tender Sector
Tender Service
Worldwide
Tender Region
Tender Project Location
Tender CPV
30213200 : Tablet computer30232100 : Printers and plotters
Tender Source
TED Europa
Tender Document Type
Tender Notice
Tender Deadline
29 Sep 2026 27 days left
Tender Description
I. ZAMAWIAJĄCY Zamawiającym jest Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (NIP: 712-29-04-545 / REGON 431019170) w imieniu i na rzecz którego postępowanie prowadzi Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii z siedzibą przy ul. Mieczysława Karłowicza 4, 20-027 Lublin (adres korespondencyjny: ul. Marii Curie - Skłodowskiej 3, 20-029 Lublin, I piętro pokój 1.20 / NIP: 7123412672 / REGON: 387842118) Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii (dalej – LCIT) zostało powierzone przeprowadzenie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i rozstrzygnięcie jego wyniku, w tym: wybór najkorzystniejszej oferty lub unieważnienie postępowania a także zawarcie umowy w imieniu Województwa Lubelskiego, na podstawie Uchwały nr CCXVI/5123/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 23 czerwca 2026 r. w sprawie powierzenia Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii realizacji zadania polegającego na zakupie sprzętu informatycznego na potrzeby wykonywania zadań z zakresu szacowania szkód łowieckich. II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Sprzętu”, na który składają się: 1) 4 szt. jednakowych tabletów wraz z wyposażeniem obejmującym rysik, klawiaturę i ładowarkę (traktowane jako zestaw) 2) 4 szt. mobilnych drukarek bezprzewodowych. 2. Wymagane okresy gwarancyjne dla zestawu tabletów wraz z akcesoriami oraz dla 4 szt. mobilnych drukarek bezprzewodowych wskazane zostały w OPZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do lokalizacji: Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii, ul. Uniwersytecka 4, pok.1, Lublin 20-029, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko. 4. Dostawa w godzinach urzędowania LCIT, tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 5. Wykonawca dostarczy Sprzęt wraz ze wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy. 6. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 7. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Zamawiającego wynikających z przepisów prawa o rękojmi za wady fizyczne oraz wady prawne sprzętu. Zamawiający uprawniony jest do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. 8. Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji zawarte zostały w §8. Warunki gwarancji i serwisu w treści Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych funkcjonalności, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. III. ZGODNOŚĆ Z UNIJNYM AKTEM O CYBERBEZPIECZEŃSTWIE. 1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT (których definicje w rozumieniu unijnego aktu o cyberbezpieczeństwie znajdują się w ust. 2 w Rozdziale II SWZ) wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: a) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacjach, o których mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 z późn. zm.), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 z późn. zm.), ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 2. Wykonawca, w celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi powyżej, winien załączyć do oferty w osobnym pliku odpowiednio podpisane przedmiotowe środki dowodowe w postaci „Oświadczenia dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia”, którego wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ 3. Oświadczenie to stanowi integralną część oferty i posłuży Zamawiającemu do identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. 4. Szczegółowe informacje dotyczące składania przedmiotowych środków dowodowych znajdują się w treści SWZ, Rozdział XII, ust. 6 i następne. Wymagane środki przedmiotowe to: a. oświadczenie dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia, o których mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 1.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 8 do SWZ; b. oświadczenie o zgodności przedmiotu Oferty z przedmiotem zamówienia, o którym mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 2.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 9 do SWZ. 5. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w art 107 Pzp. co oznacza, że będzie zobowiązany w przedmiocie tego uzupełnienia do zażądania od Wykonawcy: 1) Złożenia przedmiotowego środka dowodowego, który nie został złożony wraz z ofertą; 2) Uzupełnienia części złożonego dokumentu o brakującą (niezłożoną) część.
Tender Bidding Type