Czech Republic Tenders - 8 June 2026 (Page 2 of 3)

589 tenders published in Czech Republic on 8 June 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Czech Republic on 8 June 2026, across industries like Infrastructure and construction, IT-Software, Transportation-Railways, Healthcare & Medical, Energy, Furniture & Furnishings, Management Consultancy, Cyber Security, Laboratory & Scientific Instruments, Oil and Gas, Defence, Industrial Machinery & Equipment, Transportation & Mobility, IT-Access Control, Telecom, Government & Community Services, Repair, Maintenance & Installation, Renewable Energy, Environment & Waste Management, Agriculture, Farming & Forestry, Park Management, Education & Training, Hotel, Catering & Hospitality, Logistics, Banking, Financial & Insurance, Transportation Ports & Waterways, Chemicals & Fertilizers.

This is page 2 of 3 for tenders published in Czech Republic on 8 June 2026.

Why Choose Tender Impulse for Czech Republic?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Czech Republic and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Infrastructure and construction, IT-Software, Transportation-Railways, Healthcare & Medical, Energy, Furniture & Furnishings, Management Consultancy, Cyber Security, Laboratory & Scientific Instruments, Oil and Gas, Defence, Industrial Machinery & Equipment, Transportation & Mobility, IT-Access Control, Telecom, Government & Community Services, Repair, Maintenance & Installation, Renewable Energy, Environment & Waste Management, Agriculture, Farming & Forestry, Park Management, Education & Training, Hotel, Catering & Hospitality, Logistics, Banking, Financial & Insurance, Transportation Ports & Waterways, Chemicals & Fertilizers, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Czech Republic.

13211177 Dodávky nástrojů – 4 části Deadline04 Sep 2026 13211179 Digitální transformace podniku Deadline28 Jun 2026 13211180 „Zajištění bezbariérového přístupu na nástupiště v ŽST Kolín“ (D7) Deadline04 Sep 2026 13211182 Šicí materiál Deadline03 Jul 2026 13211184 Motolské onkologické centrum – Vybavení onkologických oddělení – monitory vitálních funkcí Deadline28 Jun 2026 13211210 Propojení silnic II/405 a silnice II/602 se silnicí II. třídy (II/602 Jihlava – JV obchvat – část VÝCHOD) Deadline04 Sep 2026 13211227 Operating tables and operating lights Deadline25 Jun 2026 13211277 Troubleshooting and minor repairs of overhead lines Deadline04 Sep 2026 13211279 D35 Úlibice - obchvat Deadline11 Jun 2026 13211281 REHABILITACE - Přístroj pro funkční robotickou terapii prstů horní končetiny s motivační zpětnou vazbou Deadline29 Jun 2026 13211283 RD - Opravy asfaltových hutněných vrstev vozovek 2023 – 2027 (oblast č. 3) – č. 3 Deadline04 Sep 2026 13211284 Lůžko dětské a lůžko bariatrické Deadline25 Jun 2026 13211285 MEPHARED 2 – delivery and installation of sliding shelving systems for book warehouses and central archives" Deadline07 Jun 2026 13211286 I/45 Bruntál - východní obchvat, I. etapa Deadline04 Sep 2026 13211289 RD - Opravy asfaltových hutněných vrstev vozovek 2023 – 2027 (oblast č. 3) – č. 3 Deadline04 Sep 2026 13211290 GŘ OL – Velkokuchyňská technologie I. 2026 (VZN) Deadline07 Jun 2026 13211292 SŽ - Tiskové služby 2026-2031 Deadline16 Jun 2026 13211295 ZBV 125 ZL 3 D35 Vysoké Mýto - Džbánov Deadline04 Sep 2026 13211299 The subject of the contract is the acquisition, implementation and operation of the Cybersecurity