Czech Republic Tenders - 8 June 2026 (Page 1 of 3)

589 tenders published in Czech Republic on 8 June 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Czech Republic on 8 June 2026, across industries like Hotel, Catering & Hospitality, Healthcare & Medical, Infrastructure and construction, IT-Software, Telecom, Management Consultancy, Laboratory & Scientific Instruments, Transportation & Mobility, Energy, Industrial Machinery & Equipment, Park Management, Furniture & Furnishings, Defence, Government & Community Services, Environment & Waste Management, Renewable Energy, Education & Training, Oil and Gas, Agriculture, Farming & Forestry, Electrical Equipment & Lighting, Logistics, Transportation-Railways, Cyber Security, Banking, Financial & Insurance, Repair, Maintenance & Installation.

This is page 1 of 3 for tenders published in Czech Republic on 8 June 2026.

Why Choose Tender Impulse for Czech Republic?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Czech Republic and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Hotel, Catering & Hospitality, Healthcare & Medical, Infrastructure and construction, IT-Software, Telecom, Management Consultancy, Laboratory & Scientific Instruments, Transportation & Mobility, Energy, Industrial Machinery & Equipment, Park Management, Furniture & Furnishings, Defence, Government & Community Services, Environment & Waste Management, Renewable Energy, Education & Training, Oil and Gas, Agriculture, Farming & Forestry, Electrical Equipment & Lighting, Logistics, Transportation-Railways, Cyber Security, Banking, Financial & Insurance, Repair, Maintenance & Installation, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Czech Republic.

13209842 Dostupné nájemní bydlení Srubek a Šubrt – zpracování projektové dokumentace Deadline04 Sep 2026 13209845 Železo,parenterální přípravky 2026 Deadline30 Jun 2026 13209860 I/45 Bruntál - východní obchvat, I. etapa Deadline04 Sep 2026 13209861 REHABILITACE - Přístroj pro elektroléčbu, elektrostimulaci se zpětnou EMG vazbou a myofeedback terapii pánevního dna Deadline29 Jun 2026 13209863 Rámcová dohoda o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací na 48 měsíců Deadline30 Jun 2026 13209864 Léčivé přípravky s účinnou látkou THIOTEPA Deadline28 Jun 2026 13209871 I/45 Bruntál - východní obchvat, I. etapa Deadline04 Sep 2026 13209872 Implantát kostní vstřebatelný - umělá náhrada defektu kosti Deadline21 Jun 2026 13209874 Modernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice Deadline28 Jun 2026 13209878 Základní škola na Komenského náměstí v Říčanech Deadline03 Sep 2026 13209879 Rekonstrukce bývalého učitelského domu Škrobálkova 291/49 Deadline01 Jun 2026 13209882 Photon-counting výpočetní tomografie včetně pozáručních činností Deadline18 Jun 2026 13209900 Poskytování služeb při provozu a správě ubytovny Svobodárna v Libni Deadline25 Jun 2026 13209908 Centrální dopravní terminál Jihlava, I. etapa Deadline03 Sep 2026 13209916 Rámcová smlouva o dočasném přidělování zaměstnanců agentury práce Deadline25 Jun 2026 13209917 DNS na dodávky oxidu vápenatého 2022/2027 Deadline03 Sep 2026 13209922 Servisní smlouva – syngo PET - podpora Deadline24 Jun 2026 13209925 Analyzátor krevního obrazu II Deadline25 Jun 2026 13209930 ÚVN-VoFN Praha - zdravotnická technika - nákup – Vrtačka II Deadline25 Jun 2026 13209938 : Delivery of special outbound passenger cars Deadline30 Jun 2026 13209942 Výpůjčka hematologických analyzátorů krevních obrazů a koagulačních