Poland Tenders - 2 September 2026 (Page 1 of 3)

452 tenders published in Poland on 2 September 2026.

Tender Impulse is your trusted global tender website and tender aggregator, offering access to tens of thousands of tenders from over 190 countries. On this page, explore all government tenders, business tenders, and e-tenders published in Poland on 2 September 2026, across industries like IT-Software, Infrastructure and construction, Management Consultancy, Healthcare & Medical, Education & Training, Oil and Gas, Environment & Waste Management, Transportation & Mobility, Renewable Energy, Repair, Maintenance & Installation, Energy, Office Equipment & Stationery, Defence, Logistics, Furniture & Furnishings, Chemicals & Fertilizers, Transportation-Railways.

This is page 1 of 3 for tenders published in Poland on 2 September 2026.

Why Choose Tender Impulse for Poland?

  • Access a curated list of tender notices from official sources, including ministries, PSUs, and local procurement authorities.
  • Daily updates of world tenders covering Poland and beyond.
  • Tailored listings for sectors like IT-Software, Infrastructure and construction, Management Consultancy, Healthcare & Medical, Education & Training, Oil and Gas, Environment & Waste Management, Transportation & Mobility, Renewable Energy, Repair, Maintenance & Installation, Energy, Office Equipment & Stationery, Defence, Logistics, Furniture & Furnishings, Chemicals & Fertilizers, Transportation-Railways, including projects in EPC, defence, and infrastructure.
  • Easy filters to sort tenders by publish date, keywords, CPV codes, or authority name.

Get Started with Full Access

With a simple free live demo, gain access to tender details, bidding documents, authority contacts, and real-time updates from Poland.

14632402 Organizacja cyklu świątecznych spotkań z zakresu edukacji klimatycznej, obejmującego spotkania dla dorosłych mieszkańców województwa oraz dla dzieci i młodzieży z terenu Deadline18 Sep 2026 14632406 Zakup i dostawa 15 szt. autobusów elektrycznych klasy mega. Deadline29 Sep 2026 14632415 Opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla budowy metra w Krakowie Deadline22 Sep 2026 14632426 Purchase of an ambulance with additional equipment for the Medical Rescue Teams of BPR SPZOZ in Sanok Deadline15 Sep 2026 14632442 Kontynuacja projektowania i budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Domaradz (bez węzła) do węzła Krosno – poprzednio Iskrzynia (bez węzła) dł. ok. 12,5 km Deadline12 Oct 2026 14632453 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tłuchowo w 2027r. Deadline09 Oct 2026 14632468 Dostawa wodoru w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A. Deadline14 Sep 2026 14632477 Dostawa aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginek Deadline01 Oct 2026 14632479 Dostawa cewników i prowadników wraz z dzierżawą konsoli do zintegrowanego pomiaru OCT/FFR dla SPWSZ Deadline06 Oct 2026 14632489 „Dostawa młyna miksującego do mechanochemicznej syntezy organicznej wraz z akcesoriami dla Wydziału Chemii UW” Deadline02 Oct 2026 14632490 Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu Deadline07 Sep 2026 14632638 Delivery of a new excavator-chargerunder the implementation of the Civil Protection and Defence Programme Deadline01 Oct 2026 14632709 Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich w okresie 12 mie Deadline06 Oct 2026 14632731 Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Deadline06 Oct 2026 14632742 Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na t Deadline01 Oct 2026 14632746 Dostawa różnych produktów leczniczych, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, produktów leczniczych do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmoweg Deadline29 Sep 2026 14632749 Obsługi serwisowe w zakresie: przeglądu technicznego, napraw, wzorcowania/kalibracji oraz legalizacji urządzeń do pomiaru prędkości pojazdów w kontroli ruchu drogowego użyt Deadline01 Oct 2026 14632761 Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 317-1. Deadline17 Sep 2026 14632762 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa Deadline04 Sep 2026 14632766 Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jarocin Deadline07 Sep 2026 14632776 Dostawa ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych (GCBA). Deadline01 Oct 2026 14632783 "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Radoszyce w roku 2027." Deadline30 Nov 2026 14632786 Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych obsługiwanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięc Deadline16 Sep 2026 14632790 Sukcesywne dostawy specjalistycznych odczynników biochemicznych, hematologicznych, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych na potrzeby jednostek UPWr. Deadline08 Oct 2026 14632798 Zaprojektowanie i wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim, wykonanie robót budowlanych I,II,III etapu, dostawa aparatury medycznej oraz wyposaże Deadline09 Sep 2026 14632804 SZP.281.60.2026 - Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP” Deadline17 Sep 2026 14632865 Obsługa bankowa budżetu Miasta Zduńska Wola w latach 2027-2030 oraz zaciągnięcie przez Miasto Zduńska Wola kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu Deadline15 Sep 2026 14632882 Dostawa tramwajów niskopodłogowych Deadline30 Sep 2026 14632883 Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego Deadline04 Sep 2026 14632901 PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU ROZBUDOWY MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO PRZY UL. GRZYBOWSKIEJ 79 W WARSZAWIE Deadline10 Sep 2026 14632902 Przetarg nieograniczony PN/61SM/08/2026 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Deadline02 Oct 2026 14632904 Pełnienie funkcji inspektorów nadzoru w projekcie "Rozwój mobilności i infrastruktury oraz podniesienie jakości życia mieszkańców Powiatu Kościańskiego poprzez zastosowan Deadline11 Sep 2026 14632912 Remont zbiornika reaktora biologicznego znajdującego się na terenie Zakładu „Południe” przy ul. Sytej 190/192 w Warszawie, Dzielnica Wilanów, z podziałem na etapy. Deadline08 Sep 2026 14632919 Świadczenie usługi Wydruku Centralnego wraz z dzierżawą i kompleksową obsługą serwisową urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania w Jednostkach Izby Administracji Ska Deadline02 Oct 2026 14632922 Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego. Deadline29 Sep 2026 14632940 Construction of street lighting in Sicienko Municipality Deadline01 Oct 2026 14632941 Modernisation of electrical installation in the Kindergarten building No 6 in Sieradz Deadline01 Oct 2026 14632942 Renewable energy sources in public buildings in Krupski Mill Municipality Deadline17 Sep 2026 14632943 Purchase and supply of medical supplies Deadline01 Oct 2026 14632944 Repair of social premises managed by Bytom dwellings Deadline01 Oct 2026 14632946 Delivery of disposable diagnostic gloves for A. Falkiewicz Specialist Hospital in Wrocław Deadline01 Oct 2026 14632947 Redevelopment of room 109, replacement of window windows and replacement of pavement on the premises of the Pharmaceutical Department building at 2 Jurasza Street in Bydgoszcz Deadline01 Oct 2026 14632948 Delivery of a new medium-sized GBA 4x4 for the Murzasichl Volunteer Fire Service Deadline01 Oct 2026 14632950 Delivery, installation and commissioning of 2 anesthetic apparatus. Deadline01 Oct 2026 14632951 Termomodernisation of the Primary School building in Ruda Łańcucka along with modernization of technical infrastructure Deadline01 Oct 2026 14632953 Replacement of the surface of a small football field at the Primary School No. 16 in Lublin, 2 Poturzyńska Street Deadline01 Oct 2026 14632954 Delivery of shipping fuel to ship Gift of Youth - travel No. 271/05/26 Deadline01 Oct 2026 14632955 Delivery of computer parts and peripherals for AGH units Deadline09 Sep 2026 14632956 Delivery of a 9-person car for disabled persons Deadline01 Oct 2026 14632958 Implementation of technical inspections and maintenance services and medical equipment SP ZOZ in Catches for the years 2025-2026 Deadline01 Oct 2026 14632959 Delivery Koparko – loaders with multi-functional equipment Deadline01 Oct 2026 14632963 Performing construction works for the task: Flood shaft Zasta. Deadline01 Oct 2026 14632964 Delivery of microbiological reagents Deadline01 Oct 2026 14632966 Successive deliveries of orthopaedic implants, fracture equipment and single-use equipment for the Orthopedic Division for a period of 24 months Deadline01 Oct 2026 14632967 