Management System or Information Security Management System (hereinafter referred Deadline24 Jun 2026 13211301 LF HK – ERDF kvalita na UK – Pacientské simulátory a trenažery Deadline28 Jun 2026 13211302 DNS - Dodávka a montáž rozvaděčů pro uložení technologií Deadline04 Sep 2026 13211378 Dynamický nákupní systém na dodávky nábytku 2026–2029 Deadline04 Sep 2026 13211380 I961 - 2TS20 - ZÁMĚNA DMYCHADEL 2TS21,22,23D01,D02 SYSTÉMU ČIŠTĚNÍ TECHNOLOGICKÉHO ODVZDUŠNĚNÍ Deadline04 Sep 2026 13211394 Rudolfovská ulice (Na Sadech - Nádražní) - 1. etapa, úsek Na Sadech - Jeronýmova Deadline04 Sep 2026 13211395 Zhotovení PD, výkon IČ, AD a koordinátora BOZP v přípravě stavby Využití objektů v Bílé II Deadline06 Sep 2026 13211397 Rámcová dohoda na zabezpečovací techniku, slaboproudé a silnoproudé systémy Deadline28 Jun 2026 13211450 Léčivý přípravek s účinnou látkou IVAKAFTOR Deadline10 Jun 2026 13211453 Blokové chladící jednotky Deadline09 Jul 2026 13211465 Nákladní automobil – nosič výměnných nástaveb 4x4 - Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace Deadline06 Jul 2026 13211535 Služby software house III Deadline29 Jun 2026 13211650 Jezdecká kasárna - oprava krovu, komínů a střešní krytiny Deadline30 Jun 2026 13211654 ZBV 125 ZL 4 D35 Vysoké Mýto - Džbánov Deadline04 Sep 2026 13211692 Monitory vitálních funkcí s centrální stanicí Deadline25 Jun 2026 13211967 Access system modernization including service support Deadline28 Jun 2026 13211968 Systém kvalifikace – Rozvaděče NN pro distribuční trafostanice Deadline04 Sep 2026 13211969 CONSTRUCTION MODIFICATIONS AND ADDITION OF PART OF THE APARTMENT BUILDING OBJECT NO. 621, OKRUŽNÍ STREET IN THE LAND REGISTRATION AREA OF ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 – 1ST STAGE Deadline24 Jun 2026 13211971 Stavba č. 41436 Park vodních sportů Praha, etapa 0001 Slalomová dráha a etapa 0002 Revitalizace území Deadline06 Sep 2026 13211973 Vybavení nábytkem pro nově zrekonstruované prostory Deadline06 Jul 2026 13211977 SERVIS A ÚDRŽBA OPTICKÉ INFRASTRUKTURY V METRU Deadline29 Jun 2026 13212031 Léčivé přípravky s obsahem antibiotik 2026-2 Deadline08 Jun 2026 13212032 AiO zařízení pro JIP II. Deadline28 Jun 2026 13212033 Obnova vozového parku 2026 II Deadline29 Jun 2026 13212034 Stavba č. 45029 Rek. a dost. Průmyslového paláce; zhotovitel Deadline06 Sep 2026 13212036 Udržovací práce pro snížení energetické náročnosti budovy 05 - Nová přádelna, Semily Deadline04 Sep 2026 13212054 Rozšíření domova pro seniory na p. č. 2656/3 a 2634, k. ú. Trutnov, ul. R Frimla č. p. 936, Trutnov Deadline06 Sep 2026 13212061 Léčivý přípravek s účinnou látkou OKRELIZUMAB Deadline28 Jun 2026 13212097 Úklidové služby – Dům zdraví Jihlava – opakovaná VZ Deadline30 Jun 2026 13212137 Antitrombotika X. - Eliquis Deadline25 Jun 2026 13212138 Repase konstrukčních prvků pro přístřešky městského mobiliáře Deadline04 Sep 2026 13212140 Rozšíření smyčky Výškovice Deadline16 Jun 2026 13212142 Udržovací práce pro snížení energetické náročnosti budovy 05 - Nová přádelna, Semily Deadline04 Sep 2026 13212144 Modernizace střediska praktického vyučování ISŠTE Sokolov - strojně technologické vybavení a dílenský nábytek Deadline11 Jun 2026 13212667 Revitalizace a modernizace vybavení školní jídelny - gastrovybavení Deadline06 Jul 2026 13212679 The construction includes a 10.450 km long section of the motorway in category D 25.5 120, four-lane, directionally divided by a