Czech Republic Tenders - 6 August 2026 (Page 1 of 2)

207 tenders published in Czech Republic on 6 August 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Czech Republic on 6 August 2026, across industries like Infrastructure and construction, Furniture & Furnishings, IT-Software, Transportation & Mobility, Healthcare & Medical, Telecom, Repair, Maintenance & Installation, Renewable Energy, Energy, Industrial Machinery & Equipment, Banking, Financial & Insurance, Cyber Security, Defence, Laboratory & Scientific Instruments, Government & Community Services, Electrical Equipment & Lighting, Transportation-Railways, Environment & Waste Management, Agriculture, Farming & Forestry, Management Consultancy, Food & Beverages, Mining, Metals & Minerals, Textiles, Clothing & Leather, Education & Training.

This is page 1 of 2 for tenders published in Czech Republic on 6 August 2026.

Why Choose Tender Impulse for Czech Republic?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Czech Republic and beyond.
  • Tailored listings for sectors like Infrastructure and construction, Furniture & Furnishings, IT-Software, Transportation & Mobility, Healthcare & Medical, Telecom, Repair, Maintenance & Installation, Renewable Energy, Energy, Industrial Machinery & Equipment, Banking, Financial & Insurance, Cyber Security, Defence, Laboratory & Scientific Instruments, Government & Community Services, Electrical Equipment & Lighting, Transportation-Railways, Environment & Waste Management, Agriculture, Farming & Forestry, Management Consultancy, Food & Beverages, Mining, Metals & Minerals, Textiles, Clothing & Leather, Education & Training, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Czech Republic.

14189442 I/27 Přeštice, obchvat Deadline03 Nov 2026 14189445 ZZS KHK – zkapacitnění výjezdového stanoviště v Jaroměři – stavební práce Deadline20 Aug 2026 14189450 Rekonstrukce hlediště Divadla pod Palmovkou - opakované řízení Deadline03 Nov 2026 14189452 Providing cloud computing services for automating the ESG agenda of the Slovak Republic Deadline04 Sep 2026 14189457 Nízkoemisní nákladní vozidlo 26 t Deadline07 Sep 2026 14189465 Bezjehlový konektor Deadline10 Sep 2026 14189540 FW-2026 – Datacentrový firewall Deadline08 Sep 2026 14189545 „RS4 úsek Ústí nad Labem – státní hranice CZ/SRN“; realizace geologického průzkumu pro Krušnohorský tunel - Dodatek č. 5 k SOD Deadline03 Nov 2026 14189550 Nábytek interiéru – Polyfunkční dům Pitkovice II Deadline07 Sep 2026 14189556 Servis parních protitlakových turbín Deadline14 Aug 2026 14189560 Performance of TDS and OHS coordinator during the implementation of construction projects "Installation of PV plants at regional organizations" Deadline10 Sep 2026 14189565 Kalové hospodářství ČOV Brno – Modřice – Zhotovitel stavby Deadline03 Nov 2026 14189647 Dodávka olejových kapalin pro provoz vozidel Deadline12 Sep 2026 14189657 Ekologizace Slévárny TATRA METALURGIE a.s. – 2. Fáze Deadline19 Aug 2026 14189660 CDE – Společné datové prostředí Deadline11 Aug 2026 14189666 Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a jinou škodu a pojištění vozidel města Jeseník a jím zřízených příspěvkových organizací Deadline04 Sep 2026 14189667 „Oprava zabezpečovacího zařízení v žst. Doudleby nad Orlicí“ a „Rekonstrukce PZM v km 64,614 (P4038) trati