Delivery of specialist medical equipment for the Hemodynamics Laboratory Deadline01 Oct 2026 14632968 Delivery of office supplies, equipment and office paper for the Provincial Labour Office in Rzeszów and the Outer Offices Deadline01 Oct 2026 14632969 "The implementation of psychological, psychotherapeutic and environmental services under the project "Better Future. Support for Pomeranian psychiatry" FEP..." Deadline11 Sep 2026 14632971 "Modernisation of the sports hall with sanitary and kitchen facilities at Słupno Elementary School – Improvement of technical and energy standards of the sports hall at Słupno Deadline01 Oct 2026 14632975 Purchase and supply of computer equipment, software and peripheral equipment to IGiPZ PAN in Warsaw Deadline01 Oct 2026 14632979 Construction of domestic sewage treatment plants in Laskowa Municipality Deadline01 Oct 2026 14632983 Rebuilding of the building for the creation of the Social Services Centre in Police Deadline01 Oct 2026 14632987 “Organising and conducting the course Excavator Operator All Class III” Deadline09 Sep 2026 14632988 Construction of street lighting in Sicienko Municipality Deadline01 Oct 2026 14632990 Production of design documentation for construction works related to the modernisation of roof covering on buildings: Wozownia at ul. Wała Jagiellońskie 1 and Nowy Ratusz Deadline01 Oct 2026 14632994 Repair works at the OSiR Municipal Stadium at ul. Żwirki 6 in Piotrków Trybunalski as part of the Programme: "Szatnia Na MEDAL" - Edition of 2026 of the Ministry of Sport and Tou Deadline01 Oct 2026 14632996 Purchase of a modern, mobile premium ultrasound camera. Deadline01 Oct 2026 14632997 Purchase of excavators under the Civil Defence and Civil Protection Programme in Nidzica Municipality Deadline01 Oct 2026 14632998 Repair of vacant dwellings (10 vacants – 10 parts) - Case designation: DNZP.260.51.2026 Deadline16 Sep 2026 14633000 "Supply of foam-forming extinguishing agents and other neutralising agents for hazardous substances to the environment" Deadline01 Oct 2026 14633002 LEARN THE ANALYSATOR WITH A DELIVERY OF DRUGS Deadline01 Oct 2026 14633005 Delivery of AIO laptops and computers for schools and educational facilities from the Targówków district of Warsaw. Deadline09 Sep 2026 14633006 Successive deliveries of orthopaedic implants, fracture equipment and single-use equipment for the Orthopedic Division for a period of 24 months Deadline01 Oct 2026 14633007 Provision of services for the carriage and transport of pupils to schools in the school year 2026/2027 Deadline01 Oct 2026 14633008 "Modernization of teletechnical and electrical installations using renewable energy sources in Wodzisław Śląski in School Complex No. 1" Deadline01 Oct 2026 14633011 Transport of students from Niegosławice Municipality in the school year 2026/2027 - second tender Deadline01 Oct 2026 14633012 Modernization of Orlik in Lubacin Deadline01 Oct 2026 14633013 Redevelopment of bathrooms in a residential and social building in Wieruszów, Warsawska Street Deadline01 Oct 2026 14633014 Delivery of shipping fuel to ship Gift of Youth - travel No. 271/05/26 Deadline01 Oct 2026 14633015 Purchase and supply of medical supplies Deadline01 Oct 2026 14633016 "Derivation of printing equipment for Dubience High School" Deadline01 Oct 2026 14633017 Delivery of tokens for expansion of Fortinet infrastructure Deadline01 Oct 2026 14633018 "Organization of one-day integration - relaxation for children and their guardians from the area of the Pilski district" Deadline09 Sep 2026 14633020 EFFECSIVE SUPPLY OF PHARMACEUTICAL PRODUCTS/PRODUCTS Deadline01 Oct 2026 14633021 Delivery of specialized and basic chemical reagents Deadline01 Oct 2026 14633022 Repair and repair work in buildings Deadline01 Oct 2026 14633023 Delivery of chemical products to the Provincial Sanitary and Epidemiological Station in Łódź by parts Deadline01 Oct 2026 14633024 Redevelopment of the bridge within DW 350 in km 61+361 above Kwis in Kliczka. Deadline01 Oct 2026 14633025 "Refurbishment of the municipal road in Rozaniec" Deadline01 Oct 2026 14633026 Training for students under the Young Professionals project Deadline01 Oct 2026 14633027 Delivery of laboratory furniture for WIMIIP KC-DE-zp.25.432.2026 Deadline09 Sep 2026 