central dividing strip 3 m wide, passing near the t Deadline06 Sep 2026 13212687 Social Center of the Vysočina Region - New Building Ždírec - Project Documentation Deadline08 Jul 2026 13212690 The public contract is divided into 2 parts in accordance with Section 101 of the Act. The subject of the 1st part of the contract is the reconstruction of the roof of the municipa Deadline06 Jul 2026 13212691 Medicinal products containing antineoplastics Deadline02 Jul 2026 13212692 24 pcs of combined instrument transformers 110kV for TR OZE 110/35 - ETU Deadline02 Jun 2026 13212693 Výstavba bytového domu Světovar A1 – A4 Deadline16 Jun 2026 13212938 „Oprava zabezpečovacího zařízení v žst. Doudleby nad Orlicí“ a „Rekonstrukce PZM v km 64,614 (P4038) trati Týniště nad Orlicí - Letohrad Deadline28 Jun 2026 13212941 KoPÚ v k.ú. Miškovice u Kouřimi a k.ú. Liblice u Českého Brodu Deadline04 Sep 2026 13212944 PŘÍSTAVBA A REKONSTRUKCE SPORTOVNÍ HALY CHRUDIM, II. A III. ETAPA Deadline24 Jun 2026 13212945 Správce stavby č. 46943 – ZŠ a SŠ Březiněves – výstavba a stavby č. 42472 – TV Březiněves – etapa 0004 – Bezejmenná a etapa 0007–V lánech Deadline28 May 2026 13212949 SPORTOVNÍ AREÁL U ČERVENÝCH DOMKŮ, HODONÍN – II. SPORTOVNÍ NÁMĚSTÍ Deadline08 Jul 2026 13213000 D55, 5506 Napajedla – Babice, 1.stavba Most SO 201 a související objekty Deadline04 Sep 2026 13213005 TNS Brno-Černovice - R110 kV Deadline04 Sep 2026 13213009 Intenzifikace a zkapacitnění ČOV Brandýs n. L. Deadline05 Sep 2026 13213011 Svoz odpadů a provozování sběrného místa v obci Hlubočky Deadline22 Jun 2026 13213012 Rekonstrukce kulturně vzdělávacího centra REPRE v Mostě III. Deadline05 Sep 2026 13213060 Léčivý přípravek ATC skupiny L01EJ01 s účinnou látkou RUXOLITINIB Deadline30 Jun 2026 13213070 Dodávka plynu na období od 1. 1. 2027 do 1. 1. 2029 Deadline28 Jun 2026 13213073 Dodávky Řemeslnického nářadí Deadline05 Sep 2026 13213365 LP s obsahem irinotekanu 2026 Deadline30 Jun 2026 13213392 Pořízení elektromobilů Deadline28 Jun 2026 13213610 I/55 Břeclav, obchvat Deadline15 Jun 2026 13213611 Výstavba nového objektu závodního stravování pro Doly Bílina Deadline04 Sep 2026 13213678 Léčiva pro Jihnem (152026) Deadline28 Jun 2026 13213741 ZP – Elektrofyziologie IX. Deadline22 Jun 2026 13213810 Parkovací objekt patrových garáží a dílen (RAZ) Deadline04 Sep 2026 13213832 DNS-Průběžné dodávky léčivých přípravků s využitím Systému flexibilního tendrování léčiv (SFTL) Deadline04 Sep 2026 13213876 Léčivé přípravky s účinnou látkou GLATIRAMER-ACETÁT Deadline28 Jun 2026 13213931 Project documentation – New construction of the inpatient section of the HNsP, Bílina Deadline25 Jun 2026 13213938 Selection of the contractor for the design work of the project "Revitalization of the Town Hall Square and its surroundings in Šenov" Deadline04 Sep 2026 13213942 ZBV 29 ZL 3 D35 Ostrov - Vysoké Mýto Deadline04 Sep 2026 13214474 UAV s kolmým startem Deadline04 Sep 2026 13214576 Snížení energetické náročnosti gastroslužeb v Nemocnici ve Frýdku-Místku Deadline04 Sep 2026 13214693 Technická podpora a rozvoj Mobilní bezpečné platformy Policie České republiky - Rámcová dohoda Deadline10 Jun 2026 13214872 SPŠ Třebíč – Rekonstrukce stravovacího provozu a nástavba pavilonu V Deadline06 Jul 2026 13214886 Energetické úspory na Zimním stadionu Ústí nad Labem – projektová dokumentace renovace budovy III. Deadline02 Jul 2026 13214922 Modernizace Nemocnice Frýdlant II. etapa