analyzátorů včetně dodávek reagencií, zajištění servisní podpory a middleware Deadline28 Jun 2026 13209943 Servicing key IT infrastructure elements Deadline28 Jun 2026 13209944 Fuel supplies to underground and aboveground tanks 2027 – 2028 Deadline28 Jun 2026 13209946 Dostavba areálu Domova a Centra aktivity Hodkovice nad Mohelkou Deadline28 Jun 2026 13209948 Medlog – Nymburk intermodal terminal Deadline03 Sep 2026 13209949 Systém pro zpracování požadavků a správu konfigurací Deadline14 Jul 2026 13209950 Spotřební materiál pro imunochemické analyzátory včetně výpůjčky imunochemického analyzátoru Deadline22 Jun 2026 13209952 Uzávěr dezinfekční k bezjehlovému vstupu se 70% IPA Deadline29 Jun 2026 13209953 D46 soubor staveb v km 0,000 - hranice kraje Deadline03 Sep 2026 13209954 Rámcová dohoda na nájem a provoz zařízení pro měření rychlosti vozidel ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Brandýs nad Labem–Stará Boleslav Deadline05 Jul 2026 13209955 Náhradní díly – optické přístroje české výroby - 2026 II Deadline03 Sep 2026 13209956 Motolské onkologické centrum – Vybavení onkologických oddělení – monitory vitálních funkcí Deadline27 May 2026 13209958 Biomass & Pipe Bridge Electrical Works Deadline16 Jun 2026 13209963 Infuzní a oplachové roztoky – společné zadávání Deadline28 Jun 2026 13209966 Projekt FENIX – První etapa: Nové popílkové hospodářství Deadline03 Sep 2026 13209969 D5 Oprava CB vozovky v km 88,3 - 94,0 L+P a kontrolní stanoviště PČR Deadline14 Jun 2026 13209970 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Pozdeň a Hřešice Deadline03 Sep 2026 13209990 Snížení energetické náročnosti administrativního objektu Olšanská 4, Praha 3 realizace. Dodatek č. 19 Deadline03 Sep 2026 13209995 Park Komenského náměstí, Říčany – II. Deadline03 Sep 2026 13209998 Stavební práce - Technologický polygon Deadline03 Sep 2026 13210003 Numbering sheet printing machine for producing banknotes Deadline01 Jul 2026 13210004 MŠ Pohádka – Slovany čp. 2966, Mělník – dodávka a montáž gastro zařízení Deadline28 Jun 2026 13210006 Nákup firewallů pro vybrané příspěvkové organizace Zlínského kraje Deadline28 Jun 2026 13210008 „Vyškov – stálý park techniky Dědice – výstavba dílen oprav techniky“ - PD Deadline03 Sep 2026 13210036 ND-zbraně zahraniční (ostatní)výrobci Deadline03 Sep 2026 13210044 AGEL SMN a.s. – o.z. Nemocnice Přerov – urgentní příjem Deadline03 Sep 2026 13210050 Dodávka analytických systémů do Armády ČR Deadline24 Jun 2026 13210060 H931 - Modernizace polní instrumentace na BUK HVB 1,2 Deadline03 Sep 2026 13210062 FN Hradec Králové – dodávka systému pro RPM, dvou stanic plánovacího systému a upgrade systému pro plánování BRT prostaty včetně zajištění pozáručních činnost Deadline11 Jun 2026 13210063 Fluorescenční invertovaný mikroskop 2 Deadline24 Jun 2026 13210065 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Ouběnice a Nové Dvory Deadline03 Sep 2026 13210067 Školní jídelna s kuchyní při ZŠ Březolupy - stavební práce Deadline25 Jun 2026 13210068 Dodávky nástrojů elektrochirurgických, elektrod a souvisejícího spotřebního materiálu – ČÁST II. ke generátorům ESG-400, USG-400/410 a OR-VAC jednotkám výr. OLYMPU Deadline28 Jun 2026 13210069 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Benátecká Vrutice Deadline03 Sep 2026 13210071 Dynamic purchasing system for optomechanical design and simulation services for COMPASS Upgrade (DNS) Deadline03 Sep 2026 13210073 Projekt T2-CIRC - 2026 Deadline29 Jun 2026 13210088 D0 