14633029 Improving the safety of the inhabitants of the village: Apartment house, Laliki, Nieledwia, Milówka, Grey by purchasing and assembling solar lights LED Deadline01 Oct 2026 14633032 BUILDINGS AND SUPPLY OF INFORMATION EQUIPMENT AND OF DRUGS Deadline01 Oct 2026 14633033 Modernization of the sports complex "My pitch - ORLIK 2012" in Makowa at Akacjowa Street Deadline01 Oct 2026 14633034 Conduct of IT audit in the Municipality of Świerzno Training of employees employed in the administrative units of the Gmina Świerzno to raise awareness of digital threats Deadline08 Sep 2026 14633035 INDEPENDENT STUDY FROM THE TERRITORY OF THE CITY OF SOSS IN THE SCHOOL YEAR 2026/2027 Deadline01 Oct 2026 14633037 Intracranial malformation equipment Deadline01 Oct 2026 14633038 Delivery of mannequins, medical trainers and various medical devices Deadline01 Oct 2026 14633039 Purchase and supply of medical supplies Deadline01 Oct 2026 14633040 The provision of medical transport services with a specialised sanitary means (type C) with a rescue cast for the UCK in Gdańsk. Deadline11 Sep 2026 14633041 Disposal of waste and elimination of wild landfills within the road lane of the County of Krakow in 2026 with division into tasks Deadline01 Oct 2026 14633042 Delivery of the public transport management system under the project “Construction of transfer centres in Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Przyrów and Pomorskie with transport manag Deadline01 Oct 2026 14633264 Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wytworzonych w sektorze I Suwałk Deadline02 Oct 2026 14633271 Dostawa komponentów systemu magazynowania energii elektrycznej BESS Laryszów Deadline12 Oct 2026 14633282 Usługi sprzątania na potrzeby RZGW Gliwice Deadline06 Oct 2026 14633295 Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kościerzyna w roku 2026 Deadline01 Dec 2026 14633296 Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ). Deadline09 Oct 2026 14633300 Dostawa materiałów biurowych dla 43 WOG Świętoszów Deadline07 Sep 2026 14633309 Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych komór przepływowych do sekwencjonowania wraz z kompatybilnymi odczynnikami w okresie 18 miesięcy Deadline01 Oct 2026 14633310 Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowie Deadline05 Oct 2026 14633313 Montaż urządzeń do pomiaru prędkości na terenie m.st. Warszawy Deadline01 Oct 2026 14633328 Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze dzia� Deadline09 Sep 2026 14633382 Zalądowienie Basenu II, etap I (Nabrzeże Remontowe) w Gdyni wraz z zaprojektowaniem i budową układu drogowego na zalądowionym obszarze Deadline24 Sep 2026 14633384 Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i budowa Stadionu Lekkoatletycznego - Deadline01 Oct 2026 14633392 Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Górze w formule zaprojektuj i wybuduj Deadline05 Oct 2026 14633402 Zakup urządzeń oraz sprzętu medycznego dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii Deadline11 Sep 2026 14633404 Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wytworzonych w sektorze II Suwałk Deadline05 Oct 2026 14633409 Usługa utrzymania, zarządzania, wsparcia i serwisu Systemu telefonii IP oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Deadline10 Sep 2026 14633414 ZP/73/2026 - Wdrożenie systemu RCMC Deadline15 Sep 2026 14633421 Obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów–Szczygłowice” Deadline14 Sep 2026 14633423 Dostawa i montaż zautomatyzowanych systemów wydawania i magazynowania leków wraz z integracją z systemem HIS na potrzeby Apteki Szpitalnej Deadline15 Sep 2026 14633433 Dostawa i instalacja zestawów do rejestrowania przebiegu rozpraw sądowych w oparciu o system ReCourt oraz dostawa i instalacja zestawów do rejestracji audio-wideo w przyjaznych Deadline14 Sep 2026 14633436 Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w podziale na pakiety Deadline16 Sep 2026 14633439 200/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych dla pracowni Gastroenterologii Deadline02 Oct 2026 14633441 Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska Deadline28 Sep 2026 14633475 Dostawy wyrobów medycznych Deadline09 Oct 2026 14633491 OCHRONĘ FIZYCZNĄ KOMPLEKSÓW 31 BAZY LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ORAZ JEDNOSTEK BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU Deadline14 Sep 2026 14633521 Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Pasym Deadline01 Dec 2026 14633529 Usługi ustawienia i zdejmowania zasłon przeciwśnieżnych w sezonie 2026-2027 r. Deadline18 Sep 2026 14633533 Ocena merytoryczna wniosków złożonych w naborze 4N w ramach projektu „Polskie Mosty Technologiczne” Deadline01 Dec 2026 14633534 Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Miasta Łodzi w sektorach: Bałuty i Śródmieście w okresie od 01.02.2027 r. do 31.0 Deadline24 Sep 2026 14633555 Adaptacja pomieszczeń budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie na potrzeby Pracowni Tomografii Komputerowej (TK) wraz z dostawą aparatury diagnostycznej Deadline01 Oct 2026 14633559 Udzielenie kredytu długoterminowego na pokrycie deficytu budżetu w roku 205 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań Deadline07 Oct 2026 14633563 ZP/G/49/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma)/ The subject-matter of the pr Deadline25 Sep 2026 14633566 DOSTAWA MIKROSKOPU LARYNGOLOGICZNEGO (USZNEGO) 2 Deadline02 Oct 2026 14633574 Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295 Deadline17 Sep 2026 14633583 Budowa Laboratorium Centralnego ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie Deadline21 Sep 2026 14633591 Sukcesywna dostawa ciekłego helu Deadline16 Sep 2026 14633592 dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z/87/PN/26 Deadline11 Sep 2026 14633604 „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 7.10 Turystyczne Lubelskie Deadline02 Oct 2026 14634577 Zakup systemu kontroli biletów dla PGE Narodowego w Warszawie Deadline02 Oct 2026 14634587 Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego Deadline01 Dec 2026 14634598 Wynajem urządzeń kopiujących i drukujących na okres 3 lat dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej Deadline06 Oct 2026 14634600 Zakup systemów monitorowania pacjentów na potrzeby wyposażenia modułów 3-5 CZSK oraz doposażenia Kliniki Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu USK w Poznaniu Deadline08 Sep 2026 14634604 Dostawa torów pomiarowych do spektrometrii promieniowania gamma dla WEiP - KC-DE-zp.25.410.2026 Deadline02 Oct 2026 14634607 Rozbudowa infrastruktury informatycznej Instytutu Medycyny Pracy na potrzeby badań naukowych Deadline01 Oct 2026 14634628 „Usługa zaciągnięcia kredytu wypłacanego w transzach do kwoty 4.913.880,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań (kredytów i pożyczek)" Deadline02 Oct 2026 14634630 Dostawa leków na potrzeby Szpitala Powiatowego w Gryfinie Deadline08 Sep 2026 14634635 Projekt, budowa i przebudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Gostynin-Płock w podziale na dwa odcinki: Odcinek 1. Projekt, budowa i przebudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Gost Deadline16 Sep 2026 14634649 Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego Deadline01 Dec 2026 14634652 ZP.220.115.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie Deadline02 Oct 2026 14634653 43/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie frakcji energetycznejo kodzie 19 12 12 Deadline17 Sep 2026 14634656 Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpital Deadline07 Oct 2026 14634702 Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego” Deadline01 Oct 2026 14634704 Dostawa obejmująca zakup i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E w roku 2027 dla 77 jednostek organizacyjnych i spółek Deadline02 Sep 2026 14635510 Dostawa 4 sztuk średnich samochodów ratownictwa wysokościowego Deadline18 Sep 2026 14635714 dostawa spektrometru Ramanowskiego Deadline05 Oct 2026 14635867 Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej oraz branży konstrukcyjno–budowlanej nad robotami polegającymi na zaprojektowaniu i przeprowadzeniu likwida Deadline02 Oct 2026 14635893 Dostawa małoobszarowego ksenonowego symulatora światła słonecznego dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego Deadline07 Oct 2026 14635894 Ubezpieczenie majątku oraz odpowiedzialności cywilnej Trasy Łagiewnickiej S.A. Deadline07 Oct 2026 14635899 Modernizacja obiektu sportowego przy ul. Lumumby 22/26 w Łodzi użytkowanego przez Akademicki Związek Sportowy Organizację