Deadline14 Jun 2026 13214927 D35 Hořice - Sadová - Změna č. 21.3 Deadline06 Sep 2026 13214929 Rekonstrukce a rozšíření Oddělení dětské a adolescentní psychiatrie CP KNL, a.s. 6 Deadline06 Sep 2026 13214930 VLTAVSKÁ FILHARMONIE – ZAJIŠTĚNÍ AUTOMATICKÉHO ZÁLOHOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DAT VČETNĚ DISASTER RECOVERY Deadline30 Jun 2026 13214931 Modernizace trati Praha-Výstaviště – Praha-Dejvice – I. Etapa – Tunel Deadline29 Jun 2026 13214937 Spotřební materiál pro hematologické analyzátory včetně výpůjčky Deadline02 Jul 2026 13215026 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem - středisko Stříbrníky - rekonstrukce objektu (Výstupní 2) Deadline06 Sep 2026 13215032 Silnice III/29055 Lhotka – Návarov (VPO)“ Deadline06 Sep 2026 13215036 Numbering sheet printing machine for producing banknotes Deadline08 Jul 2026 13215038 Fluoruracil I.V. 2026 Deadline06 Jul 2026 13215039 Stanovení přítomnosti sekvenčních variant v genech F2, F5 a MTHFR s výpůjčkou analyzátoru Deadline03 Jun 2026 13215041 Revitalizace centra obce Žádovice - I. Etapa - Okolí kostela - Úprava veřejného prostranství Deadline04 Sep 2026 13215052 Systém kvalifikace - Dodávky kabelů a vodičů VN a NN Deadline04 Sep 2026 13215065 Komplexní technologie na optimalizaci využití energie (opakované zadávací řízení) Deadline29 Jun 2026 13215084 II/198 Modernizace silnice Toužim - Prachomety Deadline29 Jun 2026 13215098 Zajištění odvozu a ekologického využití škváry ze ZEVO Malešice Deadline07 Jul 2026 13215099 I/11 Ostrava, ul. Rudná MÚK Nad Porubkou - MÚK Plzeňská Deadline04 Jun 2026 13215204 Delivery and service support of perimeter and segmentation Next-Generation Firewall Deadline28 Jun 2026 13215411 Supplies of servers and high-speed CCTV system display units Deadline30 Jun 2026 13215412 "Two-factor authentication" Deadline30 Jun 2026 13215415 G335 - 1(2)VF a UX-KTMT-Záměna potrubí k chladičům CVZA včetně uzavíracích armatur Deadline04 Sep 2026 13215930 Supplies of consumables for the da Vinci X robotic system Deadline29 Jun 2026 13215934 ZBV 134 ZL 4 D35 Vysoké Mýto - Džbánov Deadline04 Sep 2026 13215936 Cultivation work - pruning at the Velký Újezd ​​and Hlubočky forest reserves in 2026 - 2028 Deadline03 Jun 2026 13215937 Extension of the home for the elderly at p. no. 2656/3 and 2634, cadastral register Trutnov, ul. R Frimla no. p. 936, Trutnov Deadline04 Sep 2026 13215938 Application Delivery Controller (loadbalancer) pro DC3 Deadline29 Jun 2026 13216158 Dodávka, rozvoj a provoz softwarového řešení agendového informačního systému Deadline30 Jul 2026 13216163 D35 Hořice - Sadová Změna č. 048.4 Deadline04 Sep 2026 13216164 ZBV 133 ZL 4 D35 Vysoké Mýto - Džbánov Deadline04 Sep 2026 13216170 Provoz serverové infrastruktury SPÚ v datových centrech Deadline04 Sep 2026 13216264 Rekonstrukce a modernizace Arcibiskupského gymnázia Deadline14 Jun 2026 13216268 Obnova plynoměrů 2026+ Deadline22 Jun 2026 13216270 Dodávka AI superpočítače Deadline29 Jun 2026 13216272 Planting of the LBK 14 biocorridor in the cadastral area Všeliby Deadline29 Jun 2026 13216276 Catering concession for Ostrov Grammar School, a contributory organization Deadline04 Sep 2026 13216280 Medicinal products – Heparins 2026 Deadline28 Jun 2026 13216285 Office of the Interior of the Czech Republic - KrP Pardubice - Cleaning services for KoP Polička Deadline30 Jun 2026 13216288 Extension of the home for the elderly at p. no. 