Týniště nad Orlicí - Letohrad Deadline13 Aug 2026 14189669 STODSKÁ NEMOCNICE – URGENTNÍ PŘÍJEM Deadline17 Aug 2026 14189676 I/27 Přeštice, obchvat Deadline03 Nov 2026 14189684 Traumatologické implantáty 1 Deadline09 Sep 2026 14189690 ZŠ Kolín-Sendražice – stavební úpravy a přístavba Deadline03 Nov 2026 14189760 Zhotovení projektové dokumentace stavby „NPK, a.s., Pardubická nemocnice – Rekonstrukce budovy č. 13, modernizace veřejné lékárny – ETAPA 1“ a poskytování služeb Deadline07 Sep 2026 14189771 Oprava kolejí a výhybek v dopravně Kořenov Deadline03 Nov 2026 14189783 Technický dozor stavebníka - Nemocnice Havlíčkův Brod - dostavba areálu Deadline04 Sep 2026 14189873 Vybudování systému sdílené elektronické desky hl. m. Prahy Deadline03 Nov 2026 14189877 Central Cybersecurity Platform for City Districts Deadline03 Nov 2026 14189879 FF/UPOL - Superpočítač pro strojové učení + switch Deadline20 Aug 2026 14189882 Server pro ukládání dat Deadline08 Sep 2026 14189885 Léčivé přípravky s obsahem siponimodu a ublituximabu Deadline07 Sep 2026 14189889 Oprava kolejí a výhybek v dopravně Kořenov Deadline03 Nov 2026 14189890 Léčivé přípravky s účinnou látkou FILGRASTIM Deadline04 Sep 2026 14189893 Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Domov Seniorů sv. Václava – dodávka gastro technologie Deadline07 Sep 2026 14189896 Dynamický nákupní systém pro dodávky osobních a užitkových automobilů Deadline08 Sep 2026 14189897 Přístavba tělocvičny, školní jídelny a kuchyně, ZŠ Lyčkovo náměstí 6/460, Praha 8 - Karlín Deadline03 Nov 2026 14189898 Mobilní telefonie Statutárního města Kladna a jeho organizací 2026 - 2030 Deadline10 Aug 2026 14189985 Ensuring connectivity of primary schools in Lovosice Deadline21 Aug 2026 14189991 ZBV 88 ZL 3 D35 Džbánov – Litomyšl Deadline03 Nov 2026 14189992 I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat Deadline12 Aug 2026 14189995 ZBV 24 ZL 4 D35 Litomyšl - Janov Deadline03 Nov 2026 14189997 Spotřební materiál pro provoz 2 automatických koagulometrů včetně jejich výpůjčky Deadline07 Sep 2026 14190007 Vysokoteplotní laboratorní pec pro sintraci technických keramických materiálů Deadline07 Sep 2026 14190011 Rámcová dohoda na dodávky náhradních dílů a dalších komponentů pro zbraňové komplety na bázi krátkých zbraní Deadline09 Sep 2026 14190015 Poskytování služeb analýzy a zpracování satelitních a dalších dat (SAMAS) Deadline03 Nov 2026 14190118 Výměna části TN Střed – Švehlova Deadline27 Aug 2026 14190222 UTB - MILAN - FLKŘ - Vybavení pro laboratoř chemické a radiační ochrany Deadline07 Sep 2026 14190225 Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov, II. etapa Deadline03 Sep 2026 14190341 Zpracování PD a souvisejících služeb pro zlepšení kvality vnitřního prostředí budovy Gymnázia M. Koperníka, Bílovec Deadline14 Sep 2026 14190348 Zajištění úklidových služeb pro Klatovskou nemocnici, a.s. 2026 - 2031 Deadline09 Sep 2026 14190349 Vlhké hojení ran Deadline17 Aug 2026 14190355 Chladnička laboratorní 2 ks Deadline02 Sep 2026 14190362 Léčivý přípravek ATC skupiny B01AB05 s účinnou látkou ENOXAPARIN Deadline18 Aug 2026 14190499 Dodávka analyzátorů kvality elektrické energie vč. servisních služeb Deadline25 Aug 2026 14190532 Zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukce a novostavby tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí a zařízení Deadline03 Nov 2026 14190533 I/33 Jaroměř - průtah obcí, oprava silnice a úpravy chodníků podél I/33 - Změna č. 32.3 Deadline04 Nov 2026 14190547 Modernizace železničního uzlu Česká Třebová Deadline03 Nov 2026 14190641 Hala pro deponaci silničních vozidel ve vozovně Střešovice - zajištění zhotovitele stavby Deadline03 Nov 2026 14190680 Bytové domy Pastviny, Týn nad Vltavou Deadline05 Aug 2026 14190885 Pojízdná dílna - nálezové opravy Deadline18 Sep 2026 14190886 LP s obsahem lenvatinibu 2026 Deadline09 Sep 2026 14192141 Nová expozice Muzea MHD ve Střešovicích Deadline24 Aug 2026 14192153 Úklidové práce a činnosti v technologických prostorech Teplárny Trmice Deadline08 Sep 2026 14192176 DNS - Montáže podkonstrukcí a FV panelů pro výstavbu FVE Deadline09 Sep 2026 14192214 Izolátory nukleových kyselin Deadline07 Sep 2026 14192216 Modernizace VO ve městě Vracov Deadline08 Sep 2026 14192220 Dodávka PCR termocykleru Deadline04 Sep 2026 14192258 Hadička s bezjehlovým konektorem Deadline10 Sep 2026 14192319 I/27 Přeštice, obchvat Deadline03 Nov 2026 14192321 I/27 Přeštice, obchvat Deadline03 Nov 2026 14192433 Praha, Kbely - hangár 51 rekonstrukce - PD Deadline07 Sep 2026 14192472 Svoz a likvidace komunálního a tříděného odpadu – Svoboda nad Úpou Deadline07 Sep 2026 14192491 ZŠ Kolín-Sendražice – stavební úpravy a přístavba Deadline03 Nov 2026 14192982 Reconstruction of the roof covering – Příchovice Deadline07 Sep 2026 14192984 The subject of the contract is the implementation of additional construction work within the meaning of Section 222 of the Public Works Act No. 134/2016 Coll. on the construction s Deadline03 Nov 2026 14192985 I/45 Nové Heřminovy ​​- Zátor, stage I Deadline11 Sep 2026 14192986 Framework agreement for the supply of top-emptying collection containers II. Deadline08 Sep 2026 14192987 Preparation of project documentation for new buildings, reconstructions and repairs of tramway equipment Deadline03 Nov 2026 14193572 Přístavba gymnázia včetně stavebních úprav stávající budovy Deadline03 Sep 2026 14194896 PD – SÚ objektů A a D Deadline07 Sep 2026 14195048 Sil. I. tř. Pardubického kraje, dendrologie Deadline07 Sep 2026 14195492 ZBV 58 ZL 3 D35 Džbánov – Litomyšl Deadline03 Nov 2026 14195495 Jednorázové operační soupravy Deadline07 Sep 2026 14195921 DODÁVKY TLUMIVEK A ODPORNÍKŮ VN Deadline30 Sep 2026 14195922 Cleaning of Wenceslas Passage, Karlovo náměstí 7 and Wenceslas Garages Deadline07 Sep 2026 14195931 Development of project documentation and related work for "Construction modifications to Liberec Castle" Deadline24 Aug 2026 14211369 Butcher technology Deadline12 Aug 2026 14211370 Technological equipment for meat production Deadline10 Aug 2026 14211371 Modernization of meat production Deadline11 Aug 2026 14211372 Modernization of meat production equipment Deadline11 Aug 2026 14211373 Butcher technology Deadline11 Aug 2026 14211374 Poultry leg meat deboning line Deadline07 Aug 2026 14217107 Reconstruction of forest road No 0801 in the Zabrzeg forestry Deadline20 Aug 2026 14220093 Servis produktů od výrobců GE Healthcare Deadline04 Sep 2026 14220153 DNS Krmiv for the years 2023-2027 - call for OZ Uli no 149 purchase of mineral feed for dairy cows and young cattle Deadline18 Aug 2026 14220154 DNS Krmiv for