Grinding km 3,06-0 a 82,5-76,6, P + L + MÚK, revitalizace CBK Deadline08 Jun 2026 13210090 Sáček laparoskopický na endoskopické vyjmutí tkáně I. Deadline28 Jun 2026 13210091 FN Motol - Biliární stenty II Deadline24 Jun 2026 13210093 Personnel and payroll information system of the Regional Office of the Zlín Region Deadline03 Sep 2026 13210094 Replacement of the Home's passenger elevators - conversion to evacuation elevators - repeated assignment Deadline16 Jun 2026 13210097 „SŠNO BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI OBJEKTU ŠKOLY A DÍLEN“_II Deadline03 Sep 2026 13210103 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Bořetice u Kolína a Kouřim Deadline03 Sep 2026 13210104 Obměna databázových serverů s podporou na 5 let Deadline28 Jun 2026 13210105 The subject of the Public Contract is construction work, which consists of the comprehensive implementation of the construction of a communication line, including complete optical Deadline03 Sep 2026 13210111 The construction includes a 10.450 km long section of the motorway in category D 25.5 120, four-lane, directionally divided by a central dividing strip 3 m wide, passing near the t Deadline03 Sep 2026 13210116 Delivery of CNC lathe Deadline24 Jun 2026 13210118 : Introducing virtual reality into vocational classrooms in primary schools Deadline28 Jun 2026 13210123 Cleaning services at the Prosek Polyclinic Deadline25 Jun 2026 13210124 Purchase of firewalls for DC3 Deadline28 Jun 2026 13210132 The contract is divided into 2 parts: Part 1: KoPÚ Údlice Preparation and delivery of a proposal for comprehensive land adjustments in the cadastral register of Údlice, includin Deadline03 Sep 2026 13210136 The subject of the contract is the execution of the work entitled "Černovické terasy trolleybus line" consisting of the execution of the following works and supplies: a) finaliza Deadline03 Sep 2026 13210138 Projektová dokumentace CHS Semily a ÚO Semily Deadline09 Jul 2026 13210140 School cafeteria with kitchen at Březolupy Elementary School – catering supplies Deadline25 Jun 2026 13210143 I/13 Chanov, mosty ev. č. 13-047a1 a 13-047b1 a oprava komunikace Deadline07 Jun 2026 13210159 Dodávky motorové nafty pro SSMSK, období 2026-2027 Deadline29 Jun 2026 13210161 I/9 Svor Deadline03 Sep 2026 13210162 Dodávka vozidla zvláštního určení kategorie N3G s letními a zimními nástavbami Deadline24 Jun 2026 13210164 Motolské onkologické centrum – Chladicí, mrazicí a ohřevná zařízení Deadline24 Jun 2026 13210172 Dodávky spotřebního materiálu pro novorozenecký laboratorní screening dědičných metabolických poruch Deadline28 Jun 2026 13210173 Vybavení Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH – Chladící a mrazící zařízení Deadline28 Jun 2026 13210180 Dodávky léčivých přípravků s účinnou Vedolizumab Deadline30 Jun 2026 13210181 Upgrade a rozšíření Vantage 2026 Deadline03 Sep 2026 13210185 ZP – KTOP Dodávky biologické aortální chlopně typu sutureless II. Deadline10 Jun 2026 13210264 Medlog – Nymburk intermodal terminal Deadline03 Sep 2026 13210265 The subject of both parts of this public contract is the supply and installation of a photovoltaic power plant (hereinafter referred to as "PV"), including its connection to the ex Deadline18 Jun 2026 13210268 Dodávka agregátů do vozidel Armády ČR Deadline24 Jun 2026 13210274 Laboratory examination of blood donors - NAT testing for viral infections Deadline25 Jun 2026 13210283 Employee Training - IT Deadline23 Jun 2026 13210287 Innovation