2656/3 and 2634, cadastral register Trutnov, ul. R Frimla no. p. 936, Trutnov Deadline04 Sep 2026 13216292 Dodávka obědů pro žáky a zaměstnance ZŠ Oblačná v Liberci Deadline21 Jun 2026 13216426 I/32 Most 32-001 přes řeku Cidlinu, celková oprava Deadline04 Sep 2026 13216454 PRŮBĚŽNÉ DODÁVKY TOALETNÍHO PAPÍRU, JEDNORÁZOVÝCH PAPÍROVÝCH RUČNÍKŮ A UTĚREK Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI Deadline06 Jul 2026 13216455 Dodávky diagnostických reagencií, kontrolního a spotřebního materiálu pro analyzátory Hydrasys, Interlab G 26 a Capillarys 3 OCTA Deadline29 Jun 2026 13216456 Endoskopický systém pro ORL II Deadline28 Jun 2026 13216459 Svoz a likvidace odpadů pro město Březová Deadline28 Jun 2026 13216460 Rámcová dohoda na podporu provozu a rozvoje informačních systémů Deadline06 Sep 2026 13216461 I/38 Jihlava - OK Ráj Deadline06 Sep 2026 13216462 Zlepšení kvality a dostupnosti vzdělávání – ZŠ a MŠ Švábenice – dodávky Deadline08 Jun 2026 13216464 LP s obsahem fentanylu 2026 II. Deadline06 Jul 2026 13216465 Motolské onkologické centrum – Denzitometr II Deadline02 Jul 2026 13216479 Toaletní papír, papírové ručníky, papírové utěrky a zásobníky Deadline28 Jun 2026 13216543 Odběrový materiál Deadline17 Jun 2026 13216544 Suchdol nad Lužnicí - obnova odvodnění kalu na ČOV Deadline29 Jun 2026 13216595 Rekonstrukce a výstavba chodníků ve Škvorci – další etapa Deadline08 Jul 2026 13216621 Rekonstrukce laboratoří a auditoria II – IQLANDIA Deadline04 Jun 2026 13216623 Snížení energetické náročnosti ZA a Gymnázia Hořice – DM Riegrova - stavební práce, FVE Deadline07 Jun 2026 13216624 Dodávka a montáž záložní klimatizace do m. č. 018, Klinika onkologická ve FN Ostrava Deadline07 Jul 2026 13216625 Rámcová dohoda na zajištění ubytovacích služeb Deadline18 Jun 2026 13216626 Expozice Klatovská 19 Deadline17 Jun 2026 13216627 Rámcová dohoda na podporu provozu a rozvoje informačních systémů Deadline06 Sep 2026 13216628 II/117 Strašice - Mirošov, 4. etapa Deadline07 Jul 2026 13216630 Zajištění pozáručního servisu přístroje robot daVinci X Deadline29 Jun 2026 13216635 DNS - Dodávka a montáž rozvaděčů pro uložení technologií Deadline04 Sep 2026 13216639 Fuel Preparation Civil Deadline02 Jul 2026 13216644 I/14 Solnice, bypass within the project "Expansion of the strategic industrial zone Solnice - Kvasiny and improvement of public infrastructure in the Hradec Králové region" Deadline04 Sep 2026 13216697 Dodávka rentgenového difraktometru XRD Deadline30 Jun 2026 13216728 Zpracování projektové dokumentace stavby „Odborný léčebný ústav Jevíčko, rekonstrukce pavilonu N“, včetně výkonu dozoru projektanta Deadline01 Jul 2026 13216730 V437 modernizace (P. 0610), stavebně - montážní práce Deadline04 Sep 2026 13216733 „Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: MSV Brno, China International Industry Fair CIIF” Deadline28 Jun 2026 13216736 Dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro chirurgické oddělení - KS Deadline28 Jun 2026 13216827 IT/AV/VR vybavení (OP JAK - Ph.D. Infra) – „Vybavení coworkingových prostor pro studenty doktorského studijního programu na FM VŠE“ Deadline28 Jun 2026 13216829 V 00890 – Areál UP Bučovice – stavební práce Deadline15 Jun 2026 13216830 Pojištění majetku ČMI_2026-2030 Deadline02 Jul 2026 13216831 Výběr zhotovitele stavby Pavilonu pro matku a dítě Deadline12 Jul 2026 13216832 I/32 Most 32-001 přes řeku Cidlinu, celková oprava Deadline04 Sep 2026 13216833 