the years 2023-2027 - call for OZ Uli no 151 purchase of mineral feed for dried dairy cows Deadline18 Aug 2026 14220155 DNS Krmiv for the years 2023-2027 - call for OZ Uli no 152 purchase of additional mineral feed for dairy cows - finely ground limestone Deadline18 Aug 2026 14220156 Line for the production of lump curd Deadline12 Aug 2026 14220157 Automated filling packaging and palletizing line for yogurts and dairy specialties Deadline12 Aug 2026 14220158 Cheese factory equipment Deadline12 Aug 2026 14220159 Technology for milk processing Deadline11 Aug 2026 14220160 DNS Krmiv for the years 2023-2027 - call for OZ Uli no 148 purchase of mineral feed for dairy cows with Bovaer Deadline18 Aug 2026 14220161 Vending machine for dairy products Deadline12 Aug 2026 14220162 Filling line for packaging liquid dairy products in cardboard packaging Deadline07 Aug 2026 14220163 Purchase of a machine for the production of bakery products with a double-row conveyor Deadline10 Aug 2026 14220164 Replacement of the dairy cow identification system Deadline07 Aug 2026 14220165 Dairy tank on chassis 6x2 Deadline07 Aug 2026 14220328 Dodávky vápna pro elektrárnu Ledvice Deadline14 Sep 2026 14220479 Technická pomoc při administraci variací, nároků zhotovitele a kontrole harmonogramu staveb uplatňovaných v rámci smluvních podmínek FIDIC pro SŽ Deadline19 Aug 2026 14220589 Modernizace železničního uzlu Česká Třebová Deadline03 Nov 2026 14220646 I/27 Přeštice, obchvat Deadline03 Nov 2026 14220659 Technická realizace sanace v areálu Letecké základny Čáslav Deadline09 Sep 2026 14220699 Domov pro seniory Hovězí – výběr manažera stavby Deadline02 Sep 2026 14220837 Léčivé přípravky s účinnou látkou ETAMSYLÁT Deadline04 Sep 2026 14220849 PŘÍSTAVBA A REKONSTRUKCE SPORTOVNÍ HALY CHRUDIM, II. A III. ETAPA Deadline20 Aug 2026 14220893 Vybavení odborných učeben na SGMO Deadline18 Aug 2026 14220957 LP s obsahem trastuzumabu 2026 Deadline09 Sep 2026 14220958 KŘP Jihomoravského kraje - Dostavba objektu Kounicova 24 Deadline19 Aug 2026 14220960 Úklidové služby pro Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy Deadline25 Aug 2026 14220961 Úklidové služby pro Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy Deadline25 Aug 2026 14221145 I/27 Přeštice, obchvat Deadline03 Nov 2026 14221263 Lůžka pro FN Brno Deadline04 Sep 2026 14221344 Správa Systému VO Neratovice Deadline08 Sep 2026 14221615 Dodávky obvazového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. Deadline07 Sep 2026 14221713 Revitalizace území po důlní činnosti v k. ú. Bruntál Zpřístupnění průmyslových ploch – ulice Zahradní Deadline08 Sep 2026 14221714 Stavba č. 44119 Palata II – výstavba budovy; zhotovitel II Deadline04 Nov 2026 14221715 Úklid nebytových prostor ČD, a.s. – Plzeňský kraj Deadline04 Nov 2026 14221730 Kombinovaný vyšetřovací systém pro refraktometrii, keratometrii, tonometrii a pachymetrii Deadline07 Sep 2026 14221739 Podpora komunikační infrastruktury Deadline15 Sep 2026 14221744 RD na dodávky motorové nafty Deadline22 Sep 2026 14221748 Provádění běžných prohlídek mostů a propustků - Správy - Čechy Deadline08 Sep 2026 14221757 Zajištění dopravní obslužnosti veřejnými službami v přepravě cestujících veřejnou drážní osobní dopravou v rámci provozního souboru „Ještědská železnice II Deadline08 Oct 2026 14221762 