of stage lighting and projection technology and lighting control system at the ČS theatre hall Deadline29 Jun 2026 13210288 Medicinal products containing elafibranor Deadline25 Jun 2026 13210289 UK 1st Faculty of Medicine – Delivery of backbone switches Deadline21 Jun 2026 13210291 Revitalization of building "C", Cheb Hospital Deadline03 Sep 2026 13210333 I/55 Most ev. č. 55 - 075, most přes rameno řeky Dyje ve městě Břeclav – výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP Deadline03 Sep 2026 13210345 I/32 Most 32-001 přes řeku Cidlinu, celková oprava Deadline04 Sep 2026 13210347 Provision of school meals for the Karlovy Vary Elementary School and Secondary School, a contributory organization Deadline15 Jun 2026 13210348 Poskytování služeb provozní podpory, údržby a rozvoje IS L-BIS Deadline25 Jun 2026 13210350 Acquisition of a vehicle for MSW collection - Technical services of the city of Nymburk Deadline24 Jun 2026 13210428 Revitalizace Smetanových sadů v Hořicích –Etapa 3 Deadline03 Sep 2026 13210432 The subject of this public contract is the preparation of a draft of comprehensive land adjustments (KoPÚ) in the cadastral areas of Turkovice u Přelouče, Rašova and Bumbalka a Deadline24 Jun 2026 13210445 Snížení energetické náročnosti technologie prádelny a kuchyně Albertinum, OLÚ, Žamberk Deadline21 Jun 2026 13210542 Katetrizačně implantovatelná pulmonální chlopeň Deadline25 Jun 2026 13210543 TR Slušovice - reconstruction of the transformer station Deadline03 Sep 2026 13210544 Služby personálních agentur Deadline06 Sep 2026 13210547 LI017062 Hodkovice n.M., Dlouhý kopec, Poštovská – rekonstrukce kanalizace a vodovodu, Oprava místní komunikace a opěrné zdi Dlouhý kopec I.Etapa, Hodkovice n.M. Deadline06 Sep 2026 13210548 Vývoj, provoz a rozvoj informačního systému pro podporu administrace poskytování dotací v rámci Hlavního města Prahy Deadline06 Sep 2026 13210549 Stěhovací služby Deadline02 Jul 2026 13210558 Rekonstrukce rozptylové loučky č. 1 Deadline24 Jun 2026 13210560 Upgrade zkušebního motoru Waukesha – technická modernizace a zhodnocení zkušebního motoru Waukesha CM1 Deadline29 Jun 2026 13210561 Digitální vysokokapacitní síť Speednet s.r.o. 2 Deadline03 Sep 2026 13210564 26-043 Těstoviny – pořízení a ochraňování Deadline12 Jul 2026 13210567 Park Komenského náměstí, Říčany – II. Deadline03 Sep 2026 13210569 Centrální dopravní terminál Jihlava, I. etapa Deadline03 Sep 2026 13210571 I/27 Klatovy přeložka 1. stavba Deadline03 Sep 2026 13210582 Modernizace osvětlení zimního stadionu v Chomutově Deadline21 Jun 2026 13210585 Digitální vysokokapacitní síť JAW.cz s.r.o. 1 Deadline03 Sep 2026 13210586 Výsadba a ochrana nedostatečně zastoupených stanovištně přirozených druhů dřevin na území NP České Švýcarsko Deadline02 Jul 2026 13210587 PL Šternberk – dodávka léčiv a ostatního lékárenského sortimentu Deadline28 Jun 2026 13210588 Železo,parenterální přípravky 2026 Deadline25 Jun 2026 13210596 Digital high-capacity network JAW.cz sro 2 Deadline03 Sep 2026 13210605 VLTAVISKÁ PHILHARMONIE – ENSURING AUTOMATIC BACKUP OF PROJECT DATA INCLUDING DISASTER RECOVERY Deadline27 May 2026 13210608 Vascular guidewire extra-stiff Deadline28 Jun 2026 13210610 Translation equipment for the Central Operating Room Department – ​​Litoměřice Hospital Deadline18 Jun 2026 13210612 ANTIBIOTICS 2026 Deadline25 Jun 2026 13210613 Parking house "Lávka" Brno – Vinohrady – preparation of project documentation and engineering activities Deadline25 Jun 2026 13210616 New construction of a new children's group building in the village of Grymov Deadline03 Sep 2026 13210618 I/20 České Budějovice, northern junction Deadline03 Sep 2026 13210620 Czech Railways, as – New headquarters – Construction manager Deadline31 May 2026 13210621 Motol Oncology Center – Infusion Technology Deadline25 Jun 2026 13210622 Digital high-capacity network JAW.cz sro 2 Deadline03 Sep 2026 13210629 D6 Olšová Vrata - Žalmanov Deadline09 Jul 2026 13210638 D8 Oprava AB vozovky v km 48,276 - 52,0 L+P a v km 69,02 - 82,86 L+P, včetně BIM Deadline03 Sep 2026 13210642 Dodání bateriových železničních jednotek BEMU společnosti GW Train Regio a.s. (Plzeňský kraj) Deadline04 Sep 2026 13210644 ZBV 75 ZL 3 I/36 Pardubice, Trnová - Fáblovka - Dubina Deadline03 Sep 2026 13210646 COV LK stavebnictví – SŠ Semily, p. o. – stavební práce Deadline03 Sep 2026 13210754 ZBV 70 ZL 3 I/36 Pardubice, Trnová - Fáblovka - Dubina Deadline03 Sep 2026 13210758 Rozvoj a servisní podpora objednávacího a vyvolávacího systému Deadline24 Jun 2026 13210759 TEP kyčle 2026 Deadline30 Jun 2026 13210760 Úklidové služby v objektech Státního oblastního archivu v Plzni Deadline08 Jul 2026 13210765 H552 - VÝMĚNA AKUBATERIÍ SZN 1-5, SOR, DG A SRDGS NA 1. A 2. HVB Deadline03 Sep 2026 13210769 D35 Úlibice - obchvat Deadline08 Jun 2026 13210776 Complex land developments in the cadastral area Opatovice u Hranic Deadline03 Sep 2026 13210782 Výstavba bytového domu Světovar A1 – A4 Deadline15 Jun 2026 13210795 TR Slušovice - reconstruction of the transformer station Deadline04 Sep 2026 13210796 Antigraffiti program MČ Praha 5 Deadline29 Jun 2026 13210798 DÍLČÍ VZ 014_TECHNOLOGICKÝ VRTNÝ PRŮZKUM_OD 100 do 200 m HLOUBKY_DB Deadline04 Sep 2026 13210882 PV on buildings in the municipality of Slatinice Deadline22 Jun 2026 13210884 Dodávka a instalace větrných turbín o výkonu 3 až 4 MW s dosahem do 150 m Deadline06 Aug 2026 13210890 D1 Oprava SDP km 296-321 Deadline06 Sep 2026 13210891 Horkovod z elektrárny Dukovany do Brna – Dodávka předizolovaných armatur pro intravilán Deadline06 Sep 2026 13210892 Rekonstrukce TR 110/22 kV Praha - VÝCHOD Deadline06 Sep 2026 13210893 Rámcová dohoda na provádění podlahářských, malířských a natěračských prací na rok 2026 až 2028 Deadline07 Jul 2026 13210894 UK2LF – Sekvenační platforma nové generace pro analýzy lidského genomu (hardware) Deadline08 Jul 2026 13210902 Školní areál Komenského v Týnci nad Sázavou Deadline04 Sep 2026 13210906 CDE – Společné datové prostředí Deadline04 Sep 2026 13210908 Cybersecurity Analytical and Consulting Services Deadline28 Jun 2026 13210910 ELIXIR upgrade D (Masarykova univerzita 2026) Deadline25 Jun 2026 13210920 Modernization of communication infrastructure - IP telephones with expansion modules including implementation Deadline28 Jun 2026 13210922 Reconstruction and renovation of existing kitchen equipment - Zábřeh High School" - supply of gastronomic technology Deadline28 Jun 2026 13210924 COV LK stavebnictví – SŠ Semily, p. o. – stavební práce Deadline04 Sep 2026 13210933 Cattle and Pig Slaughtering Set – Mobile Deadline21 Jul 2026 13210938 Dodávky gastro technologie pro menzy Studentský dům, Strahov a Technickou menzu Deadline24 Jun 2026 13210944 Providing cashless payment solutions Deadline28 Jun 2026 13210958 ZBV 72 ZL 3 I/36 Pardubice, Trnová - Fáblovka - Dubina Deadline04 Sep 2026 13211037 Timeresolved Stereo PIV systém - 334 Deadline06 Jul 2026 13211038 Rozšíření městského kamerového dohledového