Środowiskową – (Etap I) budowa zadaszonej trybuny Deadline11 Sep 2026 14635903 Usuwanie i przechowywanie pojazdów usuniętych z dróg miasta Poznania na mocy art. 130 a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym Deadline02 Oct 2026 14635906 dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego wraz z infrastrukturą dodatkową w formie leasingu operacyjnego. Deadline07 Sep 2026 14635908 Dostawa leków Deadline12 Oct 2026 14635909 Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Suwałkach Deadline01 Oct 2026 14635915 Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu Bloków Operacyjnych Deadline02 Oct 2026 14635920 Zakup aparatury i sprzętu medycznego - środki własne Deadline16 Sep 2026 14635928 Dostawa osprzętu do aparatury medycznej dla UCK WUM Deadline01 Oct 2026 14635935 Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jedwabno w roku 2026 Deadline01 Dec 2026 14636653 execution of works koszalin branch koszalin branch dziki village Deadline17 Sep 2026 14637568 execution of works toru branch toru town of grzywna Deadline11 Sep 2026 14637569 execution of works toru branch toru Deadline11 Sep 2026 14637573 execution of works toru branch toru Deadline11 Sep 2026 14637574 execution of works toru branch toru m yniec Deadline11 Sep 2026 14638211 execution of works toru branch w oc awek k ty Deadline11 Sep 2026 14638212 execution of works toru branch w oc awek bobrownicki pole Deadline11 Sep 2026 14638213 execution of works toru branch w oc awek st pka Deadline11 Sep 2026 14638214 execution of works toru branch w oc awek k otno Deadline11 Sep 2026 14638217 execution of works toru branch w oc awek brze kujawski Deadline11 Sep 2026 14638218 execution of works toru branch w oc awek choce Deadline11 Sep 2026 14638219 Development of design documentation and execution of construction works consisting in the construction of a gas measuring station with a capacity of q 500 m3 h in the city of cho Deadline09 Sep 2026 14638227 execution of works kalisz branch konin obi 45 2503754 stare miasto rural commune stare miasto village Deadline07 Sep 2026 14638228 execution of works toru branch grudzi dz package - execution of construction works malankowo Deadline15 Sep 2026 14638229 execution of works koszalin branch koszalin Deadline16 Sep 2026 14638230 execution of works koszalin branch koszalin Deadline16 Sep 2026 14638231 execution of works koszalin branch koszalin Deadline16 Sep 2026 14638232 execution of works koszalin branch koszalin Deadline08 Sep 2026 14638233 execution of works kalisz branch konin obi 45 2502466 stare miasto rural commune ychlin village Deadline07 Sep 2026 14638235 execution of works toru branch grudzi dz unis aw Deadline11 Sep 2026 14638236 execution of works kalisz branch konin obi 45 2502693 golina city golina city Deadline07 Sep 2026 14638238 execution of works kalisz branch konin obi 45 2503532 golina city golina city Deadline07 Sep 2026 14638239 execution of works toru branch grudzi dz kobylanka Deadline11 Sep 2026 14638241 execution of works toru branch grudzi dz nowa wie Deadline11 Sep 2026 14638243 execution of works toru branch grudzi dz Deadline11 Sep 2026 14638245 execution of works toru branch grudzi dz Deadline11 Sep 2026 14638254 execution of works p ock branch sierpc obi 75 2500976 sierpc rural commune studzieniec village Deadline11 Sep 2026 14638256 execution of works p ock branch p ock obmb1 71 18206 p ock municipal commune p ock city ul rybaki mostowa Deadline11 Sep 2026 14638260 execution of works p ock branch m awa obi 76 2602123 dzia dowo municipal commune dzia dowo town wirki i wigury street Deadline09 Sep 2026 14638899 execution of works kalisz branch konin kramsk rural commune wola pod na village Deadline07 Sep 2026 14638902 execution of works p ock branch ciechan w obmbs 72 26799 karniewo rural commune karniewo village Deadline09 Sep 2026 14638904 execution of works p ock branch ciechan w obi 77 2201966 obi 77 2201975 za uski rural commune przyborowice g rne village Deadline09 Sep 2026
API Integration — seamlessly integrate global tender data into your systems
AI-Powered Tender Intelligence for smarter bidding decisions
Publish Your Tenders — reach a global network of suppliers
Source Tenders Faster — discover verified tenders from across the globe
Chat with us