Dodávka vibračního mikrotomu Deadline04 Sep 2026 14221764 „Zvýšení kapacity trati Týniště n. O. - Častolovice - Solnice, 3. část“, II. etapa - INFRASTRUKTURA Deadline27 Aug 2026 14221765 Dodávka sekvenátoru DNA a RNA Deadline04 Sep 2026 14221767 D55, 5506 Napajedla – Babice, 1.stavba Most SO 201 a související objekty Deadline04 Nov 2026 14221771 Zajištění dopravní obslužnosti veřejnými službami v přepravě cestujících veřejnou drážní osobní dopravou v rámci provozního souboru „Ještědská železnice II Deadline05 Oct 2026 14221774 Rámcová dohoda na služby GTP menších staveb pozemních komunikací 2026 Deadline08 Oct 2026 14221775 Provozování systému SIEM (QRadar) formou Haas na 4 roky Deadline12 Aug 2026 14221776 Servis call center České správy sociálního zabezpečení Deadline10 Sep 2026 14221777 Silniční ambulance typu C FURGON / 2027-2028 / 40 ks Deadline20 Aug 2026 14221783 Dodávka olejových kapalin pro provoz vozidel Deadline14 Sep 2026 14221784 Síťový server Deadline08 Sep 2026 14221787 Výstavba nového aquacentra v Českém Krumlově - Design&Build Deadline07 Sep 2026 14221789 VN Brno - rozšíření technologických zařízení - 1.etapa Deadline04 Nov 2026 14221792 Server infrastructure delivery Deadline31 Aug 2026 14221793 Framework Agreement - Functional T-shirt 22 PČR Deadline25 Sep 2026 14221794 Dodávky HW a příslušenství Deadline30 Aug 2019 14221879 The subject of the public contract is the construction of the Highway Administration and Maintenance Center in Poruba Deadline04 Nov 2026 14221880 Consumables for free light chain assay systems including analyzer rental Deadline04 Sep 2026 14221882 Ensuring the performance of the role of Security Monitoring Specialist (proactive and reactive support) Deadline11 Sep 2026 14221886 : Provision of satellite and other data analysis and processing services (SAMAS) Deadline04 Nov 2026 14221889 Chabařovická building – reducing the building's energy requirements Deadline12 Aug 2026 14221893 Supply of laboratory materials - laboratory kits, chemicals and laboratory plastic in the years 2025 to 2026 Deadline04 Nov 2026 14221977 Dodávky hutního materiálu Deadline24 Aug 2026 14221978 Administrative support services to EUSPA (EUSPA/OP/19/26) Deadline15 Sep 2026 14221980 I/33 Jaroměř - průtah obcí, oprava silnice a úpravy chodníků podél I/33 - Změna č. 29.3 Deadline04 Nov 2026 14221990 I/33 Jaroměř - průtah obcí, oprava silnice a úpravy chodníků podél I/33 - Změna č. 31.3 Deadline04 Nov 2026 14222063 Optimalizace a elektrizace trati České Velenice (mimo) – Veselí nad Lužnicí (mimo) – Zabezpečovací zařízení Deadline17 Sep 2026 14222066 Uherskohradišťská nemocnice a.s. – Rekonstrukce objektu č. 11 – zpracování projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru Deadline04 Nov 2026 14222068 Přístroj elektrochirurgický Deadline13 Aug 2026 14222072 Rámcová dohoda na zajištění podpory provozu a poskytování služeb SAP Portál - 2026-2032 Deadline04 Nov 2026 14222077 Úklid nebytových prostor ČD, a.s. – Praha, Masarykovo nádraží Deadline04 Nov 2026 14222078 Multifunkční pavilon s možností izolačního režimu Deadline07 Sep 2026 14222353 Dodávka laboratorního materiálu – laboratorních kitů, chemikálií a laboratorního plastu v letech 2025 až 2026 Deadline04 Nov 2026 14222355 Poskytování služeb analýzy a zpracování satelitních a dalších