systému – IV. etapa – MČ Brno – Černovice, ul. Řehořova, ul. Krausova Deadline29 Jun 2026 13211041 Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru pro výstavbu bytového domu Francouzská 61 Deadline22 Jun 2026 13211042 Hořice sportovní hala – projektová dokumentace Deadline29 Jun 2026 13211043 I/20 Nepomuk, MÚK Třebčice; Podrobný GTP, zkoušky na kontaminaci zemin Deadline04 Sep 2026 13211044 Zajišťování úklidu v Poliklinice Prosek Deadline25 Jun 2026 13211046 Rozbudowa kanalizacji sanitarnej i uzupełnienie gospodarki wodociągowej na terenie gminy Rokietnica Deadline09 Jun 2026 13211048 CAFETERIA SYSTÉM pro Nemocnici Kadaň Deadline25 Jun 2026 13211049 NOVÁ EPOCHA PIVOVARU PÁNŮ ZLATÉ RŮŽE Deadline04 Sep 2026 13211051 NOVÁ EPOCHA PIVOVARU PÁNŮ ZLATÉ RŮŽE Deadline04 Sep 2026 13211056 Inspekce a servis čerpadel Deadline06 Jul 2026 13211057 Dodání a montáž klimatizací pro box na Kardiochirurgické JIP v budově Diferencované péči Deadline07 Jul 2026 13211065 Comprehensive land development in the cadastral area Černošín Deadline04 Sep 2026 13211072 Vojenská nemocnice - oprava krovu, komínů a střešní krytiny Deadline30 Jun 2026 13211090 Implementation of a personnel and payroll system Deadline28 Jun 2026 13211091 Elementary School on Comenius Square in Říčany Deadline03 Sep 2026 13211092 Autis centrum - Stavební úpravy a přístavba - sociální rehabilitace, Plzeňská 2219/44, 370 04 České Budějovice - projektová dokumentace - opětovné vypsání Deadline03 Sep 2026 13211093 Modernization of SŠAI ​​– acquisition and installation of AVT and IT Deadline25 Jun 2026 13211095 Léčivé přípravky s účinnou látkou LORLATINIB Deadline28 Jun 2026 13211097 The subject of the public contract is recurring supplies of elasto-viscous solutions Deadline15 Jun 2026 13211100 D8 Repair of AB road at km 48.276 - 52.0 L+P and at km 69.02 - 82.86 L+P, including Deadline04 Sep 2026 13211104 UK2LF – Next-generation sequencing platform for human genome analysis (hardware) Deadline16 Jun 2026 13211106 Providing support for no-IT DC infrastructure Deadline25 Jun 2026 13211107 Dynamic purchasing system for performing bridge diagnostics Deadline04 Sep 2026 13211109 Building 23 - Reconstruction and extension urgent and ARIM Deadline28 Jun 2026 13211115 Procurement of aviation fuel in the Czech Republic at Václav Havel Airport for aviation transport equipment 2027-2028 Deadline02 Jul 2026 13211117 Project documentation – Construction modifications to the Rakovník Winter Stadium Deadline25 Jun 2026 13211126 Dodávky náhradních dílů tramvají do konsignačního skladu Deadline28 Jun 2026 13211161 D55, 5506 Napajedla – Babice, 1.stavba Most SO 201 a související objekty Deadline04 Sep 2026 13211163 Servis nákladních a speciálních vozidel Deadline01 Jul 2026 13211164 SSZ – Projektant Deadline25 Jun 2026 13211166 NMvP – Technologické odsávání stolařské dílny, tesařské haly a katru, požární signalizace, Identifikační číslo 134V151000206 Deadline28 Jun 2026 13211167 FZV/UPOL – Nemocniční lůžka pro výuku II Deadline29 Jun 2026 13211168 ACORD CADRU TESTE COMPATIBILE SAU ECHIVALENT CU APARAT BIOCHIMIE RAPIDA SEAMATY-20 KIT COMPLET ANALIZE ELECTROLOTI SI GAZE IN SANGE 35 PARAMETRI CARD EDAN /epoc TESTROPONINA/PROCAL Deadline21 Jun 2026 13211172 Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Nevězice Deadline04 Sep 2026 13211175 Nemocnice Jihlava - Výstavba polyfunkčního domu ul. Bratří Čapků - projektová dokumentace Deadline01 Jul 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us