Léčivé přípravky s účinnou látkou GLATIRAMER-ACETÁT Deadline28 Jun 2026 13216834 PEF Síťové prvky LAN Deadline28 Jun 2026 13216835 Léčivé přípravky s účinnou látkou IDELALISIB Deadline28 Jun 2026 13216836 Základní škola Chomutov, Školní 1480, investice do vzdělávání - nábytek Deadline28 Jun 2026 13216837 Přeložka komunikace II/611 - Nehvizdy Deadline01 Jul 2026 13216840 Technický automobil s vysokotlakým hasicím a řezacím zařízením Deadline28 Jun 2026 13216844 Veřejné služby v přepravě cestujících ve veřejné drážní osobní dopravě – Provozní soubor Deadline21 Jun 2026 13216845 Základní škola Chomutov, Březenecká 4679, investice do vzdělávání - nábytek Deadline28 Jun 2026 13216846 KoPÚ Dlouhé Dvory Deadline28 Jun 2026 13217014 Nákup vozidel pro Správu Pražského hradu Deadline02 Jul 2026 13217017 Líně - příjezdová komunikace - výstavba Deadline06 Jul 2026 13217019 Dodávky rehabilitační techniky Deadline07 Jun 2026 13217021 Sensors for continuous glucose monitoring Deadline03 Jun 2026 13217024 „RS 1 VRT Praha-Běchovice – Světlá nad Sázavou“; Zpracování dokumentace pro povolení stavby (v režimu BIM) Deadline26 Jul 2026 13217029 N_T26_05 – Emergency medical vehicles in the Rendez-Vous system (4+4 pcs) Deadline28 Jun 2026 13217032 Medicinal products containing nimodipine Deadline28 Jun 2026 13217033 Servis a oprava motorových vozidel FNUSA Deadline28 Jun 2026 13217038 Multifunction printers Deadline29 Jun 2026 13217045 Sports boats for ASC DUKLA - 2026 Deadline28 May 2026 13217050 Chemické analýzy a dodávka materiálu pro společnost CannaFamily a.s. Deadline30 Jun 2026 13217056 SPOTŘEBNÍ MATERIÁL PRO IMUNOHISTOCHEMICKÝ AUTOMAT Deadline28 Jun 2026 13217059 Delivery of 2 N2 electric trucks with a compactor for municipal waste Deadline29 Jun 2026 13217066 Dodávka elektrobusů kategorie 12 - 13 m pro MAD Děčín Deadline10 Jun 2026 13217127 Provision of school catering services Deadline28 Jun 2026 13217128 PdF/UPOL – Supply of network hardware as part of the expansion of PdF II computer network services Deadline29 Jun 2026 13217130 ENERGY-SAVING MEASURES IN CAMPUS BUILDINGS AND SOLUTIONS TO THEIR BARRIER ACCESSIBILITY Deadline01 Jun 2026 13217132 EXTENSION AND RECONSTRUCTION OF THE CHRUDIM SPORTS HALL, PHASE II AND III Deadline08 Jul 2026 13217134 Medicines for the South (162026) - B01AB05 ENOXAPARIN - Clexane; for the public part of the hospital pharmacy Deadline28 Jun 2026 13217135 The subject of the public contract awarded using the "Design & Build" method is: - Preparation of detailed project documentation - Delivery and installation of a rooftop photovolta Deadline28 Jun 2026 13217136 Rehabilitation equipment deliveries Deadline07 Jun 2026 13217138 ZBV 132 ZL 4 D35 Vysoké Mýto - Džbánov Deadline04 Sep 2026 13217142 Modernizace stravovacího provozu při MZŠ Vracov – dodávka gastrotechnologie Deadline28 Jun 2026 13217143 KOC-Obnova BSP (P.0594), stavebně-montážní práce Deadline04 Sep 2026 13217227 The subject of the public contract is the delivery, configuration, integration, commissioning and subsequent support of the existing HRIS (Human Resources Information System) Deadline04 Sep 2026 13217313 ZBV 135 ZL 3 D35 Vysoké Mýto - Džbánov Deadline04 Sep 2026 13217314 Zajištění ostrahy pro budovy Územní správy sociálního zabezpečení pro hlavní město Prahu a Středočeský kraj Deadline06 Jul 2026 13217315 Kochleární implantáty Deadline29 Jun 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us