dat (SAMAS) Deadline04 Nov 2026 14222357 Objekt Chabařovická – snížení energetické náročnosti objektu Deadline12 Aug 2026 14222361 Zajištění výkonu role Specialisty na bezpečnostní monitoring (proaktivní a reaktivní podpora) Deadline11 Sep 2026 14222447 Zajištění výkonu role Specialisty na bezpečnostní monitoring (proaktivní a reaktivní podpora) Deadline11 Sep 2026 14222449 I/35 SSÚD Poruba Deadline04 Nov 2026 14222450 Spotřební materiál pro systémy stanovení hladin volných lehkých řetězců včetně výpůjčky analyzátorů Deadline04 Sep 2026 14222453 Zpracování studie a projektové dokumentace – Hala Střelnice – Domažlice Deadline14 Sep 2026 14222454 Úklid nebytových prostor ČD - Královéhradecký kraj Deadline04 Nov 2026 14222460 Suministro, montaje y puesta en servicio de equipos para 115 puntos de recarga con pantógrafo invertido para recarga de autobuses a la intemperie en el Centro de Operaciones de Sa Deadline04 Nov 2026 14222465 III/0066, III/00711, III/00716, Hřebeč, rekonstrukce silnice - III. etapa Deadline04 Sep 2026 14222476 I/33 Jaroměř - průtah obcí, oprava silnice a úpravy chodníků podél I/33 - Změna č. 28.3 Deadline04 Nov 2026 14222482 FN Ostrava – Výstavba Moravskoslezského onkologického centra Deadline22 Sep 2026 14222484 Nákup licencí Microsoft Office 2024 LTSC Deadline28 Aug 2026 14222485 NÁSTROJ PRO BEZPEČNOSTNÍ MONITORING TECHNOLOGICKÉ SÍTĚ II Deadline07 Sep 2026 14222487 Personální prádlo Deadline11 Sep 2026 14222490 ZDS Ha Výměna potrubí HKV Š24 - PS41 Deadline09 Sep 2026 14222492 Nákup licencí Microsoft Office 2024 LTSC Deadline28 Aug 2026 14222594 ETCS státní hranice Německo - Dolní Žleb - Kralupy n. Vlt. Deadline07 Sep 2026 14222596 Imunoglobuliny IVIG VI. Deadline26 Aug 2026 14222597 D55, 5506 Napajedla – Babice, 1.stavba Most SO 201 a související objekty Deadline04 Nov 2026 14222599 D55, 5506 Napajedla – Babice, 1.stavba Most SO 201 a související objekty Deadline04 Nov 2026 14222600 Dělnický dům Peklo – sanace společenského sálu Deadline28 Aug 2026 14222603 Rámcová dohoda na dodávky čepic SPS 15 PČR Deadline04 Nov 2026 14222604 Dodávka stereomikroskopu Deadline04 Sep 2026 14222605 Supplies of traffic safety equipment Z12 Deadline07 Sep 2026 14222609 Dodávka elektrobusu kategorie 8-10 m pro MHD Tábor Deadline04 Sep 2026 14222612 Zázemí pro investora - administrativní prostory a parkoviště Deadline04 Nov 2026 14222617 Ochrana Anti-DDoS Deadline10 Sep 2026 14222622 I/35 SSÚD Poruba Deadline04 Nov 2026 14222626 Nákup širokopásmového monitorovacího systému se zaměřovačem a širokopásmového monitorovacího přijímače Deadline10 Sep 2026 14222629 RD na dodávky arktické nafty Deadline22 Sep 2026 14222630 Rámcová dohoda na dodávky vozidel BEMU pro PLK Deadline07 Sep 2026 14222631 Úklid nebytových prostor ČD - Ústecký kraj Deadline04 Nov 2026 14222633 Pořízení technologie pilařského provozu Deadline08 Sep 2026 14222635 Vybudování odborných učeben na ZŠ v ul. Svážná 2342 v Mostě Deadline17 Aug 2026 14222711 The subject of the public contract is the construction of the Highway Administration and Maintenance Center in Poruba (designed on the I/35 road), which will ensure the administrat Deadline04 Nov 2026 14222714 Delivery of a comprehensive integrated digital call center ecosystem Deadline07 Sep 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us